Author Topic: Hrana za posadu - Hrana za goste  (Read 28378 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: Hrana za posadu - Hrana za goste
« Reply #30 on: 22/July/2011 »
moze li neko nesto pozitivno bar da kaze o crew messu? Ima li tu bar piletine vili ribe,voca,povrca? Ja nisam probirljiv ali bi voleo i da jedem nesto drug osim jaja i pirinca...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Hrana za posadu - Hrana za goste
« Reply #31 on: 22/July/2011 »
Poslije mjesec dana na brodu, koliko god oni pokušavali mijenjati hranu, shvatiš da izbor nije velik.
Iako uvijek imaš izbor od barem 3 jela, imaš osjećaj siromaštva izbora.
Nije hrana loša, nego ne možeš pojesti šta poželiš, i to ti je to.
Zato često ljudi dolaze sa odmora na brod sa barem 5 kila viška. Neki sa 10  :embarrased:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Re: Hrana za posadu - Hrana za goste
« Reply #32 on: 22/July/2011 »
pa ovak, ja ne mislim da je izbor mali, nego je hrana jako nekvalitetna pa kad pojedes jos uvijek osjecas glad. zbog toga sam ja "morala" nakon jela pojesti neki turbo sladak desert kako bih se osjecala sitom. eto otkud visak kila, bar kod mene...
Labor improbus omnia vincit.

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Hrana za posadu - Hrana za goste
« Reply #33 on: 22/July/2011 »
istina, jako je nekvalitetna hrana - voce i povrce. meni su nokti pucali, imunitet jako opao. kad sam dosla doma, preporodila sam se u mjesec dana i izgubila kile.

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: Hrana za posadu - Hrana za goste
« Reply #34 on: 29/July/2011 »
pa sve bi podneo,ali jos i da se ugojim...
Nista,od danas krecem sa pirincem,da se priviknem  oT

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Hrana za posadu - Hrana za goste
« Reply #35 on: 05/March/2013 »
Da malo osvežimo temu.. Kakva je situacija na Royalu sa Staff i Crew pozicijama, tj ishranom?

Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Hrana za posadu - Hrana za goste
« Reply #36 on: 29/February/2016 »
Raspricali ste se o hrani na Princessu? Kakav je izbor hrane za crew/staff u Royalu?

Što se tice hrane na brodu, tu mislim da mogu ocekivati sto me ceka. U hotelu u Dalmaciji gdje sam godinama radio meniji su se tjedno ponavljali, rijetko kad bi doslo nesto novo i dobro za mene. Nekada bi bilo uzas a nekada okej, cak i vrlo dobro, a bilo je i kolaca. Nakon zavrsetka vecere u sali kada posljedni gost otiđe hrana bi se povlačila u kuhinju i onda bi nastajao red i opce grabljenje hrane. Što se tice personalne kantine, u vecini slucajeva uzas, no imao sam 'veze' u kuhinji i uvijek bi se nekako moglo nešto prošvercat iz sale. Kontam da bi se i na kruzeru moglo nešto 'prošvercat' bolje. Inace, sto se tice prigrabljivanje bolje hrane tu sam zbilja upao u snalaženje jer kroz neko vrijeme spoznas kako sve to skupa dise, kome se možeš dodvorit itd. Uglavnom, samo si morao paziti da te ne uhvate. Bilo je slucajeva kada smo imali svečane večere a ja bi sebi prigrabio specijalitet i prije gosta. Jbg, treba se malo znat snaci. ;)

Offline Plavac

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Hrana za posadu - Hrana za goste
« Reply #37 on: 29/February/2016 »
Ja se malo bojim hrane na brodu, jer sam čuo svakakve priče. Ako/kad se ukrcam, onda će to vjerojatno biti kao staff, pa je tu, koliko vidim, situacija malo bolja.

A što se tiče hrane, malo sam izbirljiv. Volim meso, morske plodove, rižu, voće, samo nisam neki fan povrća i izbjegavam mliječne proizvode.  oT
Ajd, valjda se može prilagoditi svemu.

Offline Jacob83

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Hrana za posadu - Hrana za goste
« Reply #38 on: 01/December/2016 »
Hrana na brodu ide od depresivne do place mi se.

Crew mess ili staff mess svejedno je, na lidu je to malo bolje al ne mozes tamo stalno. Saving grace staff messa je sto mozes da narucis pomfrit i jaja kad je na lineu nesto bas odvratno.

Ako nista bar uvek mozes da slozis neku salatu sa prelivom, da uzmes banane ili sladoled (24/7). A ima i vegete :D

Najbolji savet vam je da se zdruzite sa kuvarima sto sam ja radio, pa dobijate mafia hranu, inace ste naebali.

Takvo je stanje sto se hrane tice na Carnival Sunshine


Offline BoškanBoškovic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Hrana za posadu - Hrana za goste
« Reply #39 on: 18/August/2017 »
Na rijecinim kruzerima je izuzetno izuzetno kvalitetna hrana, za svakoga ponesto, pa cak i za vegetarijance (bila je jedna djevojka i nije se nikada zalila)