Author Topic: Bu?enje i sprije?avanje kašnjenja na posao  (Read 16660 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aleksije d krejzi

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Bu?enje i sprije?avanje kašnjenja na posao
« Reply #15 on: 06/August/2011 »
Tako sam ja budio Danesha, sr.asst. Maitre D'a (inace Indijac). Lupam mu na vrata oko 8 ujutru

-Mr.Danesh
-Yes
-Ustaj lenstino!
-Evo, ustao sam, nemoj da se deres vise :))


Inace i on i Freddy Sr. MAitre D' su pili kao sundjeri... Obojica znaju srpski, btw...

Offline bob

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Bu?enje i sprije?avanje kašnjenja na posao
« Reply #16 on: 11/November/2011 »
A ne razumem kakve veze imate vi sa vremenskim zonama i satom,na brodu gde sam ja bio je vreme ustaljeno,ja mislim po vremenskoj zoni kao i na Floridi (MIami),i uvek su nam govorili kada izlazimo napolje da se pridrzavamo brodskog vremena.. Meni je uvek sat po tom vremenu zvonio i nikada nisam kasnio,telefon i jedan budilnik elektronski i to je to..  :D

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Bu?enje i sprije?avanje kašnjenja na posao
« Reply #17 on: 12/November/2011 »
A ne razumem kakve veze imate vi sa vremenskim zonama i satom,na brodu gde sam ja bio je vreme ustaljeno,ja mislim po vremenskoj zoni kao i na Floridi (MIami),i uvek su nam govorili kada izlazimo napolje da se pridrzavamo brodskog vremena.. Meni je uvek sat po tom vremenu zvonio i nikada nisam kasnio,telefon i jedan budilnik elektronski i to je to..  :D

Zato sto su cruise kompanije razlicite u tom pogledu, jedna od druge. Neke imaju ships time stalno, znaci Eastern time, na primjer, a neke pak imaju promjenu vremena nekoliko puta sedmicno, zavisno od reda plovidbe...
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline MAMAGAJO

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
  • U gotta risk it to get a bisquit!
    • View Profile
Re: Bu?enje i sprije?avanje kašnjenja na posao
« Reply #18 on: 05/December/2011 »
Mrzim hour frwrd!
Dovoljan je telefon, mada, Sefe, na Cunardu je znalo bit masovnih kasnjenja (200-300 ljudi) jer je wuc zakazao.
This is Your last chance to start living!!!!!

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Bu?enje i sprije?avanje kašnjenja na posao
« Reply #19 on: 19/April/2012 »
I ja sam jedan zaboravio na Disney Wonderu u sobi 1709, nikada ga neću prežaliti, bio je vrhunski  :(


sta je peanutz? to neke slusalice ili?