Author Topic: Kašnjenje iz grada na brod (2 much shopping)  (Read 14111 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Kašnjenje iz grada na brod (2 much shopping)
« Reply #15 on: 29/February/2016 »
Ipak, gleda se i to kakav si radnik i da li imas reputaciju trouble makera, tj. reputaciju onoga koji ima problema s disciplinom na brodu opcenito.
Veterani znaju o cemu pricam...

Ovo ne najbitnije, u vecini slucajeva ce i presuditi.

Ja sam kao new hire ( mjesec dana na Disneyu ) zakasnio u Miamiju sat vremena. Bilo je 3:30 svi na brod, ja sam stigao u 4:30. Staff cpt me cekao ispred broda, policija/carina/djukela za drogu... Mislio sam da mi slijedi otkaz ali na kraju sam se izvukao samo sa opomenom, prisao mi moj rest manager i rekao: kada prodes pokraj Staff cpt ispricaj se i zahvali mu se !

Uglavnom isti brod, godinu dana kasnije. Englez Edward ( tocno 10 godina na kompaniji ) inace super lik,pozitivac,legenda,u Nassau je zakasnio na brod, brod otplovio, a njemu se odmah spakirali stvari i poslali ih kuci, a on direkt iz Nassau-a kuci, otkaz. Moram samo napomenut da jbg neznam detalje i sto se dogodilo, to je sve sto znam.

2011, na Oceaniji sam zakasnio na brod 15 min, dobio sam Warning od Staff cpt Joza ( kojeg znam skoro cijeli zivot ) , a isto sam imao cist dosje , kao suza.

Na Disneyu sam cekao jedno 7 dana dok nisam saznao koju disciplinu sam dobio, netko bi mi rekao: ne brini dobit ces warning, a drugi bi mi rekli mozda i otkaz, tko zna. Uglavnom nakon 7 dana neizvjesnosti dobio sam samo opomenun( coaching , uglavnom to je nista  :rofl: )

Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Kašnjenje iz grada na brod (2 much shopping)
« Reply #16 on: 29/February/2016 »
Neverovatan si covek  :D 3 warning-a.

Samo pitam. A nevjerovatna si i ti, svugdje me nadjes i zalijepis se. :O