Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121888 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Ljudi ja bi dobro razmislio da sam na vasem mestu pre nego sto se upustite u bilo kakve akcije s Joy agencijom!

I DOBRO se raspitajte koliki je broj ljudi sto je ona poslala na brod a koji su jos uvek tu i koji zele svoj novac nazad!!!

Ne dajte pare unapred!!! :deda:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #1 on: 15/July/2008 »
Vlasnica agencije Joy Agency je predmet kriminalne istrage.

Ova tema ce ostati ovdje kako bi se svi uvjerili u korisnost foruma, koji ce zahvaljujuci svojim clanovima snazno utjecati na transparentnost zaposljavanja na brodovima.

Postene i uspjesne agencije ce dobro proci, a nepostene ce biti zatvorene i njeni vlasnici ce zavrsiti u pritvoru.



Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

joy-agency

  • Guest
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #2 on: 18/July/2008 »
ponude:
              ASS/SHOP, GERMAN SPEAKING, AGE LIMIT FROM 21 TO UP, OCEAN
              COOKS, ENG. OR GERMAN SPEAKING, OCEAN AND RIVER
              WAITER/SS  SAME
              HOUSEKEEPERS  SAME
              SPA PERSONAL   SAME
              HAIRDRESSERS/FEMALE, ENGLISH SPEAKING
              MUSICIANS, ENTERTAINTMENT STUFF
              RECEPTIONIST, GERMAN AND ENGLISH
              NAUTICAL STUFF
              BARTENDERS
              JEWELLERS AND BOUTIQUE, IN THIS MOMENT-GERMAN SPEAKING
              LIGHT AND SOUND TECh.
              PHOTOGRAPHER  -PHOTO SERVICE GUERNSEY- IN THIS MOMENT GERMAN LANGUAGE FIRTS, ENGLESH SECOND

DOC :
              CV WITH PHOTO
              COPY OF PASS. , OR CURENT VISA IF YOU HAVE
              DIPLOMA
              RECOMMENDATIONS IF COMPANIES WILL REQUEST
              BANK DETAILS
              UNIFORM SIZE

              AGE LIMIT-RIVER; FROM 18-TILL 45, SOMETIMES 50
                             OCEAN: 21-35-37
             
              GIFT SHOP- HARDING BROTHERS COMPANY, UK, HITNO !!!

NAPOMENA!

   SVI BUDUCI KANDIDATI KOJI MI SE BUDU PRIJAVLJIVALI ZA GIFT SHOP , MORAJU IMATI NAJMANJE 2 GOD. RADNOG ISKUSTVA.
NA OSNOVU PROSLONEDELJNIH TEL. INTERVJUA, PROLAZILI SU SAMO ONI KANDIDATI KOJI SU IMALI POTREBNO RADNO ISKUSTVO. ZNACI, DOBAR ENGLESKI, DOBAR CV ( TU JA UVEK POMOGNEM), COPY PASOSA, PREPORUKE, MALA FOTKA I FOTKA CELE FIGURE.
PROCES JE SLEDECI, SLANJE DOKUMENTACIJE, ONI VAS ZOVU, CEKIRAJU ENGLESKI, SALJU MAIL SA ODOBRENJEM,  I SVIM FORMULARIMA KOJE POPUNJAVATE, POTPISUJETE, SKENIRATE I VRACATE MI NAZAD, JA GA JOS JEDNOM CEKIRAM I SALJEM NJIMA, ONDA IDE INTERVJU KOJI VAM ONI ZAKAZUJU, SVE JE TELEFONOM, ONI UVEK IMAJU SAMO TEL. INTERVJUE, KOJI UVEK SA VAMA VODE 2 COVEKA I MOZE DA TRAJE I 25 MINUTA.
NAKON TOGA IDE UGOVOR, VIZIRANJE PA LET.

joy.agency@yahoo.com, +381621191001

Offline mirza

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #3 on: 02/September/2008 »
mozete li poblize reci nesto o troskovima apliciranja,i dali li se radi samo o iskustvu na brodu ili uopste u struci. hvala unaprijed

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #4 on: 14/September/2008 »
novac koji treba dati agenciji za vizu, lekarski etc.. se daje unapred ili po dobijanju ugovora o radu?!

budite ljubazni za opsirniju informaciju o tome

..unapred hvala  :)

alek

  • Guest
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #5 on: 14/September/2008 »
Aleksandra Vucenovic je agent lazne agencije joy-agency
koja se bavi prevarom laganjem i bolesnim postupcima prema strankama
Vara narod i laze
Uzima pare i ne ukrcava
Ako nekoga ukrca uzme vise para nego sto treba i ne vrati dug i obecani poslovi koji su na brodu ustvari nisu ti poslovi nego je plata duplo manja nego po ugovoru.
Zeznula je vise od 200 ljudi uzela im pare i nikome ne vrce.

Paznja svima da nemaju posla sa ovom bolesnom osobom koja laze i muti narod.

Ne vjerujte joj jer ona je lazov i prevarant
UZECE VAM PARE I OD TOG NEMA NISTA PAZITE SE LJUDI ONA JE JEDAN VELIKI LAZOV.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #6 on: 14/September/2008 »

Vara narod i laze
Uzima pare i ne ukrcava
Ako nekoga ukrca uzme vise para nego sto treba i ne vrati dug i obecani poslovi koji su na brodu ustvari nisu ti poslovi nego je plata duplo manja nego po ugovoru.
Zeznula je vise od 200 ljudi uzela im pare i nikome ne vrce.


Alek, ja bih puno vise volio cuti tvoje vlastito iskustvo sa gdjom Alexandrom.  +U+

Bojim se da cu morati izbrisati ovaj post ako ne navedes argumente:pop:

Ovo "200 ljudi" ... "vara narod" ...  -()-

Tko su tih 200 ljudi, i tko je taj narod?  ???
___________________________________________________________________
Dodatak: korisnik Alek je zbaniran jer je postao isti post 3 puta zaredom u istoj temi.   :ban:
Time si je sam uskratio priliku za objasnjenje svojih optuzbi.  :tuctuc:  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #7 on: 15/September/2008 »
LAze,laze!

Evo mene laze od 13 februara ove godine i jos mi nije vratila pare!

Ne znam 200 prevarenih ljudi al znam 6-7!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #8 on: 15/September/2008 »
Neka se jave svi koji imaju slicnu pricu, i neka to objave ovdje.   :moli:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #9 on: 15/September/2008 »
Dosta ljudi se boji da o njoj pisu javno al verujem da ce se vec javiti neko! I meni je pretila kojekakvim pretnjama i nista! Navikla je ona na pljuvanje,nista nju ne dotice!

Ja bi predlozio sefu da makne njene podatke(mail,adresu,br.telefona) s foruma dok se neko naivan nije upecao!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #10 on: 15/September/2008 »
Maknucu ako se javi vise ljudi, javno.

Cinjenica je da mi se javilo jos dvoje ljudi koji jos ne mogu pricati o detaljima, jer utjeruju svoje novce nazad.
Imam njihove podatke. Tj - "podatci u redakciji"  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline rvladov

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #11 on: 15/September/2008 »
Pratim ovaj forum skoro godinu ipo dana-tacnije od kako je moj suprug popunio prijavu za rad na prekookeanskom brodu preko joy agencije.Aleksandra ga je pozvala posle dva sata i rekla da ode kod nje u Sombor i uplati 1350 evra.Objasnila je da tu ulazi avionska karta,osiguranje ,brodski sindikat,lekarsko uverenje i viza(mada tada nije znala ni ona da li ce uopste otici i da li ce proci intervju).Ali upecali smo se i dali joj 1350 evra na ruke.Tada jos nije saradjivala sa Princess kompanijom.Tada je saradjivala sa recnim kompanijama i odgovorno tvrdim da nikakav novac nije trebao da se uplacuje unapred.
Ne mogu da se setim koja je tacno recna kompanija bila u pitanju ali kada smo licno tel.razgovarali sa glavnim i odgovornim -Branislav Hnat- covek nije mogao da poveruje koliki je novac Aleksandra uzela od nas i drugih ljudi.Tog trenutka raskinuo je saradnju sa njom.
Preko Madjara je stupila u kontakt sa Princess kompanijom ali ni oni nisu trazili nikakav novac unapred(a ona je i dalje uzimala 1350 evra).
   Tu nastupa Sveta(onaj koji je dobio crveni karton od sefa foruma) koji stupa u kontakt sa Sorbijem i prica mu sve ovo sto i ja sada vama i naravno i oni prekidaju saradnju sa njom.
   Moj muz je otisao na brod(Golden princess)posle godinu dana ratovanja sa njom da vrati novac koji smo joj dali.Cak nije nasla za shodno da posalje od tih para za lekarski ,vizu i sve ostalo sto ide uz to,tako da je nas sve ukupno kostalo oko 1800 evra(odlasci u Sombor,Madjarsku,tel.racuni svaki mesec nam nisu bili ispod 50 evra jer smo svaki boziji dan zvali aleksandru i molili za nas novac).
   I ja nisam smela da pisem nista o njoj dok nismo povratili novac i to nismo sve povratili.Ali nema veze on je otisao i vise nista ne zavisi od nje.
   Imala bih jos puno toga da vam pricam ali nije vredna tolikog spominjanja.
   Evo sefe ,dala sam ti argumente,nema razloga da krijem bilo sta,zelim samo da uputim ove ljude koji hoce da idu da se ne zalecu, da ne daju novac nikome unapred i da sve to ne moze da kosta vise od 700 evra.

     pozzzzz!!!!!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #12 on: 15/September/2008 »
Stvari se kristaliziraju ...  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dega

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #13 on: 15/September/2008 »
Evo i ja se javljam povodom onoga sto je sef rekao da ako ima neko nesto da keze u vezi joy agencije.Ja sam bio na intervju 10 juna u hotelu Balkan  tu je bio Arthur Bont koji je vodio intervju za recne.
Od nas otrpilike 90 je bilo na intervju i skoro smO svi prosli ali sta bih hteo da naglasim ovde:

DA LI SE PLACA UNAPRED ZA RECNE KA OSTO JE TO "KAO" SCYLLA TRAZILA ILI NIJE UOPSTE TRAZILA?

OVDE MORA DA SE POVERI DA LI JE ALEXANDRA SAMA UZELA NOVAC OD NAS NA SVOJU RUKU ILI JE TAKO REKLA KOMPANIJA SCYLLA DA SE NOVAC UPLACUJE UNAPRED.PROVERITI MOZEMO SAMO AKO STUPIMO U KONTAKT SA SCYLLOM I CUJEMO STA ONI IMAJU DA KAZU.

TREBALA BI DA SE POZOVE INSPEKCIJA RADA I DA ODE KOD NJE DA SE SVE TO PROVERI JER AKO JE SAMA UZELA NOVAC NA RUKU ONDA NEKA SPREMI TO STO JE UZELA.

LJUDI JAVLJAJTE SE DA RESIMO VISE OVO JEDNOM  MORAMO BITI SLOZNI DA KONTAKTIRAMO SCYLLU I PITAMO.

NAPOMENA:- MNOGO JE NJIH VEC KONTAKTIRALO SCYLLU ALI NEMA ODGOVORA TO NAJVEROVAT. GOVORI DA SU PREKINULI SARADNJU SA NJOM JER PRAVI MALVERZACIJE.


                                                                         Sefe eto toliko od mene nadam se da me razumes i da necu popiti ban                          pozzzz   MIRNO MORE SVIMA

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #14 on: 16/September/2008 »
Nitko nece popiti ban za svoju pricu.  +U+

Tu smo da pomognemo jedni drugima svojim iskustvima.  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)