Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121941 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #105 on: 21/October/2008 »
Pozdrav Lapiduse prijatelju!!!!!!Ipak su to samo pojedinci koji su izgleda imali mnogo srece, nas je na intervju0-u bilo 87 a otislo 2, Mirza Mujic i ta devojka Kristina o kojoj  prica pilslight,  a mi ostali  -()- e pa nece moci ove noci !!!!! Ljudi jel saljete vi vase izjave u Sombor ili ne!?
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #106 on: 21/October/2008 »
Ja sam juce poslao sve ono sto si rekao,nego ne znam sta cemo za advokata .Dal da uzmemo jednog ili ce se za to pobrinuti tuzilastvo? Sta ti mislis Krle?
.

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #107 on: 21/October/2008 »
Nece se niko pobrinuti za nas dok mi sami to ne uradimo...Policija kada zavrsi svoj deo posla onda mi nastupamo sa svojim advokatom i trazimo svoje pare nazad....Pa moze i vise nas da se skupi i ode kod jednog advokata i resimo i taj problem....Tako cemo i uraditi!!!!!! Ali ipak mislim da cemo pre toga pricekati poprilicno jer kod nas sve sporo ide...Ali ce na kraju sve da ispadne kako treba......
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #108 on: 21/October/2008 »
Samo jedan mali prijedlog, mozda bi trebalo da nadjete nekog odvjetnika koji je malo poznatiji kod vas, upletete malo i novine i televiziju, medijska pompa danas radi cuda. Uz sve to, dobicete nazad svoje novce a mozda i odstetu i to vrlo brzo

 :-))))' SRETNO :-))))'
plovim

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #109 on: 21/October/2008 »
Prijatelju veruj mi ovo je samo prvi korak, mislim na internet, posto sam ja svoj post objavio na mnogim forumima i vidim da me ljudi svugde podrzavaju!!! Bice i u novinama kako sam najavio a probacu da ubacim celu pricu u udarne vesti na tv pa da raskrinkamo prevarante i da ih odvojimo od onih ljudi koji stvarno vode ljude na brodove, zar ne!!!! Hvala na podrsci!!!!!  :plovim:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #110 on: 22/October/2008 »
Slazem se da novinari mogu cuda napraviti ...  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #111 on: 22/October/2008 »
samo neznam ko ce da nam usplati pare al ajde...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #112 on: 22/October/2008 »
Dobro je sto sam naleteo na ovaj forum jer sam bio jako zagrejan da idem na brod da radim..
Kristina Kobilarov mi je drugarica...dolazi sledece nedelje sa broda na par dana u Sombor pa cu da vidim sa njom sta je i kako joj je tamo...Znam da je isto isla preko te Aleksandre i platila 410e al koliko sam skontao ona nije imala nekih problema sa njom...

Sve u svemu prenecu vam njene utiske:)
kristina je jedna od cetvoro!!!!!! (od preko 90 ljudi...) koje je aleksandra poslala na brod ...otisla je mina cvijic,kristina kobilarov,mirza i jos jedan lik...
kristini nije platila kartu ni vizu...kristina je sve to sama platila pored onih 410 evra..njeni roditelji potrazuju novac ,takodje ,koji su dali za njenog brata i novac koji je krisitna morala da da jer kad je kretala u budimpestu na ukrcaj saska nije imala da joj da za kartu i vizu...kristina je na ruby-skilin brod ,i mora da dodje jer ce njen brod da bude na draj dok,samim tim nece mocu ispostovati 6 meseci ugovora te nece dobiti gratis na platu i jos je morala da plati kartu do kuce...
rekoh kad dodje nateracu je da sedne za racunar i potvri sve sto je ovde napisano
eh da ...itekako je imala problema sa njom jer je saska zavlacila za pare sve do kasno u noc( pred put )..takodje je sama platila vizu (a zasta je onda platila 410 e?)
ova jadnica nije znala sta da radi

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #113 on: 22/October/2008 »
Samo jedan mali prijedlog, mozda bi trebalo da nadjete nekog odvjetnika koji je malo poznatiji kod vas, upletete malo i novine i televiziju, medijska pompa danas radi cuda. Uz sve to, dobicete nazad svoje novce a mozda i odstetu i to vrlo brzo

 :-))))' SRETNO :-))))'
gospodja nije solventna,nema ni pokretne ni nepokretne imovine
nijedan advokat ovog sveta ne moze da joj uzme pare kad joj je sistem dao sansu da pare prenese na sina
izace za par godina kao bogatasica

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #114 on: 22/October/2008 »
i ja sam otisao preko nje ali....
ajd emihajlo ispricaj kako si ti otisao na intervju ,gde je bio ,jel bila aleksandra sa vama vas -nas agent,sta su vam rekli ovi sa broda,jel ste bili najavljeni ili ste banuli na brod tako da ste na frku izvukli intervjue...
ajde ispricaj da ja ne moram da pricam ja nisam bio tamo...ti jesi

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #115 on: 22/October/2008 »
Ja sam juce poslao sve ono sto si rekao,nego ne znam sta cemo za advokata .Dal da uzmemo jednog ili ce se za to pobrinuti tuzilastvo? Sta ti mislis Krle?
nece s eniko pobrinuti ,bio sam kod advokata markovinovica...
sve cu vas obavestiti kad bude bilo aktuelno,...jer posle ove izjave ide jos jedna ..kad bude bila ta druga advokat je rekao da ga zovem da ide samnom pa ce on proceniti,lik-advokat je ok licno se poznajemo ,provalice da li da batallimo stvar ili da se ceramo...

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #116 on: 22/October/2008 »
 :tuctuc:
.

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #117 on: 22/October/2008 »
Pa sad da batalimo stvar to nece moci ,ne interesuje me dal je procerdala pare ili ne ima da ih VRATIII !!!!
da ... ;D ali drzava ti nece pomoci u tome...to pokusavam da objasnim....postoje razne varijante... :tuctuc: ali ne mozes do nje jer nju sad jako dobro cuvaju...a luku (mladjeg sina) mozes naci al sta ce ti dete od 18 godina dati molim te lepo????jedino da lepo zamolis starijeg :sprda: da ti poslaje pare iz nemacke

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #118 on: 22/October/2008 »
 :nono:
.

Offline stradivari

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #119 on: 23/October/2008 »
Izasao kratak clanak u novinama "Blic" o agenciji Joy i njenim malverzacijama