Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121726 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pilslight

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #120 on: 23/October/2008 »
Припадници криминалистичке полиције Полицијске управе у Сомбору лишили су слободе Александру Вученовић (1962) из Сомбора, због основане сумње да је извршила више кривичних дела злоупотреба службеног положаја, фалсификовање службене исправе, послуга и неовлашћено бављење одређеном делатношћу.

Александра Вученовић је као власник агенције „Џој“, током 2006, 2007. и 2008. године, оштетила 28 лица присвојивши износ од преко милион динара, тако што је од оштећених узимала новац да би у њихово име посредовала у запошљавању на бродовима страних компанија, иако за вршење такве делатности није имала одговарајуће одобрење. Новац није уплаћивала на рачун агенције.

Против Александре Вученовић поднета кривична пријава Општинском јавном тужилаштву у Сомбору мајa ове године, која је допуњена у августу. Обзиром да је именована наставила са вршењем кривичних дела, након предузетих додатних мера и радњи полицијских службеника лишена је слободе и уз кривичну пријаву приведена истражном судији Општинског суда у Сомбору.

sa sajta ministarstva unutrasnjih poslova!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #121 on: 23/October/2008 »
samo 28 ljudi.... bice nas malo vise  :tuctuc:
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline trinity

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #122 on: 23/October/2008 »
 cao narode

upravo sam se vratila sa qm2  (cunard) posle drugog ugovora,sad se spremam da idem po treci put. na brod sam otisla preko aleksandre
to zadovoljstvo me je kostalo 1350 e.
aleksandra je trebala po zavrsetku prvog ugovora da mi vrati 650e (to je bio kao neki depozit),medjutim ja sam svoj depozit ostavila za brata koji je imao intervju 10.juna,pored njega poslala sam svoja dva drugara,prvi je dao 1350 a drugi 750.
ni jedan od njih, naravno nisu videli brod.
ocigledno da je ona zbog pohlepe i neprofesionalnosti izgubila saradnju sa svim kompanijama i da su sve te pare propale.
vrlo rado cu se udruziti u zajednicku tuzbu,jer mi je krivo sto ja idem vec treci put a moj brat i moji drugovi su ostali i bez para i bez posla.
ovde sam do 11.nov i ucinicu sve sto mogu,a posle toga ce moja mama nastaviti,jer ja nisam ovde a oprostiti joj necemo!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #123 on: 23/October/2008 »
Trinity, dobrodosla u klub prevarenih. Nadam se da ces vratiti svoj novac i novac svojih bliznjih.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #124 on: 23/October/2008 »
kakva farsa,zao mi je sto su nam fakticki zbog sistema,takvog kakav je,ruke vezane.ja sam za to da se podnese neka zajednicka tuzba,pa da vidimo sta moze da se uradi,mada sam skeptik.ona je vrlo dobro znala u sta se upusta i zato i nema nista registrovano na svoje ime,jer na taj nacin nema nista materijalno cime ce odgovarati a ocigledno je velika lova u igri jer je to period od nekoliko godina!ona ce malo da odlezi,pustice je verovatno i malo ranije zbog dobrog vladanja,pare kod sinova i nikom nista,pojeo vuk magarca... pa kad je mogla dafina da se izvuce sto ne bi jedna pisljiva saska,jbg srbija brale,ali ajde da izguramo ovu pricu do kraja pa da vidimo sta ce biti. :pop1:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #125 on: 24/October/2008 »
kakva farsa,zao mi je sto su nam fakticki zbog sistema,takvog kakav je,ruke vezane.ja sam za to da se podnese neka zajednicka tuzba,pa da vidimo sta moze da se uradi,mada sam skeptik.ona je vrlo dobro znala u sta se upusta i zato i nema nista registrovano na svoje ime,jer na taj nacin nema nista materijalno cime ce odgovarati a ocigledno je velika lova u igri jer je to period od nekoliko godina!ona ce malo da odlezi,pustice je verovatno i malo ranije zbog dobrog vladanja,pare kod sinova i nikom nista,pojeo vuk magarca... pa kad je mogla dafina da se izvuce sto ne bi jedna pisljiva saska,jbg srbija brale,ali ajde da izguramo ovu pricu do kraja pa da vidimo sta ce biti. :pop1:

znas sta se ca da bude jedno veliko nista nazlost ali tako je mislim ja cu danas posaljem tu izjavu ali mislim i da se djabe trudim oko pisanja iste...nazalost nas kes je maca pojela ali boze moj sta je tu je takav nam je horskop...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline trinity

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #126 on: 24/October/2008 »
hvala,sefe
da i ja se nadam...............nada umire poslednja

Offline trinity

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #127 on: 24/October/2008 »
juce sam citala i danas citam ponovo sve sto ste saznali,pisali...........koliko vidim mrka kapa
zena nema nista od pokretne ili ne pokretne imovine i to je to sto se tice nasih para,ona ce to da odlezi a od njenog lezanja mi opet nemamo nista
ali uvek postoji opcija sacekusa na kapiji pa od pokretnog da napravimo ne pokretno

Offline trinity

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #128 on: 24/October/2008 »
ma pusti sinove, ja sam bila prisutna kada su momci iz moje grupe zvali njenog sina koji je na brodu i evo citiram "reci majci da nam se javi da ne bezi vise i ne iskljucuje telefone,nek nam vrati nase pare,jer moze da se desi da ostanes bez.............. ne bih dalje ovako javno
ti momci,njeni sinovi,su prestravljeni,a nisu nista krivi,samo to sto imaju majku koja je teski bolesnik,patoloski lazov,definitivno je zena bolesna
svasta je radila i mnogo lagala sve nas,ali mene na kraju posla na brod i jos dosta ljudi iz moje grupe i ja budala mislila "ajde zena je k****n,ali cinjenica je da salje ljude na brodove" pa joj dam pare i za brata i odem na brod,kad sam se vratila imam sta i da vidim
ustvari ona je poslala par ljudi da bi ostali videli,poverovali i dali joj pare

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #129 on: 25/October/2008 »
ma pusti sinove, ja sam bila prisutna kada su momci iz moje grupe zvali njenog sina koji je na brodu i evo citiram "reci majci da nam se javi da ne bezi vise i ne iskljucuje telefone,nek nam vrati nase pare,jer moze da se desi da ostanes bez.............. ne bih dalje ovako javno
ti momci,njeni sinovi,su prestravljeni,a nisu nista krivi,samo to sto imaju majku koja je teski bolesnik,patoloski lazov,definitivno je zena bolesna
svasta je radila i mnogo lagala sve nas,ali mene na kraju posla na brod i jos dosta ljudi iz moje grupe i ja budala mislila "ajde zena je k****n,ali cinjenica je da salje ljude na brodove" pa joj dam pare i za brata i odem na brod,kad sam se vratila imam sta i da vidim
ustvari ona je poslala par ljudi da bi ostali videli,poverovali i dali joj pare

u svakom slucaju, bice primena sile, novce ima da vrati da je*e rak raka!!! :pop1: znaci cekam da izadje pa onda krecem u lov!!!!!

pozdrav svima iuz New Yorka

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #130 on: 25/October/2008 »
A da mi nju ipak sacekamo na kapiji zatvora zovite sve koje znate i ne znate da nas bude sto vise pa kad nas vidi ne da ce da se usere u gace nego ce se lepo vratiti u zatvor dobrovoljno!

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #131 on: 25/October/2008 »
A da mi nju ipak sacekamo na kapiji zatvora zovite sve koje znate i ne znate da nas bude sto vise pa kad nas vidi ne da ce da se usere u gace nego ce se lepo vratiti u zatvor dobrovoljno!

kako god... moze da se slika kad izadje... ima bre da joj lomimo deo po deo tela.. pa ako vec nece da vrati novce nek dok ne crkne trosi novac na lechenja i lekare... ali se izvuci nece!!! pasce matora pa makar je robijala!!! al golja ce ostati!!! :pop1:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #132 on: 26/October/2008 »
kako god... moze da se slika kad izadje... ima bre da joj lomimo deo po deo tela.. pa ako vec nece da vrati novce nek dok ne crkne trosi novac na lechenja i lekare... ali se izvuci nece!!! pasce matora pa makar je robijala!!! al golja ce ostati!!! :pop1:

o obozavam ovu moju drugaricu majke mi  :uzdravlje:
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #133 on: 27/October/2008 »
o obozavam ovu moju drugaricu majke mi  :uzdravlje:

volim i ja tebe druze!!!! to znas!!!
u vezi Aleksandre, pa sta ona misli, pa naletece pre ili kasnije na budalu i vecu od mene,. koja ce je prosvirati... meni je dovoljno zadovoljstvo sto cu je pocepati od batina  :tuctuc: nije ni svesna!!!! pa neka me tuzi, a tek ce mo tu da vidim ko je jachi!!!! glupacha!!!

Offline Duke

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #134 on: 27/October/2008 »
Rece mi jedan drug iz SO, ona je cini mi se predavala engleski u srednjoj skoli, ali je lecena na psihijatriji, izgleda da je u tom periodu i napustila posao. I ako ona ima papir (a verovatno ima) da je polupana  :rtfm:, ne znam bas na sta ce sve da ispadne to na sudu...  no;;;
Two basic rules of working on the ship:

1. Don't fuck around!
2. Make sure you follow up the first rule!