Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121929 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #135 on: 27/October/2008 »
I ako ona ima papir (a verovatno ima) da je polupana 

Tek ce da bude polupana...Ma samo kad bi je nasli uh... Nek proda bubreg ko je je.e

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #136 on: 30/October/2008 »
Tek ce da bude polupana...Ma samo kad bi je nasli uh... Nek proda bubreg ko je je.e

e to,..yebe se nama dal ima papir il nema... polupacemo je mi na kvadrat, ma i na kub...
ipak ta kuchka kolko god da je bolesna zaboravlja da ima sinove...
strasno i zalosno...

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #137 on: 30/October/2008 »
Ljudi sta reci a ne zaplakati....Ako bude para bude a ako ne corka !!!! ako nista drugo...... mada nek dize kredit, nek poda sina, nek ide namost ali pare da vrati!!!!
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #138 on: 31/October/2008 »
Ljudi sta reci a ne zaplakati....Ako bude para bude a ako ne corka !!!! ako nista drugo...... mada nek dize kredit, nek poda sina, nek ide namost ali pare da vrati!!!!

mene bas briga sta ce kad izidje iz zatvora. al samo zna da ce novce da vrati , kako tako, ako nas nemoze da zastiti drzava e pa vala nece ni nju kad je neko ko je malo veci chvarak savata u coshak! tako to ide, mozda ona glumi veliku ribu, ali je u sustini mala riba koju ce velika da pojede pre ili kasnije!!!!
nece se vandisati i modirati sa mojim novcima pa makar crkla!!!!!!

Offline Rider1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #139 on: 31/October/2008 »
Mislim da sam napokon zasluzio izvinjenje, ja kada sam ovo sve pricao o aleksandri i njenoj agenciji pljuvali ste me, a sada kada ste i sami da ne kazem sta, kukate......

Offline gorstak

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #140 on: 31/October/2008 »
O drago mi je da je nasa Saskica vec jednom zaglavila robiju.Ja sam joj dao 1350 evra jos pre skoro 2 god.Poslala me je na Princess tek popsle 11 meseci.Ja sam iz predposlednje grupe koja je preko nje otisla na Princess.Kada sam otisao na brod nasao sam P&T manager-a i objasnio kako nasa Saskica zastupa Gastro-Guard i kako ljudima po Srbiji uzima pare.Ona je tada kontaktirala Chiasso i zabranila saradnju Gastro-Guarda sa  Joy Agency.Poslala me je na brod to je tacno samo ne na poziciju koju mi je obecala i koju sam ja trazio.Ustvari Gastro-Guard uopste ne nudi te pozicije koje sam ja trzio a shvatio sam da Saska nebi mogla ni da me posalje na nesto drugo .Ali posto sam cekao 11 meseci i bio duzan te pare morao sam da prihvatim tu poziciju sto mi nude.Imali ste vi svi srece jer je mog drugara pre neke 3 godine saradnja sa Saskicom kostala 3000 evra samo sto ga ja tada nisam poznavao da bi me uputio.I on mi je rekao da ce rado doci da svedoci ukoliko bude potrebno.Ja takodje vise nezelim da se susretnem i da vidim tu bolesnu zenu jer mi je oduzela dosta vremena u zivotu ali ako treba pojavicu se rado da svedocim.I jos uvek mi je duzna oko 400 evra pa mozda je i ja prijavim SRETNOOOOOOO

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #141 on: 02/November/2008 »
Mislim da sam napokon zasluzio izvinjenje, ja kada sam ovo sve pricao o aleksandri i njenoj agenciji pljuvali ste me, a sada kada ste i sami da ne kazem sta, kukate......

matori za to si potpuno upravu , kada si krenuo da pises o njoj niko ti nije verovao pa cak ni ja .
Ali u svakom slucaju da nije bilo tebe ja nebi sada na CREW PRINCESSu . Matori na kom si ti brodu ?
 pozdrav svima
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #142 on: 03/November/2008 »
Ne mogu a da se ne slozim sa prijateljem Okijem, Sveta je prvi covek koji je poceo hajku na Joy i skidamo kapu svi...... Jednostavno covekje odavno video koja je ona zlo ami kao curke joj verovali, ali eto dosao djavo po svoje pa dosao i po Joy......  :kul: POZ Sveto......
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline Rider1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #143 on: 07/November/2008 »
Ljudi na kraju krajeva ja sam samo hteo da vam pomognem, nadam se da sam uspeo u tome, i nadam se da ce zaglaviti barem 5 god za ovo i svima da vam vrati pare, a ja se vracam u februaru kuci i prikljucujem se optuznici i nisam sam ima nas barem jos 5! Pozzzz za sve moreplovce i mirno more sa Emerals princessa, inace preporucujem ovaj brod svima!!! ALEHANDRA BURN IN HELL

Offline drowcica

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #144 on: 13/November/2008 »
evo i ja da se javim ...sad sam dosla sa broda kuci(bila sam na princesu al ne preko nje) i imala sam iskustva sa aleksandrom...zbog nje sam propustila godinu daan nisam otislana brod i onda sam popi*dela i otisla preko duge kompanije. desilo se sledece da sam dala xz evra odma i sve je bilo extra poslovno i sve po ps-u dok nisam dala pare i prica lazi se ponavlja. kad sam skontala posle puno vremena da od toga nece biti nista trazila sam pare nazad i od onda sam je vijala puno vremena i naravno lazi...izmedju ostalog je i,ala "infarkt" i ko zna sta jos i promenila broj mobilnog gomilu puta pa sam dolazila za sombor nenajavljeno i svasta samo da mi pare vrati i sve je bilo sutra do sutra do nikad...i onda joj se sin vratio i nbavila sam njegov mob i sa njim sam lepo popricala i on mi je doneo pare za novi sad(nije sve ostalo je jos nekih 100 evra al sta sad bolje sto nego xy)...poslacu tuzbu i sve cim nadjem licnu kartu selili smo se dok sam bila na brodu u nekoj je od kutija. meni je u celoj toj situaciji zao njenih sinova jer ipak im je ona majka i moraju da je vole i mislim da znaju sta radi(barem ovaj stariji) i znam da nije bilo njega nebi ja pare dobila. mislim da je on posten momak i zaista sam mu zahvalna. a sto se tice aleksandre zao mi je nje jer ja mislim da ona nemoze a da neslaze ali sto je mnogo mnogo je...sav pretrpljen stres i strah(da sam izgubila taj novac zauvek) i tel;efonski racuni i opsti lov na aleksandru...zvala sam je bila svakidan!!! tako da ljudi znam kroz sta prolazite bilo je meni jasno odma 2 dan posto sam dala pare al tad je vec bilo kasno...:( budite mi dobri i uz vas sam imate moj glas i podrsku i nek vam je sa srecom da dobijete svoj novac nazad znam koliko ce vam to znaciti i kako ce vam jedan veliki kamen sa srca pasti i osecace tese preporodjeni :)
SRECNO!!!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #145 on: 13/November/2008 »
Jel bi htio ovaj frajer koji je Alexandri dao glas u anketi za Uspjesna poslovna zena, da objasni po kojem to kriteriju zenu u zatvoru svrstava medju uspjesne? Dzaba joj bilo svih tih novaca koje je pokrala kad je stekla tako losu reputaciju.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #146 on: 14/November/2008 »
Ajaoj pa ja poslao izjavu jos pre par meseci i to sam rucno pisao ni stampao ni kucao! Bar sam napisao na sred srede IZJAVA to sam bar pogodio! oT

Poslao sam kopiju licne i ugovora i ostavio broj telefona,valjda nece biti neki problem. -()-

A sto se nje tice nadam se da ce dobiti to sto je zasluzila! I dzaba joj i milion evra kad trune u zatvoru... Ma ja bi se odreko svega,pobego bi i nikad se ne bi ni

vratio samo ne u zatvor,ne bi dugo izdrzo...Pozdrav!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #147 on: 14/November/2008 »
I ja sam izjavu napisao rukom , mislim da nije to presudno, ali se nadam da barem ako pare ne vratimo da ce lezati jako jako  dugo... Za mojih 410eura ima da lezi po dasnjem kursu 68dana pa nas preko 80....Uhhhh... Treba da pogleda seriju Prison Break ... Sona joj ne gine  :ban:   :tuctuc:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #148 on: 14/November/2008 »
I ja sam izjavu napisao rukom , mislim da nije to presudno, ali se nadam da barem ako pare ne vratimo da ce lezati jako jako  dugo... Za mojih 410eura ima da lezi po dasnjem kursu 68dana pa nas preko 80....Uhhhh... Treba da pogleda seriju Prison Break ... Sona joj ne gine  :ban:   :tuctuc:

Ili Fox river :)
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #149 on: 14/November/2008 »
Kontakt:
Zabela bb
12000 Pozarevac
na glupa pitanja neodgovaram !!!