Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121958 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #150 on: 14/November/2008 »
Jel stvarno u Zabeli kod Pozarevca?

Evo sta sam ja izgooglao ...

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #151 on: 15/November/2008 »
I ja sam izjavu napisao rukom , mislim da nije to presudno, ali se nadam da barem ako pare ne vratimo da ce lezati jako jako  dugo... Za mojih 410eura ima da lezi po dasnjem kursu 68dana pa nas preko 80....Uhhhh... Treba da pogleda seriju Prison Break ... Sona joj ne gine  :ban:   :tuctuc:
nevezano za ovo...
mnogi su zainteresovani za safe cruise ,od tvojeg predzadnjeg posta,otada nisi napisao nista o njima ...voleli bismo da znamo sta se desava..
i mnogo podrobnije da nam objasnis proceduru koju si odradio sa njima jer se neki ljudi spremaju u januaru da idu preko njih..a zanimljivo je da im sajt ne radi vec duze vreme niti ce ,po njihovim izjavama(safe criuise momaka)

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #152 on: 15/November/2008 »
za sad je u pritvoru u somboru, posle ce je vode u zabelu...cuveni zatvor...i jedini zatvor za zene :)
ala ce da gusla u zabeli  ::yes::

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #153 on: 19/November/2008 »
Quote
Pazi ona za mene genije za*****al je tolki narod za kes, odradice 4-10 god zatvora dok se novci kuvaju nekoj banci sa nekom kamatom pa ti racunaj racun :) daleko ona uspesna samo je to pametno odradila...ali neko ce joj doci glave veruj mi... ali mislim treba razmisli da ima dvoje dece... jbg ovde se poteze svasta nesto razno i za manji novac a kontaj sta se radi za 2250 evra...

moze da joj se kuvaju kolko oces, kad izadje, ima da je vijam za kamatu sto cu JA DA IZRACUNAM za moj kesh sto joj je dat!!!
a to ide dnevno plus kamata na kamatu od 29.11.2007. kad sam joj uplatila pa do dana kad ce da izidje iz tvorza. tako da je*e se meni, al golja ce ostati!!!!
NO REMORSE  ;D


ps. Izjava napisana!!!!!!
pozdrav s plaze

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #154 on: 19/November/2008 »
Pazi ona za mene genije za*****al je tolki narod za kes, odradice 4-10 god zatvora dok se novci kuvaju nekoj banci sa nekom kamatom pa ti racunaj racun :) daleko ona uspesna samo je to pametno odradila...ali neko ce joj doci glave veruj mi... ali mislim treba razmisli da ima dvoje dece... jbg ovde se poteze svasta nesto razno i za manji novac a kontaj sta se radi za 2250 evra...


moze da joj se kuvaju kolko oces, kad izadje, ima da je vijam za kamatu sto cu JA DA IZRACUNAM za moj kesh sto joj je dat!!!
a to ide dnevno plus kamata na kamatu od 29.11.2007. kad sam joj uplatila pa do dana kad ce da izidje iz tvorza. tako da je*e se meni, al golja ce ostati!!!!
NO REMORSE :pop1:


ps. Izjava napisana!!!!!!
pozdrav s plaze

dei si ribo sto godina :) sa ima u FL ili MI :) naravno cemo je vijamo za pare ima da radi kuka i motika i jos ponesto :)
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #155 on: 19/November/2008 »
dei si ribo sto godina :) sa ima u FL ili MI :) naravno cemo je vijamo za pare ima da radi kuka i motika i jos ponesto :)

evo me cimam se sa nekom papirologijom, al dolazim sad za par dana, da resim sve sto ima tu, da me ne uvate Bozici, Slave, nove godine i sve ostalo... pa onda kad se krene rakijat, nikad se necu vratit na Miami Beach.... ne mogu da odolim!
a za kesh, a to cekam posebno da se desi kad dodje, pa ona izlazi  iz tog pritvora uskoro zar ne, sa`ce proc tih 30dana,.. onda krecemo u ofanzivu!!!!
javim ti se drugar cim dodjem ne se sekir :-))))'aj

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #156 on: 20/November/2008 »
evo me cimam se sa nekom papirologijom, al dolazim sad za par dana, da resim sve sto ima tu, da me ne uvate Bozici, Slave, nove godine i sve ostalo... pa onda kad se krene rakijat, nikad se necu vratit na Miami Beach.... ne mogu da odolim!
a za kesh, a to cekam posebno da se desi kad dodje, pa ona izlazi  iz tog pritvora uskoro zar ne, sa`ce proc tih 30dana,.. onda krecemo u ofanzivu!!!!
javim ti se drugar cim dodjem ne se sekir :-))))'aj

neide napolje...produzen joj je pritvor kolko sam u toku...bar ako smo mi neka realno pravna drzava  :ban: :pop1:
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #157 on: 20/November/2008 »
neide napolje...produzen joj je pritvor kolko sam u toku...bar ako smo mi neka realno pravna drzava  :ban: :pop1:

jelil!!!! opa bato!!! pa i neka joj produze sto duze, nek se tamo ofuca pda izgleda ko papudzijski machak kad izidje napolje!
nije bolje zasluzila... :pop1:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #158 on: 20/November/2008 »
jelil!!!! opa bato!!! pa i neka joj produze sto duze, nek se tamo ofuca pda izgleda ko papudzijski machak kad izidje napolje!
nije bolje zasluzila... :pop1:
ono kad sam ja video bila je propala...ali bas bas... bela ko krec...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #159 on: 20/November/2008 »
ono kad sam ja video bila je propala...ali bas bas... bela ko krec...


a samo zamisli one ljude koje je ojadila za veliki kesh pa su ostali duzni i Bogu i svetu, jer su zeleli bolje, koliko su oni i mali muka ni krivi ni duzni... a jedan skot kao sto je ona ne zasluzuje nista bolje!!! zasluzuje i gore.. i treba da izgledaa ko isposnik jer je tolko ljudi unesrecila da se i ocekivalo da ce je stici kazna!!!! ne zelim nikom zlo, ali koliko je ona zla nama svima nanela, zasluzila je da joj se trostruko vrati!!! :pop1:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #160 on: 20/November/2008 »
a samo zamisli one ljude koje je ojadila za veliki kesh pa su ostali duzni i Bogu i svetu, jer su zeleli bolje, koliko su oni i mali muka ni krivi ni duzni... a jedan skot kao sto je ona ne zasluzuje nista bolje!!! zasluzuje i gore.. i treba da izgledaa ko isposnik jer je tolko ljudi unesrecila da se i ocekivalo da ce je stici kazna!!!! ne zelim nikom zlo, ali koliko je ona zla nama svima nanela, zasluzila je da joj se trostruko vrati!!! :pop1:

podrzavam...  :pop1:
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline moravacso

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #161 on: 27/November/2008 »
pozz svima
sto se gospojice Alexandre tice...znam je od malih nogu.iz Sombora sam
ukratko:zena je bolesna..total..tako da dalje od nje
sada je srecom u zatvoru
al koliko ih je za*****ala...svaka joj cast
pae su joj na Kipru,leze i kamaraju se..a ona ako odlezi godnu,dve bice dobro.. i sta??
izace i kraj..pobece negde,imace kintu i vozdra
ja se nadam idem preko zene iz Subotice
e samo me zanima posto bih sa devojkom isao..da li salju zajedno parove?posto mi rece da je jako tesko,pa neznam..ovo ono..ko zna?
ozz svima i dalje od lujke Somborske :)

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #162 on: 27/November/2008 »
i dalje od lujke Somborske :)

Brate de si bio pre godinu dve da nas upozoris?Dobro sta sad...Sta je tu je...

Ljudi dobio sam poziv za svedoka u vezi aleksandre!Treba 1.12. da se javim u sud u mom gradu!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #163 on: 27/November/2008 »

al koliko ih je za*****ala...svaka joj cast
pae su joj na Kipru,leze i kamaraju se..a ona ako odlezi godnu,dve bice dobro.. i sta??
izace i kraj..pobece negde,imace kintu i vozdra


nije mi jasno zasto imate tako veliku potrebu glorificirati lopovluk i "uspjesnost" jedne ocito bolesne i unistene zene ...  :nono:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #164 on: 27/November/2008 »
pozz svima
sto se gospojice Alexandre tice...znam je od malih nogu.iz Sombora sam
ukratko:zena je bolesna..total..tako da dalje od nje
sada je srecom u zatvoru
al koliko ih je za*****ala...svaka joj cast
pae su joj na Kipru,leze i kamaraju se..a ona ako odlezi godnu,dve bice dobro.. i sta??
izace i kraj..pobece negde,imace kintu i vozdra
ja se nadam idem preko zene iz Subotice
e samo me zanima posto bih sa devojkom isao..da li salju zajedno parove?posto mi rece da je jako tesko,pa neznam..ovo ono..ko zna?
ozz svima i dalje od lujke Somborske:)

pa da ce bas godinu dve i nece probaj sa jedno 10 godina otprilike, elem sto tice parova mozes ali sve zavisi od agencije firme i hotel menagera tako ti niko nemoye nista garantovati...
na glupa pitanja neodgovaram !!!