Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121944 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andromeda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #195 on: 26/April/2009 »
 :embarrased: znam da je uverljiva bila, i ja sam imala razgovor sa njom, ali neko ko daje poslove u ovo današnje vreme ne bi trebao da se ponaša tako, ili ja sam intuitivna, ili kontam kad je neko lažov, mada posle tog razgovora sam za idući agenciju bila jako skeptična iako nam nisu tražili nikakve pare...  :hekla:
Zato sam i to prokomentarisala...

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
stigao poziv za sud sta bude dalje napisacu...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline butterfly

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
i meni stigao poziv za sud, ali ne vjerujem da cu biti u mogucnosti da dodjem u sombor    +U+
..a i sta ce na kraju biti od tog sudjenja   :hekla:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
i meni stigao poziv za sud, ali ne vjerujem da cu biti u mogucnosti da dodjem u sombor    +U+
..a i sta ce na kraju biti od tog sudjenja   :hekla:

nista pametno...vise nego verovatno....al ajde davno nisam bio u tem sombor...

P.S. ponovis iskaz i pa pa...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline butterfly

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
..toliko vremena je proslo da se vise i ne sjecam detalja, sta je i kada bilo...ne znam kako bih opet ponavljala iskaz
tracenje vremena, mada da sam blizu, dosla bih ja da je pocupam za kosu  :)
aj ljudi srecno nam bilo, nada umire poslednja !   :pop1:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
..toliko vremena je proslo da se vise i ne sjecam detalja, sta je i kada bilo...ne znam kako bih opet ponavljala iskaz
tracenje vremena, mada da sam blizu, dosla bih ja da je pocupam za kosu  :)
aj ljudi srecno nam bilo, nada umire poslednja !   :pop1:

sta ti kazem ako neodem imam me sprovede mup o mom trosku...ali reci cu ti kako sam prosao...

ko nije otisao na sud nista nije propustio...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline aleksandrans

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Sram vas bilo da ovako blatite postovanu gospodju Aleksandru.Ona je postena i uspesna poslovna yena koja yaista nije yasluyila ovakav tretman.Sve ovo je smisljena i orkestrirana kampanja pojedinaca koji su ljubomorni na njen uspeh,pa sada zela da je uniste.Ali im to nece poci za rukom jer ce pravda i istina izbiti na videlo kad tad.

Gospodja Aleksandra me je zamolila da ove sve laži napisane o njoj kategorički demantujem sledećim primerom ugovorom, koji su svi kandidati koji su preko njene agencije uplatili novac za zaposlenje svojeručno potpisali. Pročitajte pažljivo jer mnogi nisu i molila bih da se administratora da se moje prijateljice vredjanje ukloni sa ovog foruma.

Hvala




SPORAZUM O PROJEKTU AGENTURE ZA ODLAZAK NA CRUISE-SHIPS
STRANE:
1._CRUISE-AGENT:_________________________
(u daljem tekstu: Agent).

2. _________________sa pasošem br ___________ iz ________________
(u daljem tekstu: Kandidat).
Dana _____________ strane su se saglasile i upoznale o sporazumu koji će se odvijati sa pravima i obavezama kako sledi :

__________________________________________________ ___________

Čl.1.
Kandidat je upoznat da je pozicija, koju je prihvatio, startna pozicija na kompaniji i da se ona može menjati –unapredjivati u zavisnosti od radnih sposobnosti( ucenja, rada i discipline) a time se mesečna zarada uvećavati .
Promocija odnosno unapredjenje u poslu nije vremenski precizirano i zavisi od Kandidata.
Kandidat je takođe precizno informisan o troškovima i fazama projekta .
KANDIDAT SE OBAVEZUJE

Čl. 2.

b) Da Agentu dostavi sledeću ličnu dokumentaciju potrebnu za uspešnu realizaciju projekta:
1) Kopiju pasoša i 2 male fotografije u boji ;
2) Mere sigurnosti na RO/RO putničkom brodu –STCW;
3) Osnovna sigurnost na brodu-STCW;
4) Pružanje prve medicinske pomoći-STCW;
5) Pomorsku knjižicu; STAVKE OD 2-5 SU ZA PREKOOKEANSKE BRODOVE ALI SAMO ZA ODREDJENE KOMPANIJE NE I ZA RECNE.
6) Lekarsko uverenje kompletno po instrukcijama Agenta
7) Potvrdu da nije osuđivan i kažnjavan na engleskom jeziku;
8) Zavisno od zahteva poslodavca i preporuke sa prethodnih radnih mesta na engleskom jeziku
i diplomu na engleskom jeziku, kao i fotografiju cele figure za neke kompanije, takodje i potvrdu da se protiv kandidata ne vodi sudski proces.
c) Da će biti dostupan 24 sata i u kontaktu sa Agentom od trenutka potpisivanja sporazuma i odgovoriti svim zahtevima vezanim za projekat, kako bi se projekat uspešno realizovao.U protivnom se smatra da Kandidat ne ispunjava preuzete obaveze, a time onemogućava uspešnu realizaciju projekta .
d) Da će prihvatiti ponudjeni posao – poziciju, upisanu u čl.1. .
Čl. 3.

Ukoliko Kandidat ne izvrši bilo koju od utvrđenih obaveza iz prethodnog člana i na taj način onemogući realizaciju projekta, odbije saradnju, odbije ponuđenu poziciju , ili sam donese odluku da istupi iz projekta, projekat se prekida i Kandidat gubi pravo na povraćaj novca.



AGENT SE OBAVEZUJE

Čl. 4.

a) Agent se obavezuje da će uspostaviti kontakte sa Agentima za krstareće brodove ili hotele, dati preporuke, uključiti
dokumentaciju kandidata u razmatranje kako bi se projekat zaposlenja uspešno realizovao.

b) U slučaju nezaposlenja Kandidata u roku od 12 meseci ( od datuma potpisivanja sporazuma ) Agent je dužan izvršiti povraćaj Kandidatu iznos umanjen za troskove agenture od 1000 din.
Takodje, u slucaju da kandidat ne uspe na nekom od intervjua, ima pravo na ponovni odlazak na sve intervjue unutar trajanja ovoga sporazuma, odnosno u tom vremenskom roku, ukoliko ne uspe ni na jednom od svih intervjua koji su predvidjeni u tom vremenskom periodu, agent takodje treba da povrati uplatu kandidatu prema cl.4, stav e.
c) Novac se takodje vraća I u slučaju da se kandidatu utvrdi na lekarskom pregledu neko oboljenje za koje pouzdano nije znao da ga ima prilikom apliciranja I to dokaže med.dokumentacijom.
d) Povraćaj uplate se takodje vrši I u slučajevima neke više sile: bolesti, smrtnog slučaja kandidata ili bračnog druga I bližih članova porodice, kao I gubitka porodičnog prebivališta usled neke elementarne nepogode(zakonski dokumentovano), poplava, zemljotres I sl.
e) Novac se vraća u roku od 60 dana od datuma prijema molbe za povraćaj I dokazne dokumentacije.
f) Recni cruise je na rekama Rajna, Majna I Dunav. Prekookeanski cruise je na svim okeanima I morima.

Potpis Kandidata Potpis Agenta


U ____________ Datum___________20__.

Ukoliko Kandidat ne izvrši bilo koju od utvrđenih obaveza iz prethodnog člana i na taj način onemogući realizaciju projekta, odbije saradnju, odbije ponuđenu poziciju , ili sam donese odluku da istupi iz projekta, projekat se prekida i Kandidat gubi pravo na povraćaj novca.

Dovidjenja i prijatno.

Offline Walther

  • Registered
  • *
  • Posts: 80
    • View Profile
Sram tebe bilo... Uspesna si jedino bila u prevarama. Koliko si ljudi ojadila? Kada si toliko postena zasto te je policija odvodila? I gde je sada tvoja agencija?

Offline Dejan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Pa osilila se žena,a kako i ne bi kad vidi da joj niko ništa ne može. :ban:
Evo jednog primera.Sad skoro se pojavila vest da je za neki vikend uhapšen diler droge.I sve bilo ok,ono diler ko diler,savatali ga zbog preprodaje - ali se vrlo brzo ispostavilo da taj lik zapravo bio u tom momentu na odsluženju zatvorske kazne koju je dobio zbog prodaje droge. oT A čovek je dobio slobodan vikend....kakav zatvor i kakva kazna gde dobiješ slobodan vikend za prodaju dopa bez problema.
Kad se tako postupa sa teškim kriminalcima i narkodilerima,šta onda očekivati od nekih tamo prevaranata koji će i ako budu osudjeni dobiti neke smešne kažne - verovatno uslovne.Pogotovo što su takve prevare teško dokazive jer čvrstih dokaza nema,nego se sve svodi na rekla-kazala priču.
No,za tango je ipak potrebno dvoje,a kako kaže ona stara izreka koju su smislili beogradski šibicari i muljatori: "Dok ima ovaca,biće i štofova od čiste runske vune" ;)

Offline mir1802

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Bezbednije je u zatvoru, a i tebi aleksandrans

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Sram vas bilo da ovako blatite postovanu gospodju Aleksandru.Ona je postena i uspesna poslovna yena koja yaista nije yasluyila ovakav tretman.Sve ovo je smisljena i orkestrirana kampanja pojedinaca koji su ljubomorni na njen uspeh,pa sada zela da je uniste.Ali im to nece poci za rukom jer ce pravda i istina izbiti na videlo kad tad.

Gospodja Aleksandra me je zamolila da ove sve laži napisane o njoj kategorički demantujem sledećim primerom ugovorom, koji su svi kandidati koji su preko njene agencije uplatili novac za zaposlenje svojeručno potpisali. Pročitajte pažljivo jer mnogi nisu i molila bih da se administratora da se moje prijateljice vredjanje ukloni sa ovog foruma.

Hvala




SPORAZUM O PROJEKTU AGENTURE ZA ODLAZAK NA CRUISE-SHIPS
STRANE:
1._CRUISE-AGENT:_________________________
(u daljem tekstu: Agent).

2. _________________sa pasošem br ___________ iz ________________
(u daljem tekstu: Kandidat).
Dana _____________ strane su se saglasile i upoznale o sporazumu koji će se odvijati sa pravima i obavezama kako sledi :

__________________________________________________ ___________

Čl.1.
Kandidat je upoznat da je pozicija, koju je prihvatio, startna pozicija na kompaniji i da se ona može menjati –unapredjivati u zavisnosti od radnih sposobnosti( ucenja, rada i discipline) a time se mesečna zarada uvećavati .
Promocija odnosno unapredjenje u poslu nije vremenski precizirano i zavisi od Kandidata.
Kandidat je takođe precizno informisan o troškovima i fazama projekta .
KANDIDAT SE OBAVEZUJE

Čl. 2.

b) Da Agentu dostavi sledeću ličnu dokumentaciju potrebnu za uspešnu realizaciju projekta:
1) Kopiju pasoša i 2 male fotografije u boji ;
2) Mere sigurnosti na RO/RO putničkom brodu –STCW;
3) Osnovna sigurnost na brodu-STCW;
4) Pružanje prve medicinske pomoći-STCW;
5) Pomorsku knjižicu; STAVKE OD 2-5 SU ZA PREKOOKEANSKE BRODOVE ALI SAMO ZA ODREDJENE KOMPANIJE NE I ZA RECNE.
6) Lekarsko uverenje kompletno po instrukcijama Agenta
7) Potvrdu da nije osuđivan i kažnjavan na engleskom jeziku;
8) Zavisno od zahteva poslodavca i preporuke sa prethodnih radnih mesta na engleskom jeziku
i diplomu na engleskom jeziku, kao i fotografiju cele figure za neke kompanije, takodje i potvrdu da se protiv kandidata ne vodi sudski proces.
c) Da će biti dostupan 24 sata i u kontaktu sa Agentom od trenutka potpisivanja sporazuma i odgovoriti svim zahtevima vezanim za projekat, kako bi se projekat uspešno realizovao.U protivnom se smatra da Kandidat ne ispunjava preuzete obaveze, a time onemogućava uspešnu realizaciju projekta .
d) Da će prihvatiti ponudjeni posao – poziciju, upisanu u čl.1. .
Čl. 3.

Ukoliko Kandidat ne izvrši bilo koju od utvrđenih obaveza iz prethodnog člana i na taj način onemogući realizaciju projekta, odbije saradnju, odbije ponuđenu poziciju , ili sam donese odluku da istupi iz projekta, projekat se prekida i Kandidat gubi pravo na povraćaj novca.



AGENT SE OBAVEZUJE

Čl. 4.

a) Agent se obavezuje da će uspostaviti kontakte sa Agentima za krstareće brodove ili hotele, dati preporuke, uključiti
dokumentaciju kandidata u razmatranje kako bi se projekat zaposlenja uspešno realizovao.

b) U slučaju nezaposlenja Kandidata u roku od 12 meseci ( od datuma potpisivanja sporazuma ) Agent je dužan izvršiti povraćaj Kandidatu iznos umanjen za troskove agenture od 1000 din.
Takodje, u slucaju da kandidat ne uspe na nekom od intervjua, ima pravo na ponovni odlazak na sve intervjue unutar trajanja ovoga sporazuma, odnosno u tom vremenskom roku, ukoliko ne uspe ni na jednom od svih intervjua koji su predvidjeni u tom vremenskom periodu, agent takodje treba da povrati uplatu kandidatu prema cl.4, stav e.
c) Novac se takodje vraća I u slučaju da se kandidatu utvrdi na lekarskom pregledu neko oboljenje za koje pouzdano nije znao da ga ima prilikom apliciranja I to dokaže med.dokumentacijom.
d) Povraćaj uplate se takodje vrši I u slučajevima neke više sile: bolesti, smrtnog slučaja kandidata ili bračnog druga I bližih članova porodice, kao I gubitka porodičnog prebivališta usled neke elementarne nepogode(zakonski dokumentovano), poplava, zemljotres I sl.
e) Novac se vraća u roku od 60 dana od datuma prijema molbe za povraćaj I dokazne dokumentacije.
f) Recni cruise je na rekama Rajna, Majna I Dunav. Prekookeanski cruise je na svim okeanima I morima.

Potpis Kandidata Potpis Agenta


U ____________ Datum___________20__.

Ukoliko Kandidat ne izvrši bilo koju od utvrđenih obaveza iz prethodnog člana i na taj način onemogući realizaciju projekta, odbije saradnju, odbije ponuđenu poziciju , ili sam donese odluku da istupi iz projekta, projekat se prekida i Kandidat gubi pravo na povraćaj novca.

Dovidjenja i prijatno.

ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc...... :tuctuc:

 "dostupan 24h" znaci jednom ne odgovoris na poziv u pola godine cekanja posla koji si zestoko platio :moli:

  i adio mare odose pare hahahahhahha e moj brate sta se sve radi ma to treba maljem po tikvi oT
No.. You Capo... Me Capuccino

Offline butterfly

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
"postovana gospodja Aleksandra".....vece nebuloze nisam odavno cula...a to da je uspjesna je ocito tacno...uspjesno se nakrala od xx ljudi...
ja nikada nisam dobila od nje nikakvu poslovnu ponudu a ni novac nazad, prema tome taj ugovor nema pojma o zivotu
 +U+
ako nju nije sramota (a ne cini se da jeste), svaka njoj cast!  +U+

Offline Dejan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
ja nikada nisam dobila od nje nikakvu poslovnu ponudu a ni novac nazad, prema tome taj ugovor nema pojma o zivotu
Taj ugovor je njena zaštita ukoliko neko hoće da je tuži.Lepo je nabrojala stavke koje kandidat mora da ispuni jer se u suprotnom "projekat prekida".
E sad,na sudu vrlo lako može da kaže kako kandidat nije ispunio neku od stavki koje su navedene u ugovoru.....i kraj,ne može joj niko ništa.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Sram vas bilo da ovako blatite postovanu gospodju Aleksandru.Ona je postena i uspesna poslovna yena koja yaista nije yasluyila ovakav tretman.Sve ovo je smisljena i orkestrirana kampanja pojedinaca koji su ljubomorni na njen uspeh,pa sada zela da je uniste.Ali im to nece poci za rukom jer ce pravda i istina izbiti na videlo kad tad.

Gospodja Aleksandra me je zamolila da ove sve laži napisane o njoj kategorički demantujem sledećim primerom ugovorom, koji su svi kandidati koji su preko njene agencije uplatili novac za zaposlenje svojeručno potpisali. Pročitajte pažljivo jer mnogi nisu i molila bih da se administratora da se moje prijateljice vredjanje ukloni sa ovog foruma.

Hvala




SPORAZUM O PROJEKTU AGENTURE ZA ODLAZAK NA CRUISE-SHIPS
STRANE:
1._CRUISE-AGENT:_________________________
(u daljem tekstu: Agent).

2. _________________sa pasošem br ___________ iz ________________
(u daljem tekstu: Kandidat).
Dana _____________ strane su se saglasile i upoznale o sporazumu koji će se odvijati sa pravima i obavezama kako sledi :

__________________________________________________ ___________

Čl.1.
Kandidat je upoznat da je pozicija, koju je prihvatio, startna pozicija na kompaniji i da se ona može menjati –unapredjivati u zavisnosti od radnih sposobnosti( ucenja, rada i discipline) a time se mesečna zarada uvećavati .
Promocija odnosno unapredjenje u poslu nije vremenski precizirano i zavisi od Kandidata.
Kandidat je takođe precizno informisan o troškovima i fazama projekta .
KANDIDAT SE OBAVEZUJE

Čl. 2.

b) Da Agentu dostavi sledeću ličnu dokumentaciju potrebnu za uspešnu realizaciju projekta:
1) Kopiju pasoša i 2 male fotografije u boji ;
2) Mere sigurnosti na RO/RO putničkom brodu –STCW;
3) Osnovna sigurnost na brodu-STCW;
4) Pružanje prve medicinske pomoći-STCW;
5) Pomorsku knjižicu; STAVKE OD 2-5 SU ZA PREKOOKEANSKE BRODOVE ALI SAMO ZA ODREDJENE KOMPANIJE NE I ZA RECNE.
6) Lekarsko uverenje kompletno po instrukcijama Agenta
7) Potvrdu da nije osuđivan i kažnjavan na engleskom jeziku;
8) Zavisno od zahteva poslodavca i preporuke sa prethodnih radnih mesta na engleskom jeziku
i diplomu na engleskom jeziku, kao i fotografiju cele figure za neke kompanije, takodje i potvrdu da se protiv kandidata ne vodi sudski proces.
c) Da će biti dostupan 24 sata i u kontaktu sa Agentom od trenutka potpisivanja sporazuma i odgovoriti svim zahtevima vezanim za projekat, kako bi se projekat uspešno realizovao.U protivnom se smatra da Kandidat ne ispunjava preuzete obaveze, a time onemogućava uspešnu realizaciju projekta .
d) Da će prihvatiti ponudjeni posao – poziciju, upisanu u čl.1. .
Čl. 3.

Ukoliko Kandidat ne izvrši bilo koju od utvrđenih obaveza iz prethodnog člana i na taj način onemogući realizaciju projekta, odbije saradnju, odbije ponuđenu poziciju , ili sam donese odluku da istupi iz projekta, projekat se prekida i Kandidat gubi pravo na povraćaj novca.



AGENT SE OBAVEZUJE

Čl. 4.

a) Agent se obavezuje da će uspostaviti kontakte sa Agentima za krstareće brodove ili hotele, dati preporuke, uključiti
dokumentaciju kandidata u razmatranje kako bi se projekat zaposlenja uspešno realizovao.

b) U slučaju nezaposlenja Kandidata u roku od 12 meseci ( od datuma potpisivanja sporazuma ) Agent je dužan izvršiti povraćaj Kandidatu iznos umanjen za troskove agenture od 1000 din.
Takodje, u slucaju da kandidat ne uspe na nekom od intervjua, ima pravo na ponovni odlazak na sve intervjue unutar trajanja ovoga sporazuma, odnosno u tom vremenskom roku, ukoliko ne uspe ni na jednom od svih intervjua koji su predvidjeni u tom vremenskom periodu, agent takodje treba da povrati uplatu kandidatu prema cl.4, stav e.
c) Novac se takodje vraća I u slučaju da se kandidatu utvrdi na lekarskom pregledu neko oboljenje za koje pouzdano nije znao da ga ima prilikom apliciranja I to dokaže med.dokumentacijom.
d) Povraćaj uplate se takodje vrši I u slučajevima neke više sile: bolesti, smrtnog slučaja kandidata ili bračnog druga I bližih članova porodice, kao I gubitka porodičnog prebivališta usled neke elementarne nepogode(zakonski dokumentovano), poplava, zemljotres I sl.
e) Novac se vraća u roku od 60 dana od datuma prijema molbe za povraćaj I dokazne dokumentacije.
f) Recni cruise je na rekama Rajna, Majna I Dunav. Prekookeanski cruise je na svim okeanima I morima.

Potpis Kandidata Potpis Agenta


U ____________ Datum___________20__.

Ukoliko Kandidat ne izvrši bilo koju od utvrđenih obaveza iz prethodnog člana i na taj način onemogući realizaciju projekta, odbije saradnju, odbije ponuđenu poziciju , ili sam donese odluku da istupi iz projekta, projekat se prekida i Kandidat gubi pravo na povraćaj novca.

Dovidjenja i prijatno.

da da da  sta je sa nama koji nismo dobili ugovor, daj molim te... ne ladi usta...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
dignes tolke pare posle dobijes tri godine zatvora e.... nemam reci toliko o pravnoj drzavi...  :tuctuc:
na glupa pitanja neodgovaram !!!