Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121953 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #45 on: 11/October/2008 »
podrzavam krleta u svemu sto je rekao i slazem se da se ova prica istera do kraja,i zbog nas koji smo prevareni a i zbog nekih sledecih... ja sam za nju isto cuo preko jednog drugara,ciji je dobar prijatelj preko nje otisao na brod,a znam da me taj decko ne laze,pa rekoh ajde da pokusam da nesto uradim od svog zivota.inace imam sina od godinu dana,pa sam hteo da odem da nesto uradim za njega i svoju porodicu.Pare sam joj uplatio isti dan kad je trazila,kao to tako mora,to nije za mene vec za kompaniju preko koje ides,oni mene placaju,ja sa tim parama nemam nista.Onda je dosao taj intervju 10-og u Balkanu na kome smo svi navodno prosli i od tad krecu lazi.Zena je stvarno psihicki bolesna,jos nisam upoznao nikoga ko tako laze,i prevaranta takvih razmera.Aleksandra posto znam da ces sve ovo procitati,cuvaj se dobro,pare ces vratiti kako god znas i umes,neces se sakriti u to budi sigurna,sto si lagala,lagala si.Ja sam ti vec rekao da se pripazis,imas dva sina,zdravi pravi hvala Bogu,ali ti ocigledno nemas nikakvu svetinju osim para.Dovoljno govori o njoj to sto moze da laze za svoga sina da je imao saobracajku!
 Eto toliko da ne duzim,krle vam je rekao sve a vi pamet u glavu,pa neka se javi jos ljudi sa slicnom pricom a znam da ih ima mnogo

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #46 on: 11/October/2008 »
Bravo Kizo ... Hajde ostali pisite!!!!! Hajde da tog prevaranta i lazova od zene ugasimo i da stavimo tacku na celu pricu!!!! A na kraju i uzmemo SVOJE PARE "gospodjo Aleksandra" !!!!
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #47 on: 11/October/2008 »
Patoloski lazov i meni dodje 410 eura... dribla me danima, al i ja sam preuzela mere,imam prijatelje kucne u BIA... tako da nacicu je pa makar mi bilo zadnje.
sem toga, radim na odlicnoj poziciji i brod mi vise nije potreban. cak stavise, ne bi nikad menjala posao buking menadzera za posao na brodu da radim kao sobarica.. a sem toga diplomirani ekonomista sam u hotelijerstvu!!!!!
zbog nje sam skoro propustila konferenciju u Majamiju wmc ,jer mi je kukala da ne idem da cu otici tad na brod..nista od toga...normalno...laze ko pas...
isto tako dodji sad na interviju na brod (pa dodjem a na brod u NS ne pustaju kao da se udje i nista) i tako par puta...zatim radim celo leto, odem poslom i na Ibizu, Barsu i celo HR primorje od Dubrovnika do Umaga... javim joj da mi vrati novce jer nema nista od broda i sta je bilo,kaze mi posalji mi potvrdu da si stalno zaposlena i da te to sprecava da ides na brod, ja to odradim skeniram posaljem cak i uplatnicu takodje skeniram i posaljem i nista.......
evo juce sam dosla iz Amsterdama, taj prevarant se i dalje ne javlja a idem za USA u sredu... posao,(da napomenem svi poslovi kojim se bavim nemaju nikakve veze sa brodovima)/... tako da sticice je kazna... pogana je i prokleta...

nikad necu zaboraviti kad je pocela da se dere na nas u NSu u luci, kao u fazonu sta mi hocemo, ona sebi nije kupila od odece nista .nosi odrpane cipele i tako to.. eeeee alo bre NAS TO NE ZANIMA... je*e se meni sto ti izgleas ko opajdara otrcana.... a bitno je da je sve rebnula za kesh od 410eura pa nadalje...

sem toga znam da laze da je bolesna i te fore...briga mene i za to, svi mi imamo svoje probleme ali brate mili novce treba vracat!
ako i treba da se odreknem 410eura, onda sigurno necu dati te novce loshu kao sto je ona, nego cu dati u humane svrhe..ali njoj nikad!!!!!!!!!

i te fore kao ona je vezana za sup mup i sta ja znam.proverava svakog
znam da laze,kako onda nije skontala da mi je deda bio nacelnik sup-a u Subotici u Novoj Gorici i da je radio za db, kad je tako pametna i sve zna, kako nije skontala da mi je deda i dan danas aktivan u IPA (International Police Association)..itd... to bi trebala da zna.....

ona je pravi primer PATOLOSKOG LAZOVA!!!!!!!ali odbrojani su joj dani...cak ima i kamatu da joj zaracunam sto mi drzi novce od novembra prosle godine!!!!

to je to...

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #48 on: 11/October/2008 »
e moja Aleksandra pa vise ti se isplati da mi lepo uplatis 410e,mnogo vise ce da te kosta ova za*****ancija!Dosao djavo po svoje

Offline Jelly_c_

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #49 on: 11/October/2008 »
e moja Aleksandra pa vise ti se isplati da mi lepo uplatis 410e,mnogo vise ce da te kosta ova za*****ancija!Dosao djavo po svoje

pa to i ja kazem., al pazi idem u sredu za USA imam posla.. vracam se.,pred Bozic,.. taman cu ako ne ispostuje da vrati kesh lepo da joj pokazem kako ja to inace radim, nije ni prva ni poslednja....

ne samo kamata,nego ce i fizicki i pravno da naje*e da nece znati sta je snaslo!!! a to mi je inace i trebalo, malo rekreacije!
znas kako kazu BATINA JE IZ RAJA  IZISLA., tako da ce ta opajdara da vidi svoga Boga!!!! :pop1:

moze ona za*****avat ljude i drmat kavez, al svemu tome dodje kraj.... :tuctuc:

Offline mir1802

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #50 on: 12/October/2008 »
Banka,tetka,post net, bice intervjui,bla,bla sve cuo, a pare cu da naplatim s kamatom

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #51 on: 12/October/2008 »
bravo Jelly_c_ , ajde mir1802 pisi i ti .....Hajde kada je krenula tema da je zavrsimo do kraja i UGASIMO PREVARANTA I LAZOVA !!! Ipak joj je bilo lakse da plati 410eura a ne ovako ali  kao sto Kiza rece DODJE DJAVO PO SVOJE!!!
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #52 on: 13/October/2008 »
Danas je ovoj temi dodana anketa.  +U+

Mole se da glasaju ljudi sa osobnim iskustvom.  :pop:

Anketa i tema su anonimni, a anonimnost na forumu je zajamcena.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #53 on: 13/October/2008 »
Ja sam u novembru prosle godine uplatio  oT aleksandri 410e isto za recni brod da bi posle 3 meseca tacnije 17 februara ja otkazao zbog bolesti majke! Tad mi aleksandra govori sve ok dobijas svoje pare za 90 dana cak i pre u ugovoru pise 60 dana.Sacekam ja lepo 3 meseca tacnije 26 maja i posaljem joj broj tekuceg i deviznog racuna cak me je par puta iscimala da joj posaljem na mobilni broj racuna! E tu pocinju lazi...Najgore mi je to sto su preko mene ortak,brat i bratov ortak isto uplatili kes njoj!Sta je sve slagala ne mogu ni da se setim al zena je lazov i po! Bio sam u Somboru trazio je zvao kaze da je u operacionoj sali pored svog sina zamislite!Laz,laz! Aleksandra srescemo se kad tad lice u lice pa cemo da vidimo kako ces onda da lazes!

Ljudi ja sam sa vama imate moju potpunu podrsku!

Jel zna neko mozda njenu kucnu adresu?

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #54 on: 13/October/2008 »
puno pitas...ja sam je nasao slucajno , u parku somboru....
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #55 on: 14/October/2008 »
Svaka cast Sefe za ovu anketu !! Pa neka narod sam kaze !!! A vec se iz prilozenog vidi ko je ona i sta je...Ali polako svi ce saznati za nju da je patoloski lazov i prevarant !!!! Ajmo ljudi pisite svi svoja iskustva i isto to saljite u Sombor u policiju putem poste!!!!!
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline Vlade

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #56 on: 14/October/2008 »
Pozdrav svima.
Moje ime je Vlade i ja sam novi clan. Nazalost pocinjem sa ovom neslavnom temom i moram da kazem da sve sto je receno vezano za JOY je tacno. Pozdrav za Krleta i sve ostale koje imaju isti problem sa Aleksandrom.
Ja sam takodje uplatio 410€ i bio na razgovoru sa Mr. Bondom u hotelu Balkan 10.06.08 . Naravno prosao sam intervju, ali sam takodje prevaran. Nedavno sam bio u Skopju na treningu i razgovoru sa Mr. Sorbijem i dobio sam poziciju JR Waiter i sada sa americkom vizom cekam datum ukrcavanja za Pricess Cruises. Isto tako bih hteo da pohvalim Kouzon iz Nisa i Skopja jer rade fantastican posao, kvalitetno i uredno.
Sto se tice Aleksandre, jedino nam preostaje da se prestrojimo i da se organizujemo kako bi izvukli novac sto pre. Ako neko ima ideju kako da se organizujemo van foruma neka se javi. Ne bi bilo dobro da na ovome ostane.
Pozdrav svima.

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #57 on: 15/October/2008 »
Aleksandra Vucenovic je uhapsena javite se svi u sup sombor
ne znam sve forumase al kontam da se medjusobno poznajete tako da javljajte jedni drugima,vrlo je bitno da se ustanovi broj njenih "mornara"koji reku  nisu videli sem na slici

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #58 on: 15/October/2008 »
aleksandra vucenovic jeuhapsena javite se svi u sup sombor
ne znam sve forumase al kontam da se medjusobno poznajete tako da javljajte jedni drugima,vrlo je bitno da se ustanovi broj njenih "mornara"koji reku  nisu videli sem na slici

ali na koji broj srbine
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #59 on: 16/October/2008 »
Brate daj broj pa da zovemo!!!