Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121957 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #60 on: 16/October/2008 »
 Na ovaj broj svi cete dobiti info kako napisati izjavu i ostale papire koje treba poslati  025-466-555  ODSEK ZA PRIVREDNI KRIMINAL
.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #61 on: 16/October/2008 »
Napisite izjavu u kojoj navodite :-Vase podatke ,  kad je uzet novac? Koliko je uzela ? i zajedno sa izjavom posaljite sporazum o brodu, i priznanicu da ste uplatili 410evra  na adresu: OPSTINSKO JAVNO TUZILASTVO
                                                 25000 SOMBOR   
to je to posle cemo videti kako se odvijaju stvari.

ali na koga da naglasimo...???
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #62 on: 16/October/2008 »
sVE INFO NA 025-466-555  ODSEK ZA PRIVREDNI KRIMINAL
.

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #63 on: 16/October/2008 »
sombor nije new york znaci bilo koga u stanici pitas vezano za slucaj joy agencije ce znati da ti kaze...ko gde i sta...
JAKO JE BITNO DA SE JAVI VELIKI BROJ OSTECENIH ...to je poenta...sto vise nas -to ce vise da guli u zatvoru

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #64 on: 16/October/2008 »
i jos nesto.....pre 3 dana sam bio kod nje u kancelariji :moli: ,celo popodne,za vreme provedeno u kancelariji su se javili dve ovcice koje je nasa agentica  :hekla: osisala
izvesna katarina pavkov iz novog sada i bozovic marko iz beograda koji su joj uplatili 410 evra...post netom naravno...zanimljiv detalj je bio (koji je provereno tacan) da su culi informacije o joy agenciji na ovom forumu...tako da dragi moj shefe i moderatori imate domaci zadatak da skinete sve informacije o joy i da obavestite narod velikim masnim slovima a isti zarkov kralj svih kraljeva je mene ubedjivao da sam totalno u krivu sto se tice citavog slucaja cak i prenosio moje utiske izvesnoj agentici jer su bili najbolji prijatelji  :uzdravlje: gde je stvorio nered u mojim redovima
zarkov dobro znas ko sam...prenosio si moje impresije  i skoro me ubedio da sam u krivu...ne zameram ti jer je meni trebalo 3 nedelje sedenja u kancelariji  i ispred kancelarije i pracenja svih  mogucih mahinacija dok nije sve bilo kristallno jasno ...reci ljudima koliko si platio da odes na brod ...ili nemoj da ti se neko ne bi smejao
jer stvarno je prava smejurija :rofl: sta nam zena uradi

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #65 on: 16/October/2008 »
i jos nesto.....pre 3 dana sam bio kod nje u kancelariji :moli: ,celo popodne,za vreme provedeno u kancelariji su se javili dve ovcice koje je nasa agentica  :hekla: osisala
izvesna katarina pavkov iz novog sada i bozovic marko iz beograda koji su joj uplatili 410 evra...post netom naravno...zanimljiv detalj je bio (koji je provereno tacan) da su culi informacije o joy agenciji na ovom forumu...tako da dragi moj shefe i moderatori imate domaci zadatak da skinete sve informacije o joy i da obavestite narod velikim masnim slovima a isti zarkov kralj svih kraljeva je mene ubedjivao da sam totalno u krivu sto se tice citavog slucaja cak i prenosio moje utiske izvesnoj agentici jer su bili najbolji prijatelji  :uzdravlje:gde je stvorio nered u mojim redovima
zarkov dobro znas ko sam...prenosio si moje impresije  i skoro me ubedio da sam u krivu...ne zameram ti jer je meni trebalo 3 nedelje sedenja u kancelariji  i ispred kancelarije i pracenja svih  mogucih mahinacija dok nije sve bilo kristallno jasno ...reci ljudima koliko si platio da odes na brod ...ili nemoj da ti se neko ne bi smejao
jer stvarno je prava smejurija :rofl: sta nam zena uradi


stani malo jel to dvoje ljudi nepismeno i nevide ovde sta pise ima cak i anketa gde su se ljudi izjasnili... drugo mene izlet do sombora svaki put kosta 2000 din, al nema veze pozvacu u svakom slucaju onaj broj gore naveden... drugo ima nas malo vise iz ns koji samo osteceni...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #66 on: 16/October/2008 »
jasno miha...ima nas raznih...pismeni ,nepismeni i polupismeni...ja mislim da su ovi dvoje bili polupismeni ...mislim  no;;;
kao sto vidis ima!!!!!!jer u ponekim delovima ovog foruma ja i dalje vidim i da stoje neki hvalospevi...mozda su bas nabasali na taj deo...elem...posto mi je stiglo jako puno privatnih pisama objasnicu ovde o cemu se radi...

bilo je jako tesko ali smo uspeli....
jucer ujutru su je uhapsili i odveli u stanicu milicije ,tamo je sad u istrazi ,bitno je da se javi punoo ljudi koji su osteceni i ko god ima bilo kakav dokaz da je prevaren...
ne mora se dolaziti (to ce reci inspektor koji se bavi ovim slucajem vec vise od godinu dana) vec saljite sve i zovite ,zatrpajte ih jer i oni su toga zeljni
dobili smo pismo mister artura bonda u kojem pise sledece:

Thanks for writing your email.

In September we stopped the cooperation with Joy Agency . We didnʼt find ourselves a new agency yet. Therefore we ask you to send us your resume again for the season 2009. For the moment we donʼt need English speaking crew. Iʼm really sorry for the inconvenience.  But we hope we have an opening next season.

Thanks in advance.

Best regards,

Chantal Rozier

Operating Human Resources

Scylla Tours AG Uferstrasse 90, CH-4019 Basel
c/o Eurocruise Desmedtstraat 23, BE-2322 Minderhout
Tel: 0032-33157372 Fax:0032-33801908

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #67 on: 16/October/2008 »
Ljudi imam informaciju iz prve ruke! Danas sam zvao u Sombor na boj 025 466 525 i tamo sam dobio pravu informaciju!!! Dakle slusajte me , svi treba da odstampamo onaj ugovor sto smo potpisali, onu priznanicu i fotokopitajte vasu uplatnicu iz banke, uzmite jedan papir A4 formata i svojom rukom napisite svoje generalije tj licne podatke zajedno sa brojem licne karte, i onda u nastavku napisite ceo svoj slucaj kao sto sam i ja napisao na ovom delu foruma, znaci dana tog i tog sam uplatio toliko, obecala mi je to to i to , slagala me je sto puta, dao za telefon toliko, ma sve zivo celu vasu pricu od pocetka do kraja i saljite na OPSTINSKO JAVNO TUZILASTVO U SOMBORU , postanski broj 25000 i to vam je to!! Nadam se da sam vam pomogao!!!! Sto vam nije jasno pitajte mada sam vam ovo objasnio bas kako treba... Ajde sada da svi posaljemo i da zavrsimo sa Joy za sva vremena  :rtfm: !!!!!!!
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #68 on: 16/October/2008 »
jasno miha...ima nas raznih...pismeni ,nepismeni i polupismeni...ja mislim da su ovi dvoje bili polupismeni ...mislim  no;;;
kao sto vidis ima!!!!!!jer u ponekim delovima ovog foruma ja i dalje vidim i da stoje neki hvalospevi...mozda su bas nabasali na taj deo...elem...posto mi je stiglo jako puno privatnih pisama objasnicu ovde o cemu se radi...

bilo je jako tesko ali smo uspeli....
jucer ujutru su je uhapsili i odveli u stanicu milicije ,tamo je sad u istrazi ,bitno je da se javi punoo ljudi koji su osteceni i ko god ima bilo kakav dokaz da je prevaren...
ne mora se dolaziti (to ce reci inspektor koji se bavi ovim slucajem vec vise od godinu dana) vec saljite sve i zovite ,zatrpajte ih jer i oni su toga zeljni
dobili smo pismo mister artura bonda u kojem pise sledece:
Thanks for writing your email.

In September we stopped the cooperation with Joy Agency . We didnʼt find ourselves a new agency yet. Therefore we ask you to send us your resume again for the season 2009. For the moment we donʼt need English speaking crew. Iʼm really sorry for the inconvenience.  But we hope we have an opening next season.

 

Thanks in advance.

 

Best regards,

 

Chantal Rozier

Operating Human Resources

Scylla Tours AG Uferstrasse 90, CH-4019 Basel

c/o Eurocruise Desmedtstraat 23, BE-2322 Minderhout

Tel: 0032-33157372 Fax:0032-33801908



slazem se sa tobom ebo digao sam na krstarici sobu pod nazivom #posaonabrodu da mozemo da se kuckamo in live :D ali taj neko koji necita treba da cita od pocetka do kraja sve teme a ne ovako....
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #69 on: 16/October/2008 »
bravo krle ...sve to ok...al da se razumemo ovo je tek pocetak...oni ce ju najverovatnije da puste,ona je tek u istrazi...a onda cemo da je docekamo na "slobodi" :tuctuc:  :tuctuc:  :tuctuc: nece imati gde da ode jer su je izbacili iz stana zbog telefonskog duga od 70.000 dinara ,vlasnica stana je na bensedinima ...bojim se da je necemo naci...moze vrlo lako da ode negde...jer mladji sin odlazi na brod 2.11 i to na skilu kod starijeg,on mu ga sredio,svojim ocima video ugovor ,bio mi u rukama,zao mi malca da mu ga pocepam ,nije on kriv sto mu keva ludjakinja....

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #70 on: 16/October/2008 »
bravo krle ...sve to ok...al da se razumemo ovo je tek pocetak...oni ce ju najverovatnije da puste,ona je tek u istrazi...a onda cemo da je docekamo na "slobodi" :tuctuc:  :tuctuc:  :tuctuc: nece imati gde da ode jer su je izbacili iz stana zbog telefonskog duga od 70.000 dinara ,vlasnica stana je na bensedinima ...bojim se da je necemo naci...moze vrlo lako da ode negde...jer mladji sin odlazi na brod 2.11 i to na skilu kod starijeg,on mu ga sredio,svojim ocima video ugovor ,bio mi u rukama,zao mi malca da mu ga pocepam ,nije on kriv sto mu keva ludjakinja....

fantasticno.... sve bolje od boljeg...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #71 on: 16/October/2008 »
kad malo bolje razmislim...svi bismo mogli da se udruzimo i da svako da prilog ,(60 ljiudi puta 600 dinara=450 evra ) od skupljenih para (od priloga)da saljemo jednog po jednog na brod..znam curu koja je dala pare saski,dete gluvonemih roditelja,devojka je pozajmila pare i radi uzasne posleove da bi to vratila,sada nema nade da ce otici na brod jer nema ni da vrati pozajmljeno ...
kako ko ode na brod tako nek vrati novac koji mu je dat kao prilog da saljemo sledeceg...
jer generalno problem svim ljudima koji su prevareni jeste novac koji je izgubljen,sanse da nam se to vrati su jezivo male..a tek izgubljeno vreme da ne pricam
ovo je samo primer kako mozemo jedni drugima da pomognemo...ne znam ko ima bolju ideju nek se javi....ja sad mozda lupam gluposti a mozda i ne ..ima jako puno ljudi koji su izgubili sve kod ove zene..sve sto su imali ili pozajmili... :nono:

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #72 on: 16/October/2008 »
kad malo bolje razmislim...svi bismo mogli da se udruzimo i da svako da prilog ,(60 ljiudi puta 600 dinara=450 evra ) od skupljenih para (od priloga)da saljemo jednog po jednog na brod..znam curu koja je dala pare saski,dete gluvonemih roditelja,devojka je pozajmila pare i radi uzasne posleove da bi to vratila,sada nema nade da ce otici na brod jer nema ni da vrati pozajmljeno ...
kako ko ode na brod tako nek vrati novac koji mu je dat kao prilog da saljemo sledeceg...
jer generalno problem svim ljudima koji su prevareni jeste novac koji je izgubljen,sanse da nam se to vrati su jezivo male..a tek izgubljeno vreme da ne pricam
ovo je samo primer kako mozemo jedni drugima da pomognemo...ne znam ko ima bolju ideju nek se javi....ja sad mozda lupam gluposti a mozda i ne ..ima jako puno ljudi koji su izgubili sve kod ove zene..sve sto su imali ili pozajmili... :nono:

Evo ja odma dajem prilog!

Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #73 on: 16/October/2008 »
kad malo bolje razmislim...svi bismo mogli da se udruzimo i da svako da prilog ,(60 ljiudi puta 600 dinara=450 evra ) od skupljenih para (od priloga)da saljemo jednog po jednog na brod..znam curu koja je dala pare saski,dete gluvonemih roditelja,devojka je pozajmila pare i radi uzasne posleove da bi to vratila,sada nema nade da ce otici na brod jer nema ni da vrati pozajmljeno ...
kako ko ode na brod tako nek vrati novac koji mu je dat kao prilog da saljemo sledeceg...
jer generalno problem svim ljudima koji su prevareni jeste novac koji je izgubljen,sanse da nam se to vrati su jezivo male..a tek izgubljeno vreme da ne pricam
ovo je samo primer kako mozemo jedni drugima da pomognemo...ne znam ko ima bolju ideju nek se javi....ja sad mozda lupam gluposti a mozda i ne ..ima jako puno ljudi koji su izgubili sve kod ove zene..sve sto su imali ili pozajmili... :nono:

ma joj ja sam ostavio posao, zbog dva meseca posla... i sta sad da radim ???
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #74 on: 16/October/2008 »
nista sedecemo skrstenih ruku i kukacemo =""