Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121947 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #90 on: 17/October/2008 »
postoje retki joy mornari koji su otisli i vratili se  ="" (recimo npr.kao mihajlo) koji ce pomoci ostalima ,sto savetima , sto konkretnom pomoci sa broda
...dobrodosli svi u sindikat! :-))))'
shefe izvini,videcemo da li je to bilo potrebno(nova tema) videcemo koliko smo spremni jedni drugima pomoci ili ce se pokazati kao sto cesto biva da svako gleda svoju guzzu -()-

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #91 on: 17/October/2008 »
postoje retki joy mornari koji su otisli i vratili se  ="" (recimo npr.kao mihajlo) koji ce pomoci ostalima ,sto savetima , sto konkretnom pomoci sa broda
...dobrodosli svi u sindikat! :-))))'
shefe izvini,videcemo da li je to bilo potrebno(nova tema) videcemo koliko smo spremni jedni drugima pomoci ili ce se pokazati kao sto cesto biva da svako gleda svoju guzzu -()-

ja sam bio bio predsednik sindikata u moj firmi :D e sad cu samo te zamoli da nepises post ispod posta nego koristis dugme izmeni pa dodas tekst da bude preglednije hvala unapred , elem sad taze informacije iz ns supa su sledece istrazni sudija je odredio 30 dana pritvora, ali zvanicno postupak nije pokrenut...tek ce da se pokrene....tako ko planira sacekusu propade mu plan  :rofl: ono sto bi bilo pametno jeste da mi pojednici osnujemo agenciju znaci lepo se dogovorimo na xxx kako sta gde i da krenemo za neku simbolicno proviziju cisto se pokriju tel bablanja cimanja itd posto izgleda agenciju kerov (pip) otvoriti... legalno je registrovati sto znaci ministarstvo itd povezati se sa odredjenim ljudima... iz madjraske slovacke svajcarske  i naravno fiskalni racun i ostalo i pare tek pri dobijanju vize a da bude veci crnjak jeste sledece da se svi mozete prijaviti on line ali sta je problem problem je u regionu sto za nas treba tona paprlogije i zato mi nismo atraktivni tim kopanijama, drugo treba bude spremni na rasizam(pricam o recnim sa moje tacke gledista mislim da ce se puno ljudi sloziti samnom) nemacki menadjment koji Vas voli ili ne, mozete budete ekstra radnik ali ako im niste simpa jbg vise srece u sledecem izvlacenju...da se vartim na agenciju, ljudi nemoze te vi tek tako da odete na ship, meni se digla patka idem nemre to bez kabla :D di su porezi doprinosi i sl gluposti... da nekazemo ekstra profit i sistem pdv-a u srbiji nebi solim pamet nekom mozda je tu neko ekonomista pa zna o cemu pricam...ono sto cu vam iskreno reci u mom slucaju za GSP firmu jeste ce te imati maraton na sto metara, za nekih cc 1500 evra mesecno i da ce vam radni dan trajati u pm, i da ce te mnogo govana pojesti za tih 1500 evra mislim ja prvi ocu se vartim na brod ali kao nocni prortir jel on je imam vecu platu od mene a maltene nista nije radio...znaci sve dodatne info postavite pitanje na temu recni brod dobice te odgvor
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #92 on: 17/October/2008 »
Jadet svaka cast na ideji ali mislim da je malo suvisna, evo i Mihajlo je danas trekao da je uhapsena na 30dana, ja sam vam svima juce lepo rekao sta da uradite, evo ponovicu, da fotokopirate ugovor, priznanicu i vasu uplatnicu iz banke, napisete izjavu na obicnom listu papira, stavite svoje generalije i posaljete na Opstinsko javno tuzilastvo u Somboru... Neka to urade svi koji su prevareni i kada SUP zavrsi svoj posao uz obicnog advokata cete moci svoje pare da vratite nazad,samo malo strpljenja.... A do tada sako ima svoje planove, ja sam cam dao predlog kao da odete najlakse na brod tj preko Safe Cruise-a,pa ko me poslusa nece pogresiti..... A ovu temu mozemo slobodno nastaviti i na delu foruma o Joy agency, bez potrebe sirimo forum.... I to zbog jedne lazljivice kao sto je Alxandra, nije vredna.....
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #93 on: 20/October/2008 »
Pricao sam danas sa tuzilastvom u somboru i meni su rekli isto da fotokopiram sto imam priznanicu,ugovor,licnu kartu i napisem izjavu na papiru!Sutra saljem sve to.Nego mi rekose da ce oni odraditi svoje a postupak dobijanja para nazad je drugi postupak znaci treba unajmiti advokata i tuziti je! Zar onda nije bolje da se lepo organizujemo i unajmimo jednog advokata u ime svih nas? Ili je bolje pojedinacno? -()-

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #94 on: 20/October/2008 »
Buducnost je u ujedinjavanju.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #95 on: 20/October/2008 »
Da Big mama tako nekako prvo da vidimo sta ce reci ovi u tuzilastvu a od onih 410 evrica neka uzme od svakog po 10 evra.Mislim da je to realno samo jos da nadjemo takvog advokata oT 
.

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #96 on: 21/October/2008 »
Pricao sam danas sa tuzilastvom u somboru i meni su rekli isto da fotokopiram sto imam priznanicu,ugovor,licnu kartu i napisem izjavu na papiru!Sutra saljem sve to.Nego mi rekose da ce oni odraditi svoje a postupak dobijanja para nazad je drugi postupak znaci treba unajmiti advokata i tuziti je! Zar onda nije bolje da se lepo organizujemo i unajmimo jednog advokata u ime svih nas? Ili je bolje pojedinacno? -()-
e ova
 bio sam u supu,u supu nista novo nema,poslali su me u opstinsko javno tuzilastvo,to je u zgradi suda soba br.84
 tamo sedi neka zenica koja prikuplja te izjave
 na parcetu a4 papira napises ko si i odakle si,napises izjavu gde si cula(o) za aleksandru
 kako si stupila u kontakt s njom
kako si dal(o)a pare ,koliko sta ti je obecala
[ prilozis fotokopiranu licnu kartu, +fotokopiran ugovor koji si potpisala(o) sa saskom i priznanicu koju ti je dala
 ona skuplja to i nakon izvesnog vremena ce me zvati neko ko ce da me ispita u vezi toga ...tako i svi ostali,koji su dali tu izjavu
 medjutim ja sam zenu pitala sta ima od svega toga
 ona je rekla da oni ne mogu da traze pare od nje vec se mora pokrenuti parnicni postupak,znaci da moramo uzeti advokata
posto ona nije solventna(proverio u katastru) nema nekretnine,,,ne moze da nam vrati pare
 ja sam otiso kod advokata markovinovica-tijanin cale,poznajem choveka -preko puta u zgradi pored poste) objasnila mu kako stoje stvari on je rekao da ne moze nista da mi kaze ,ni da primi slucaj ni da odbije vec kad me budu ovi zvali za izjavu da onda dodjem kod njega
 pa ako on bude procenio da nesto moze da uradi on hoce ,i rekao je da nece da nas laze..vec mora da proceni dal je to gubljenje vremena
 ja cu sutra ujutro da predam tu izjavu i te papire...kad bude doslo vreme za advokata pozvacu ga pa cemo se dogovoriti sta i koliko mozemo
mada ljudi... mrka kapa.... :nono:
mislim da nas je sistem dokrajcio...jer ona moze ladne vode da prebaci pare na sina i da odsluzi 2 godinice drzavi :hekla: i izadje ponovo kao bogatashica..jos u facu da nam se smeje svima  -()-
to je ona moja prica o sindikatu ...samo sto me niste razumeli...imamo uzasne male sanse da dobijemo pare

Offline pilslight

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #97 on: 21/October/2008 »
Dobro je sto sam naleteo na ovaj forum jer sam bio jako zagrejan da idem na brod da radim..
Kristina Kobilarov mi je drugarica...dolazi sledece nedelje sa broda na par dana u Sombor pa cu da vidim sa njom sta je i kako joj je tamo...Znam da je isto isla preko te Aleksandre i platila 410e al koliko sam skontao ona nije imala nekih problema sa njom...

Sve u svemu prenecu vam njene utiske:)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #98 on: 21/October/2008 »
Dobro je sto sam naleteo na ovaj forum jer sam bio jako zagrejan da idem na brod da radim..
Kristina Kobilarov mi je drugarica...dolazi sledece nedelje sa broda na par dana u Sombor pa cu da vidim sa njom sta je i kako joj je tamo...Znam da je isto isla preko te Aleksandre i platila 410e al koliko sam skontao ona nije imala nekih problema sa njom...

Sve u svemu prenecu vam njene utiske:)

Hajde hajde ... jer jos se nije javila niti jedna osoba koja bi ju pohvalila. Bar malo.
Ne moze valjda biti tolika azdaja   ""]]
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #99 on: 21/October/2008 »
E bas da vidim i to da nju neko hvali  ??? To se jos nije desilo!? Napisi cim budes imao neke informacije jer me bas zanima..... Samo mi je zao sto nasa slatka gospodja Aleksandra ne moze ovo sada da cita  :sprda:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #100 on: 21/October/2008 »
Cao Krle prijatelju  :uzdravlje: Ja mislim da je ta devojka samo uspela da ode dok nisu saznali za Alexandru da je uzela novac pa posle prekinuli saradnju sa njom...... +U+
.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #101 on: 21/October/2008 »
Ali kako je uspela da ode??? Je li Alexandra bila bar prema njoj fer i korektna agentica? Hmmmmm ......  ???
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pilslight

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #102 on: 21/October/2008 »
Ljudi ne hvalim ja tu Aleksandru...i nemam pojma ko je....samo znam iz Kristinine price da je isla preko nje...A otisla je cini mi se 1.08.2008 i potpisala je na 6 meseci kao sobarica....cini mi se da je rekla 680e mesecno...Zvala me je pre par nedelja u Frankfurtu su bili...i koliko sam cuo od nje nije nesto odusevljena ali nije nesto ni pljuvala po njima..KOliko sam skontao samo je ona iz Srbije na tom brodu..ostali su Slovenci,Madjari itd...U prici mi je rekla da postoje bolji brodovi i da je pricala sa nekim likovima tamo da moze da se ide i bez posrednika..tj agencije...posto sam i ja zainteresovan za to..

Tako da mislim da dolazi ili ovaj vikend ili onaj tamo...pa cu da vam dam preciznije informacije :)

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #103 on: 21/October/2008 »
Sefe ona je sa  svima nama bila fina i stekala se dok nije uzela novac a posle lazi lazi,lazi ,lazi.E sad kako je otisla  Kristina ja to ne znam.
.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #104 on: 21/October/2008 »
i ja sam otisao preko nje ali....
na glupa pitanja neodgovaram !!!