Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121887 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #165 on: 01/December/2008 »
Bio sam danas kod sudije i sastavili smo jednu lepu izjavu protiv aleksandre!Rekao mi je sudija da je ona jos uvek u pritvoru i da 20 decembra joj pocinje sudjenje!
Pitao sam ga i za pare al nisam dobio neki konkretan odgovor ali postoje sanse da ih dobijemo nazad!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #166 on: 01/December/2008 »
Bio sam danas kod sudije i sastavili smo jednu lepu izjavu protiv aleksandre!Rekao mi je sudija da je ona jos uvek u pritvoru i da 20 decembra joj pocinje sudjenje!
Pitao sam ga i za pare al nisam dobio neki konkretan odgovor ali postoje sanse da ih dobijemo nazad!

nada postoji u svakom slucaju... sto kazu nada umire poslednja  :pop1:
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #167 on: 05/December/2008 »
STIGO POZIV ZA SUD  :D
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline MuadDib

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #168 on: 06/December/2008 »
Pozz ljudi, nazalost kasno sam video ovaj forum, procitao sam ga i sve je kako ste napisali. Ja sam iz Subotice i dao sam joj prosle godine u junu 1350 eur, i bio na intervjuu u BG-u letos ove godine i naravno sve nas je za*****ala. Sve u svemu jos ranije sam se informisao u OJT u Somboru pa cu ovih dana da posaljem i ja sve papire (uplatnicu, ugovor, izjavu), pa da vidimo, sve u svemu jedino mi je bitno da se dobije makar nesto novaca nazad. Ja sam jos pre par meseci pricao sa mojim advokatom Bogovac Predrag, jedan od jacih u NS-u i rekao je da ce probati da joj izvuce novac, ali sam to stopirao za sada. Pisite sta se desava i vidimo se nadam se na nekom brodu :) P.S. prijavio sam se u Employment Power iz Zagreba, imam informacije da su korektni, imaju intervjue u Beogradu, pa videcemo. Pozz

Inace poslala je dva moja prijatelja za Scillu i jos neku drugu komapaniju, ali to su izuzeci, imali su srece i to je to, ali naravno ostala im je duzna da im vrati lovu. I nemojte joj pretiti preko foruma ljudi, nije pametno :) sve ce na kraju biti kako treba. Sve u svemu, za posao mornara imam informacije kako otici i resiti potrebne dokumente, sa kojima je lakse se zaposliti na recnim brodovima . . .

Offline nikola

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #169 on: 08/December/2008 »
Pozdrav svima.
Ja sam Nikola iz Sapca. Secaju me se svi koji su otisli u predposlednjoj turi sa JOY agencijom.Vratio sam se sa broda pre 5 meseci. Nazvao sam Aleksandru da mi vrati nekih 700e koje mi duguje i rece mi da  me zove za par dana, naravno prodje i nekoliko meseci. Slucajno sam dosao na forum i naleteo na hajku.
Da ne bi bilo ^ lepo sam vam rekao ^- uzmite prve postove RASPUCINA ( to sam bio ja ), u decembru prosle godine koji je pricao kakva je u stvari Aleksandra. Mnogi su me tada napljuvali, a moderator rekao da ne pricam bez osnova , tako da sam odustao.
Na brod sam trebao da odem u GIFT SHOP, plata 2000 $........ naravno dobio sam ACCAT ( pool boy ) 900 $. Lagala je od pocetka ali sta je tu je. Dao sam 1350....  i sve vec znate.
Pozdrav za Svetu i ekipu koja je imala nezaboravno iskustvo u Madjarskoj....pozz. :deda:

Offline luzer

  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #170 on: 15/December/2008 »
stvarno mi vas je žao, ne mogu da opišem koliko. za*****avala vas je, uzela vam pare za koje ste se kao večina nas, zadužili, i šta sad, kako dalje. želim vam sve najbolje u vašoj tužbi, i dobro je :tuctuc: jer bolje ne zaslužuje

inače ja nikad, niti da mi se radi o glavi, ne bi agenciji platio niti kune za troškove agencije, dok ne vidim ugovor i datum polaska, jer zapravo tako se to i radi. ne znam kako se itko uopče usudi od ljudi tražiti išta da mu plate dok im se ne osigura taj odlazak na brod...

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #171 on: 15/December/2008 »
stvarno mi vas je žao, ne mogu da opišem koliko. za*****avala vas je, uzela vam pare za koje ste se kao večina nas, zadužili, i šta sad, kako dalje. želim vam sve najbolje u vašoj tužbi, i dobro je :tuctuc: jer bolje ne zaslužuje

inače ja nikad, niti da mi se radi o glavi, ne bi agenciji platio niti kune za troškove agencije, dok ne vidim ugovor i datum polaska, jer zapravo tako se to i radi. ne znam kako se itko uopče usudi od ljudi tražiti išta da mu plate dok im se ne osigura taj odlazak na brod...

vidis da se usudi...nazalost tako je postajala kriminalna grupa po nazivom game ili tako nesto, ona je bila malo dete za ove ovi su uyeli 5.000.000.- nemackih maraka za nesto jace za godinu dana...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #172 on: 16/December/2008 »
............... za ovakve prevare ja bio ponovo uveo lomacu, pa da gori ali ne bih lozio jaku vatru, nego lagano kao sto je ona nas pekla  :rtfm: Nek ona malo odlezi u corci samo i meni je to dovoljno......a pare ako povratimo povratimo a ako ne nek joj racunaju 500din zatvorski dan pa da vidi....
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #173 on: 18/December/2008 »
............... za ovakve prevare ja bio ponovo uveo lomacu, pa da gori ali ne bih lozio jaku vatru, nego lagano kao sto je ona nas pekla  :rtfm: Nek ona malo odlezi u corci samo i meni je to dovoljno......a pare ako povratimo povratimo a ako ne nek joj racunaju 500din zatvorski dan pa da vidi....

bice to jedan dug period za nje, elem ajde znaci svi koji su osteceni da se lepo dogovorimo da je tuzimo po privatnoj osnovi za prisvajanje naseg novca jel ovo dok docekamo sud... bice veselo...znaci nadjemo nekog advokata koji ce nas sve zastupati ja znam 4 ljudi koji su za... e sad ako to pije vodu...lepo se dogovorimo kolko sta i koliko... mene kao novac neintresuje, al princip je princip, nisam propao ni za vece novce ali necu niko me pravi debilom...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #174 on: 19/December/2008 »
bice to jedan dug period za nje, elem ajde znaci svi koji su osteceni da se lepo dogovorimo da je tuzimo po privatnoj osnovi za prisvajanje naseg novca jel ovo dok docekamo sud... bice veselo...znaci nadjemo nekog advokata koji ce nas sve zastupati ja znam 4 ljudi koji su za... e sad ako to pije vodu...lepo se dogovorimo kolko sta i koliko... mene kao novac neintresuje, al princip je princip, nisam propao ni za vece novce ali necu niko me pravi debilom...

Ja sam za!

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #175 on: 19/December/2008 »
Big mama ima li nesto novo u vezi JOY?
.

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #176 on: 19/December/2008 »
Pa nista novo sve po starom! Poslednje sto sam saznao je da treba 20og da joj pocne sudjenje a to je sutra...

Offline mir1802

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #177 on: 07/January/2009 »
Kako da se prikljucim, jel vec bilo sudjenje?

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #178 on: 09/January/2009 »
Kako da se prikljucim, jel vec bilo sudjenje?

jesi poslo izjavu?!
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline mir1802

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #179 on: 09/January/2009 »
Nisam, gde treba da se salje, ili gde treba da se ide, i druga stvar nisam mogao da nadjem niti clanak o hapsenju u nekom internet izdanju dnevnih novina jer obicno u takvom clanku,kad je rec o prevarama ostave ono: sumnja se da je broj ostecenih mnogo veci, i mole se da jave na broj telefona , u junu je bilo oko 90 ljudi bilo na intervju-u,racunaj da bar 10-tak nije bilo obavesteno ili nije moglo da dodje, ostecenih ima najmanje 70-80
Znaci trebalo bi da postavimo obavestenja na makar par foruma, kao sto je ovaj, krstarica, tu je ona i slala oglase, mnogo jos ljudi ima prevarenih