Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121889 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #180 on: 10/January/2009 »
Nisam, gde treba da se salje, ili gde treba da se ide, i druga stvar nisam mogao da nadjem niti clanak o hapsenju u nekom internet izdanju dnevnih novina jer obicno u takvom clanku,kad je rec o prevarama ostave ono: sumnja se da je broj ostecenih mnogo veci, i mole se da jave na broj telefona , u junu je bilo oko 90 ljudi bilo na intervju-u,racunaj da bar 10-tak nije bilo obavesteno ili nije moglo da dodje, ostecenih ima najmanje 70-80
Znaci trebalo bi da postavimo obavestenja na makar par foruma, kao sto je ovaj, krstarica, tu je ona i slala oglase, mnogo jos ljudi ima prevarenih

vrati se par stranica nazad stoji obavestenje....stoji kome se salje i gde , ispravka nema neko bio pametna pa obrisao fotkopija licne karte ugovora uplatnica svega cega imas izjavu protiv nje i saljes na opstinski sud sombor

Припадници криминалистичке полиције Полицијске управе у Сомбору лишили су слободе Александру Вученовић (1962) из Сомбора, због основане сумње да је извршила више кривичних дела злоупотреба службеног положаја, фалсификовање службене исправе, послуга и неовлашћено бављење одређеном делатношћу.

Александра Вученовић је као власник агенције „Џој“, током 2006, 2007. и 2008. године, оштетила 28 лица присвојивши износ од преко милион динара, тако што је од оштећених узимала новац да би у њихово име посредовала у запошљавању на бродовима страних компанија, иако за вршење такве делатности није имала одговарајуће одобрење. Новац није уплаћивала на рачун агенције.

Против Александре Вученовић поднета кривична пријава Општинском јавном тужилаштву у Сомбору мајa ове године, која је допуњена у августу. Обзиром да је именована наставила са вршењем кривичних дела, након предузетих додатних мера и радњи полицијских службеника лишена је слободе и уз кривичну пријаву приведена истражном судији Општинског суда у Сомбору.

sa sajta ministarstva unutrasnjih poslova!
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #181 on: 10/January/2009 »
Au brate pa bilo je barem 5x na bab napisano, pozuri i posalji to, mada ja sam poslao izjavu medju prvima ali mi nista nije stiglo iz suda ne znam zasto a sada i da stigne nisam kuci pa ne zna sta ce biti, ali koliko vidim tesko da cemo pare izvuci od je bestije, neka je barem neka trune u zatvoru...sat drugo
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline Sandra_honestly

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #182 on: 09/February/2009 »
uhhhh valjda nisam prekasno videla sve ovo  ""]]
Naime ja sam doticnom i***tu dala 1350 evra u februaru 2007 cimatala me par meseci mislim da sam od oktobra 2006 do 19 jula 2007 kad sam otisla na najvece s**** od broda koje sam videla u svom zivotu bila u somboru barem 10 puta.
Konkurisala sam za shop a dobila stewardess tj ass. stewardess uz obecanje lika iz kompanije da cu biti prebacena na poziciju za koju konkurishem ( a svi znamo kako to ide tj. ne ide) medjutim kako sam vec dobrih 6 meseci i jace bila u dugovima jer sam tih 1350 evra pozajmila prihvatila posao i odradila 4 meseca na silver could brodu kompanije silver sea. Posao je tesko s**** radish od 6 ujutru do min 22 casa uz malu pauzu od 2-5 popodne za bednih 1050 dolara.
Da crnjak bude veci na aleksandrino insistiranje smo platili americkoj ambasadi po 100 dolara za vizu koju naravno nismo dobili zahvaljujuci njenoj komunikaciji ili negostatku iste sa kompanijom koja nije na vreme poslala original ugovora vec samo kopiju.
+ je trazila 65 evra za neko satro osiguranje pre nego sto smo krenuli kao trazi kompanija (naravno niko pojma nije imao o tom novcu nista kad smo ih pitali po dolasku na brod -otisle smo nas dve devojke iz BG-a)
Po povratku sam je vijala na sve moguce nacine da bi me ona sredinom januara 2008 pozvala da dodjem u sombor po novac (naravno pre toga smo joj slali milion puta broj racuna i ona nas je lagala te je danas uplaceno pa nije proslo te nije uplaceno nije uplatila devojka koja to radi i bla bla bla sta joj vec nije palo na pamet). Otisla sam u Sombor po ko zna koji put prevozom koji nije ni malo jeftin kao sto vecina vas sigurna sam zna ali kad sam bila na pola puta ona me je zvala da mi kaze da nema sav novac vec samo hiljadu evra. Misleci daj sta das a i nije bilo nazad kad sam vec platila kartu i bila negde ispred novog sada otisla sam i uzela tih 1000 evra a ostatak je ostalo da mi uplati u toku sledecih nekoliko dana.
Naravno od tada smo je pozvali barem milion puta i to ne ja nego i moj otac koji nije ni malo prijatan kad ga neko tako otvoreno za*****ava al ona je kao sto znamo nepopravljivi patoloiski lazov koji mi eto duguje josh 350 evra ako ne racunam onih 100 dolara i 65 evra za "osiguranje"

saljem izjavu sutra valjda primaju josh uvek ako ne kad se dogovorite za advokata obavezno me zovite ima mail na profilu cini mi se
Pozdrav narode i da je sredimo  :tuctuc:


a da, da dodam posle silnih pitanja koje smo ja i ta devojka postavile silver sea kompaniji i oni su cini mi se sredinom decembra prosle godine prekinuli saradnju sa aleksandrom

Offline Vladimir26

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #183 on: 07/March/2009 »
Ljudi pomagajte Alexandra mi je uzela pare i duguje mi 1350 eura vec drugi put sam se vratio sa broda a od nje ni traga ni glasa a cuo sam da je u zatvoru
Ima li ko da mi da informacije povodom slucaja oko optuzbi itd neka mi se javi na forum

Offline Vladimir26

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #184 on: 07/March/2009 »
Ljudi pomagajte Alexandra mi je uzela pare i duguje mi 1350 eura vec drugi put sam se vratio sa broda a od nje ni traga ni glasa a cuo sam da je u zatvoru
Ima li ko da mi da informacije povodom slucaja oko optuzbi itd neka mi se javi na forum

Offline Vladimir26

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #185 on: 07/March/2009 »
Ljudi pomagajte Alexandra mi je uzela pare i duguje mi 1350 eura vec drugi put sam se vratio sa broda a od nje ni traga ni glasa a cuo sam da je u zatvoru
Ima li ko da mi da informacije povodom slucaja oko optuzbi itd neka mi se javi na forum

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #186 on: 07/March/2009 »
Pa brate mili sta si odlepio,sta postavljas 3 ista posta??? Jel umes ti da citas??? Ako te je opeljesila nije ti oci izvadila!!!

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #187 on: 07/March/2009 »
Pa brate mili sta si odlepio,sta postavljas 3 ista posta??? Jel umes ti da citas??? Ako te je opeljesila nije ti oci izvadila!!!
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: alegende,"sta si odlepio".... bas san se nasmijala,najjaca recenica u forumu,reakcija,ahahahahahaha big mama-zakon.....
udri jos koju! stvarno je faca,3 za redom,moga je jos koji put ahahahaha...... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
pozdrav   btw. eno ti ga (vladimir)na zivot na brodu,opet isto napisa,ahahahahaha koji lik....

Offline Vladimir26

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #188 on: 07/March/2009 »
Ma slucajno sam tri poslao heheh
A sto se tice madam Alexandre prvo cu sincice da joj prc prc u guzu pa njoj okice da vadim pa prstice pa nos pa sve do zadnje kosti hehehehhee
Pisite mi sta ima novo povodom lopova i gde treba da se obratim i gde da je tuzim jer sam ja iz Cg
Unapred hvala

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #189 on: 07/March/2009 »
Pa brate mili sta si odlepio,sta postavljas 3 ista posta??? Jel umes ti da citas??? Ako te je opeljesila nije ti oci izvadila!!!


Umro sam od smijeha! procitam ovo i jos kad pogledam avatar!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Hoću da idem na brod......[

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #190 on: 07/March/2009 »
Ma slucajno sam tri poslao heheh


heheh evo tebi 3 nedelje  :ban: da malo uhvatis zraka prije nego postas ponovo  +U+

I procitaj pravila registracije na forum  :rtfm:  :pop1:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #191 on: 08/March/2009 »
heheh evo tebi 3 nedelje  :ban: da malo uhvatis zraka prije nego postas ponovo  +U+

I procitaj pravila registracije na forum  :rtfm:  :pop1:
bravo shefe,jos da obrises taj tadnji post jer je zbilja uzasno to za procitat,kvari nam ugled cilog foruma!!  :-* hvala

Offline butterfly

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #192 on: 21/April/2009 »
e ljudi, ima li sta novo na temu alexandra - joy - povrat novca ?  i dokle je ona sada stigla ?
nisam bas u toku, to sve me smara, prijavu  sam davno poslala u sombor  :pop1: ali nista ne bi od toga svega..dok se nesto konkretno ne poduzme..  +U+
je li neko uzeo advokata za ovaj slucaj ?

Offline Andromeda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #193 on: 24/April/2009 »
 ""]]
Ne mogu da verujem da je neko naseo na ovu agenciju?
Samim tim što traži tolike pare istog momenta kad stupiš u kontakt sa njom?  :(



Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #194 on: 24/April/2009 »
""]]
Ne mogu da verujem da je neko naseo na ovu agenciju?
Samim tim što traži tolike pare istog momenta kad stupiš u kontakt sa njom?  :(


Zena je bila vrlo uvjerljiva.
Koliko se meni cini, uspjesna je bila jer je lagala i sebe, zbog cega se veliki broj anketiranih odlucio u anketi nazvati ju patoloskim lazljivcem.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)