Author Topic: Kako sve naci u Zagrebu?  (Read 6852 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mailbox unavailable

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 148
    • View Profile
Kako sve naci u Zagrebu?
« on: 26/July/2007 »

  KAKO SVE NACI

 
 Vjerovatno dosta ljudi ne zna kako doci do svih ovih mjesta koje sam napomenuo, ali evo na ovom linku
http://www.kartegradova.com/zagreb

imate dobru kartu i samo ukucate adresu sa desne strane.


Uglavnom agencija Emploment power se nalazi u ulici Crnomerec 16, a najlakse je do agencije doci sa
autobuskog kolodvora ili glavnog sa tramvajem broj 2
koji prolazi kraj oba kolodvora i dolazi tacno do okretista na Crnomerec gdje se samo na zadnjoj stanici vratite
2 ulice nazad i morate doci do jedne zelene kuce.

Kada radite trening i za vrijeme intervjua tada boravite (i moja je preporuka jer je jeftinije) u Hotelu Remetinec
Do tog hotela imate vise mogucnosti da dodjete ali evo jedna od njih je da sa autobusnog kolodvora tramvajem Br 7
(uzimate tramvaj koji ide na desnu stranu kada izadjete sa kolodvora)dodjete do stanice Savski gaj i do hotela imate nekih 2km odprilike a Hotel remetinec je kraj hotela I
gdje se odrzava intervju tako kada izadjete na toj stanici Savski gaj pitate nekoga za HOtel I i on ce Vam reci kuda ici, a laksi nacin je recimo sa Glavnog kolodvora kada se prodje kroz Importane center na stanicu gdje stoje autobusi
autobusom do remetinca. Tj. postoji vise nacina ali eto ja sam isao tramvajem pa ne mogu da kazem nesto puno o autobusima.

Trening se inace radi u Kino savezu Zagreb a to je na Trg-u zrtava fasizma pa se sa autobusnog kolodvora moze opet sa tramvajem br 7 (kada izadjete sa kolodvora na lijevu stranu ide tramvaj) do trga doci, a i pjesice se moze lako doci jer nije daleko.

Kada radiet ljekarski tada morate ici u ulicu Vrbanicka sa tramvajem br 7 kao i prethodno za trening idete ali sada izadjete kod Subiceve.
550 Requested action not taken: mailbox unavailable

Offline slobabob

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Kako sve na?i u Zagrebu?
« Reply #1 on: 05/August/2010 »
Kakvo je sada stanje sa odsedanjem u Zg? Da li je neko isao po hotelima i kakva je cena. Vidim da je stara tema a i sajt za kartu grada o kome se pise u postu iznad ne daje tacne pretrage ili ja ne umem da nadjem. Employment power se sada nalazi na drugoj adresi tj na sajtu je Tkalciceva 27, 10 000 Zagreb Croatia

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Kako sve na?i u Zagrebu?
« Reply #2 on: 06/August/2010 »
Ako ides na trening sve informacije ces dobiti od agencije.Cena nocenja ti je 15 eura u 10-to krevetnoj sobi u Hostel-u,a povratna karta od Beograda ti je 4500-5000 din.Agencija jeste na drugoj adresi,al u ulici Crnomerec se odrzava trening

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Kako sve na?i u Zagrebu?
« Reply #3 on: 19/April/2011 »

  KAKO SVE NACI

 
 Vjerovatno dosta ljudi ne zna kako doci do svih ovih mjesta koje sam napomenuo, ali evo na ovom linku
http://www.kartegradova.com/zagreb

imate dobru kartu i samo ukucate adresu sa desne strane.


Uglavnom agencija Emploment power se nalazi u ulici Crnomerec 16, a najlakse je do agencije doci sa
autobuskog kolodvora ili glavnog sa tramvajem broj 2
koji prolazi kraj oba kolodvora i dolazi tacno do okretista na Crnomerec gdje se samo na zadnjoj stanici vratite
2 ulice nazad i morate doci do jedne zelene kuce.

Kada radite trening i za vrijeme intervjua tada boravite (i moja je preporuka jer je jeftinije) u Hotelu Remetinec
Do tog hotela imate vise mogucnosti da dodjete ali evo jedna od njih je da sa autobusnog kolodvora tramvajem Br 7
(uzimate tramvaj koji ide na desnu stranu kada izadjete sa kolodvora)dodjete do stanice Savski gaj i do hotela imate nekih 2km odprilike a Hotel remetinec je kraj hotela I
gdje se odrzava intervju tako kada izadjete na toj stanici Savski gaj pitate nekoga za HOtel I i on ce Vam reci kuda ici, a laksi nacin je recimo sa Glavnog kolodvora kada se prodje kroz Importane center na stanicu gdje stoje autobusi
autobusom do remetinca. Tj. postoji vise nacina ali eto ja sam isao tramvajem pa ne mogu da kazem nesto puno o autobusima.

Trening se inace radi u Kino savezu Zagreb a to je na Trg-u zrtava fasizma pa se sa autobusnog kolodvora moze opet sa tramvajem br 7 (kada izadjete sa kolodvora na lijevu stranu ide tramvaj) do trga doci, a i pjesice se moze lako doci jer nije daleko.

Kada radiet ljekarski tada morate ici u ulicu Vrbanicka sa tramvajem br 7 kao i prethodno za trening idete ali sada izadjete kod Subiceve.



Izvini,ako ti nije tesko da mi odgovoris na par pitanja vezano za A/V posao na brodu?

Zanima me sta taj posao sve obuhvata....i kojoj agenciji da se obratim vezano za taj posao...????

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kako sve na?i u Zagrebu?
« Reply #4 on: 19/April/2011 »
Quote from: miroslav on 26-07-2007, 08:51:50 oT
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)