Author Topic: Svakako se necu vracati kao fotograf  (Read 17216 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Svakako se ne?u vra?ati kao fotograf
« Reply #30 on: 03/January/2014 »
e bash to mornarac... fotosi koji su postali p3 na prvom ugovoru, a i dalje ne znaju ni aparat da podese kako treba... :D moja pricha se zavrshava za 3 nedelje, pa kad dodjem kucji i saberem sve utiske, eto me opet.

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Svakako se ne?u vra?ati kao fotograf
« Reply #31 on: 19/March/2014 »
Hmm IMAGE. Sto kaze mornarac, unapredice svakog balvana danas. Ja sam bio asistent amp-u koji nije znao kako da unzipuje folder. Pa je otvarao mantis i slao mail officu da mu pomognu kako da unzipuje fajl sa nekim sotverom. Filipinski balvani. 

Elem ja sam dogurao do laba, bio sam photo3 ali u labu non stop , znaci nista galerija nista fotkanje osim formala stairs sto sam cepao.  Ako uporedim celebrity i royal, majko moja, pa na rojalu su nas pokidali koliko smo radili.

Pa to je neopisiv tempo i malo me podseca na carnival fantasy.

Gangway od 6:30 do 11:30 setup u 13h  formal night pocinje u 17h do ponoci. Sutra ujutur opet gangway rano jutro pa prekosutra embarkacija. I tako u krug. Al navikne se covek. Dok sam bio u labu nisam mogao da prdnem, slikam svadbu pa printam gangway pa slikam formal, pa printam formal. Radio sam po 14 sati i vise. Plata bila manja od ostalih photo3 jer nisam u galeriji.

Sve u svemu kada je dosao novi menadzer i krenuo da uspostavlja nova pravila i krati pauze, ja se lepo spakovao i rekao im da imaju nedelju dana da mi srede kartu jer palim kuci kod buraza na 18 rodjendan. Sto je bilo. Vise o tome mozda u nekom drugom postu.

Image je odlican ako ste na celebrity-u, ladjenje jajca uz matore goste. Radi poredjenja. Formal night stairs celebrity century rollcount moj 300 slika.   Royal C. Enchantment of the Seas formal night rollcount 800

Fotograf je jako za*****ana pozicija, i ko se ne progura na vreme do laba ili galerije je u velikom sranju.  Treba imati zivaca za sve to i ostati normalan.

Over and out.
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije