Author Topic: Evo javila danas Suzana da je frkica prosao za fotografa  (Read 13369 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
da idem na colegge ali sam razumeo da je to brod na kome su i putnici a ujedno i ucis.... ""]]
Ajde sretno, drži se i pazi da ti setup ne padne na glavu :)

Offline tractor

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
da li itko zna išta za AV interview 2. 6. u ZG????????

Upravo pronašla na EP stranici.

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile

Meni je mejlom poslao neke formulare Tomislav ali ja nisam odgovorio jer sam cuo da i za AV treba odlican engleski sto kod mene nije jos.

Javi mu se, ako vec nisi.

Offline tractor

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
ok budem hvala

Offline tractor

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Evo danas je bio interview za AV u ZG.
Moj husband je bio...poprilično teško je bilo sa puno tehničkih pitanja.
Demo mu je valjda bio u redu.
Mene samo zanima...koji su to ljudi bili tamo (cca 20), kad ovdje nitko živ nije planirao ići?
Ili nam se bar tako činilo.
Ipak je velika većina ljudi tu na forumu(barem iz ovih naših krajeva).

Offline Mladen1202

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Bio sam i ja, nisam do zadnjeg trenutka znao da li ću ići. Bilo nas je 10 sve skupa. Demo mi nije ni gledao nešto, pitanja su bila takva da i ako znaš odgovore to ništa ne znači. Uglavnom su bili svi "iz branše", 2-3 padobranca i to je to. Rezultati se čekaju... :moli:

Offline tractor

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Valjda ćemo znati u petak.
Sretno i tebi i ovom mome.

Offline Mladen1202

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Uzeli me  :run: :yahoo: :run: =""

Kakva je situacija kod drugih?

Offline Boki83

  • Registered
  • *
  • Posts: 86
    • View Profile
Uzeli me  :run: :yahoo: :run: =""

Kakva je situacija kod drugih?

Prekosutra intervju u Sarajevu  :-))))' Aplicirao sam za snimatelja

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Uzeli me  :run: :yahoo: :run: =""

Kakva je situacija kod drugih?

i ja sam proshao, uskoro paljba!!!

Offline slobabob

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
citam ovih dana temu i procitah svih 24 strana. Mogu reci da se puno toga naucilo i puno toga pproslo kroz glavu
pocevsi prvo od toga ma sto bi isao za fotografa....
elem, kako vidim IMAGE daje mnogo manju platu no sto radi carnival
pise na ovoj temi da je zasigurno 700$ kod IMAGE-a a kod Carnivala 1200$
sad mene zanima ovi koji rade za image koliko zaradjuju preko tih 700$?
svakako ne bih aplicirao tj ne bih da radim za IMAGE sem ako me na to ne natera agencija ili me namerno tamo gune.
Najverovatnije cu aplicirati pocetkom 2011. godine za fotografa preko EP u zagrebu.
1. zanima kako covek treba da postupi ako se recimo pogode intervjui za IMAGE i Carnival u isti dan? Da li je to moguce?
Zanima me kako covek treba da se postavi prema toj situaciji i zasto da ne ide na intervju za IMage!
Na intervju ne dolaze samo ljudi koji znaju za forum vec sa svih strana. Mi koji smo na forumu smo cini mi se bar dva koraka ispred ostalih zbog razmene iskustva i onoga sto naucimo jedni od drugih.
2. Sto se tice moje aplikazije kod EP za fotografa da li je sansa da ja imam prvi intervju putem telefona i sta mogu da ocekujem od pitanja na tom intervjuu?
3. Da li postoji sansa da recimo podnesem aplikaciju za Carnival i da se u medjuvremenu pojavi i aplikacija za IMAGE i da recimo mene neko iz EP pozove i kaze "znate kako mladi gospodine imate mogucnost da radite za image" i da krene sa nekim telefonskim intervjuom.
Pisem ovako jer zelim da ispitam sve moguce kombinacije i da na sve budem spreman. Nikad se ne zna sta covek moze da ocekuje od agenata. NE sumnjam ja u njihovu profesionalnost samo zelim zarad svoje sigurnosti i boljeg sutra da znam sve u napred jer mi forum i internet to omogucavaju. Svako dobro i unapred hvala na odgovorima. Nadam se da nisam smorio.
p.s.
ujedno sam oziveo temu :)

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Ep agencija uvjek organizira carnival i image intervjue u različite dane, tako da svi kandidati mogu ako žele iči na obadva intervjua pa ako ne prođu na jednom da prođu na drugom.
A ako prođeš obadva onda biraš gdje hočeš, i nema telefotnom, moraš osobno doći na intervju u kravati i s portfoliom.
ako hočeš mogu ti ja poslati emailom pitanja sa intervjua moguča.

Offline slobabob

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
clan foruma debeli je imao neki predintervju sa tomislavom ako sam ga dobro razumeo.....
rekli mu da jos uci engleski, zato sam to pitao
nema sta prijatelju da me pitas da li da mi saljes na mail pitanja... salji
zahvalan sam ti do nema i nazad :D

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
clan foruma debeli je imao neki predintervju sa tomislavom ako sam ga dobro razumeo..... rekli mu da jos uci engleski, zato sam to pitao nema sta prijatelju da me pitas da li da mi saljes na mail pitanja... salji zahvalan sam ti do nema i nazad :D

Ja sam sa Tomislavom razgovarao preko telefona kada je on rekao da su mejo reference odlice ali moram bolje da govorim engleski i da radim na tome pa ce me ponovo zvati. Ja sam ucio engleski a prije 10-ak dana zvala me gospodja iz Sarajeva ispred EP za BiH koja je znala za moj razgovor sa Tomislavom i rekla je ako mislim da sam poboljsao engleski da dodjem u Sa na preliminarni. Datum koji je ona predlozila meni nikako nije odgovarao pa smo to odgodili a svakako sam vise zainteresovan za SC pa cekam eventualni poziv iz BG.

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Quote from: debeli
svakako sam vise zainteresovan za SC pa cekam eventualni poziv iz BG.
Ako ides za fotografa nemoj da se iznenadis ako budes morao da prepricas na engleskom neki omiljeni film ili nesto slicno ;)