Author Topic: Šišanje na brodu  (Read 21305 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Le Barbu

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
  • Idemo na Broo-ood -aka- Ješ?emo pe?enog zeca
    • View Profile
Re: Šišanje na brodu
« Reply #15 on: 22/November/2010 »
Zavisi koja si pozicija, prolazi jedino ako si muzicar, zabavljac ili tako neki umjetnik...Ostile pozicije - tesko !

Sve mi je jasno - šišanje mi ne gine... Nije problem, posao mi je potreban, tako da kosa otpada...

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Šišanje na brodu
« Reply #16 on: 22/November/2010 »
Sve mi je jasno - šišanje mi ne gine... Nije problem, posao mi je potreban, tako da kosa otpada...

Naraste ce vec opet...

Ionako za brod vazi - bolje da nosim kratku kosu !
Voda je poprilicno losa, s vise klora a ni nemas previse vremena za neku temeljitu brigu...

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Šišanje na brodu
« Reply #17 on: 17/January/2011 »
Naraste ce vec opet...

Ionako za brod vazi - bolje da nosim kratku kosu !
Voda je poprilicno losa, s vise klora a ni nemas previse vremena za neku temeljitu brigu...

Ja šišam po Celebrity standardima ono moze na čelu a može i na kratko ono vojnicki stil sa ravnom crtom iznad potiljka. Imam opremu garantujem uslugom i dolazim na Eclipse ja eto ljudima sa prostora bivse Yuge naplacujem samo 7 dolara zenama 10 dolara jer je ipak puno vise posla.-Što se tiče djevojaka imam iskustva u skračivanju ispucalih vrhova  mogu i prorijedit vrhove, znam skratit na zeljenu velicinu i poravnat, nemam dovoljno iskustva u tkz.Dolly frizurama al mogao bih pokusat mada eto Celebrity standardu mora se nosat punđa ja mogu recimo napravit sitne željene korekcije po željama a znam i farbat sa blanširanjem ne bih pokušo nemam dovoljno prakse al imam prakse sa temeljnim pranjem kose i masiranjem korijena i glave sto je ipak djevojkama jako bitno da rade minimalno 4 puta mjesecno radi stresa na pslu, zatim lose ph vrijednosti vode  . b00/ 

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Šišanje na brodu
« Reply #18 on: 17/January/2011 »
Jak ti je repertoar, znači samo Dolly i blanširanje su nepoznanica ... a jel radiš braiding?  :nokti:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Šišanje na brodu
« Reply #19 on: 18/January/2011 »
Jak ti je repertoar, znači samo Dolly i blanširanje su nepoznanica ... a jel radiš braiding?  :nokti:
:D jbga moram se snać" braiding ne al sam specijaliziran za sve vrta masaža , tako djevojke da znate

bwahahahaha

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Šišanje na brodu
« Reply #20 on: 07/March/2011 »
ljudi platite 5 dolara filipinci i osisa vas kako ocete,preporucujem skroz kratko jer komplikovane frizure retko ko moze i hoce.Ili masinicu kupite pa sami!!!!

Offline xaddr

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Šišanje na brodu
« Reply #21 on: 13/March/2011 »
ja sam se volio šišati u San Marteen-u. Ulica poslje one glavne sa svim ducanima. Dobro su šišali, racunali 10$, uvijek ostavio vise. Pola filipinaca me uvijek pitalo ko me tako dobro ošišao. Preporucam da ih posjetite ako vam je port.
U St. Thomasu pozalio istog trena sto sam uopce dosao, zaracunao mi je 15$, najradje bi ja njemu zaracunao toliko.
U New Yorku neki rus me sisao, OK je to odradio, samo sto sam trazio i brijanje  oT Cijelog me izrezao.. Mislim da je samo šišanje bilo oko 15$.

U spa.. bilo je par filipinaca sto su znali šišati, jedan me i super izmasirao, bilo gratis valjda, pohvalio sam ga kako je dobro "odglumio" shakiru na crew talent showu, da mu dobro stoje halteri oT
Isto tako jedan juznoafrikanac iz spa me ošišao najgore u zivotu.. Ocito je doma vjezbao na ovcama.. jos je bio predosadan.. skoro sam ga zviznuo tamo. Kostalo je 13$, kasnije poskupilo na 15$.

Nikad nisam eksperimentirao sa ovima sto privatno šišaju na hodniku. Uvijek provjerite ko je dobar, ako cete morati dati 5$ vise, bolje to nego da vas svi pitaju da li ste se sami šišali no;;;

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re: Šišanje na brodu
« Reply #22 on: 05/January/2015 »
Ja bih se verovatno sam šišao kao što i šišam sam sebe godinama. Kupio bih od prve plate kvalitetnu mašinu (ovde u Bg sam kupio dobru Roventinu i odlično mi radi već 5god) i samog sebe bih olindrao, čak mi ne treba ni ogledalo, mogu žmureći onako na osećaj ali ako bih pravio prelaze e tada mi već treba 2 para ogledala, al najlakše mi je na keca ili do glave, svake 2 nedelje tako, pokupim kosu u kesu, bacim u đubre i miran sam :D
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline svenkran

  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Šišanje na brodu
« Reply #23 on: 05/January/2015 »
Blažena mašinica i milimetar frizura :)

Sam svoj majstor!!!

 :pop1: :pop1:

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re: Šišanje na brodu
« Reply #24 on: 05/January/2015 »
Naravno, ne isplati mi se da plaćam šišanje po 300din kada se šišam min 2 puta mesečno a i još kao dete sam kod frizera, jer nije čistio mašinu i češljiće nakon kojekavih sa vaškama i neokupane i nikakve, dobio kao neke gljivice na koži glave koje sam godinama lečio.
Ovako kupim kvalitetnu mašinu i trajaće mi godinama i znam samo da je ja koristim.  :banana:
Prosečni se zlopate drndajući lopate.