Author Topic: DJ  (Read 9457 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline flyKKiller

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
DJ
« on: 05/August/2010 »
ima li neko nekakav info za dj-eve?  b00/

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
DJ
« Reply #1 on: 05/August/2010 »
ima li neko nekakav info za dj-eve?  b00/
a da ti malo citas ?????

evo ... al  ako odes na pocetak teme imas ovaj lik postavljen i sve ti je tamo ....  

Carnival Entertainment
http://www.carnivalentertainment.com/

Disc Jockey
With the largest dance clubs afloat featuring state-of-the-art lighting and sound technology, Carnival is looking for professional, hardworking and enthusiastic disc jockeys who love to entertain our guests and have a good time.
Carnival’s DJs provide entertainment in various shipboard locations which, in addition to dance clubs, include poolside and deck areas, various lounges and bars, and a host of other venues.
Carnival’s “Fun Ship” DJs go beyond taking requests and create a fun and memorable environment for its guests.

Offline flyKKiller

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: DJ
« Reply #2 on: 05/August/2010 »
no need to be rude  no;;;

vrlo dobro znam i ceo forum i ceo carnivalov sajt, pročitala sam sve... ako ti možeš da mi pokažeš postove gde piše nešto o poslu dj-a kao na primer kako doći do posla, šta se sve traži za posao, koliko se radi, kakve su plate ili tako nešto konkretno vezano za posao daj mi link a ne info da se traže dj-evi  'who love to entertain our guests and have a good time.' onda mi reci da čitam malo i neću se buniti, hvala...  :pop:


Offline At0m1k

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: DJ
« Reply #3 on: 05/August/2010 »
Cao;
Na nashim prostorima ne postoji agencija preko koje bi se mogla ubaciti kao DJ na nekom kruzeru,s toga,jedino mozda sama da aplicirash,kao recimo preko sajta carnival cruises il nekog drugog,mada koliko sam imao prilike da procitam,te poslove najvise dobijaju Amerikanci i Kanadjani.  no;;;

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: DJ
« Reply #4 on: 05/August/2010 »
no need to be rude  no;;;

vrlo dobro znam i ceo forum i ceo carnivalov sajt, pročitala sam sve... ako ti možeš da mi pokažeš postove gde piše nešto o poslu dj-a kao na primer kako doći do posla, šta se sve traži za posao, koliko se radi, kakve su plate ili tako nešto konkretno vezano za posao daj mi link a ne info da se traže dj-evi  'who love to entertain our guests and have a good time.' onda mi reci da čitam malo i neću se buniti, hvala...  :pop:


http://www.carnivalentertainment.com/downloads/faq.pdf
http://carnivalentertainment.com/downloads/employment_application.html
Imas sve na sajtu ..... sve sto si pitala cak i vise ......ja stavarno neznam sta ti nije jasno , sve lijepo pise ....

i decko is hr je aplicirao i dobio posao ......
i sajt nije camo za US I CAN ,  pise fino i NON US ....

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: DJ
« Reply #5 on: 19/March/2011 »
Ima i Rumuna, a na aerodromu sam upoznao i lika iz BGa koji radi na royalu, shto se tiche posla laganica je, radish svaku notj u disco-teci, a imash neke dnevne varijante na lidu po dva sata npr. mixology, hairy chest, deck games i ice carving!!! kolika je plata neznam, neshto se i nisam interesovao za tu poziciju, poshto se uglavnom se pushta hip-hop, a mene to smara!!!

Offline Azra

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: DJ
« Reply #6 on: 02/July/2012 »
Ja sam se prijavila za tu poziciju, dobila mejl od kyla koji je glavni za Dj-eve na carnivalu, poslala sve sto su trazili i nista, rekli mi da ce me zvati ako me zatrebaju, poznato je da te pozicije dobivaju amrikanci, kanađani, ako im slucajno zafali a nemaju svojih onda možemo mi doći u obzir, placa je 350 $ sedmicno s tim da se povecava s obzirom na rezultate tj.dali te gosti vole bla bla...

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: DJ
« Reply #7 on: 22/August/2013 »
Treba mi info ako neko zna... da li postoji pozicija DJ na recnim kruzerima? Tnx  :-*
Though she be but little, she is fierce!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: DJ
« Reply #8 on: 22/August/2013 »
Treba mi info ako neko zna... da li postoji pozicija DJ na recnim kruzerima? Tnx  :-*

A koliko bi takav DJ radio na riječnom kruzeru? Sat i pol svaku večer? Nisam nikad čuo da bi riječni brod imao DJ-a.
Eno Kouzon ovih dana traži jednog ali na prekooceancu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: DJ
« Reply #9 on: 22/August/2013 »
Otkud znam, zato i pitam :) mada mogu i sama da pretpostavim kako je to na recnima organizovano... za prekookeance lako, vec decko ima posao ovde u Carnivalu, najlakse je preci u neku drugu kompaniju. Uostalom, on se zali samo zbog losih i dosadnih luka i brodova, sa strane posla i uslova, njemu je super, jedna od boljih pozicija ovde. Ako ne racunas pijane gosce koje ostavljaju cedulje sa brojem svoje kabine, cak i kad sam ja sa njim  :rofl:
Though she be but little, she is fierce!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: DJ
« Reply #10 on: 22/August/2013 »
... i još se žali  :rolleyes:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: DJ
« Reply #11 on: 23/August/2013 »
... i još se žali  :rolleyes:

samo gledamo gde je trava zelenija ;)
Though she be but little, she is fierce!