Author Topic: Koji department Vam se cini najboljim za rad i novac?  (Read 71010 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
BAR  MANAGER

BASIC FUNCTIONS:   

To direct and control the beverage department in such a way that all company service and operational procedures are fully utilized,  yet revenue opportunities maximized.

To be responsible for planning and execution of all onboard special functions and events

To stand in for Food and Beverage Manager as and when designated by the Seachest office.

DUTIES & RESPONSIBILITIES:

1.   To ensure the efficient operation of the onboard  beverage operation, by administration, planning and analyzing operations on a daily, weekly , monthly and annual basis.

2.    To ensure all operations of the  beverage department adhere to budget controls as per company specifications.

3.   To ensure all revenue areas reach company targets and provide incentives and motivation to encourage personnel to maximize sales.

4.   To ensure that all personnel within the  beverage department are aware of company procedures and USPH regulations and that these become part of their daily work routine.

5.   To monitor the quality and presentation of all  beverage items and liaise with responsible personnel.

6.   To ensure that the department is properly administered and that all paperwork is accurately prepared and submitted on a timely basis.

7.   To ensure all equipment inventories are taken on a scheduled basis and that usages are monitored and corrective action taken whenever necessary.

8.   To ensure that effective work schedules are prepared for all  beverage personnel and that they are updated and reviewed on a regular basis.

9.   To ensure that scheduled and effective crew training is carried out.

10.   To evaluate and recommend position changes for bar staff  based on performance and company needs.

11.   To ensure that all garbage separation procedures are enforced within the bar department

12.   To liaise daily with the Food and Beverage Manager regarding operational matters assigned , new projects, etc.

13.   To assist the Food and Beverage Manager with  bar and supply inventories.

14.    To be responsible for planning, set-up and smooth execution of all food and beverage special functions and events on       board. e.g. photo shoots, cocktail parties, weddings , co-ordination for special charters etc.

14.   To perform duties which may be necessary, and as directed by the management.
 


Organizational Relationships:

The position of Bar Manager reports directly to the onboard Food & Beverage Manager.

Working relationships with:

Shipboard                  Shoreside

All Department Heads            Food & Beverage Management staff
Maitre d’
Chef de Cuisine
Asst. F&B Manager
plovim

Offline Ivanichica

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
Pozz!!!
Ja sam se prijavila na poziciju shop assistanta, ali kako citam ovaj forum, zvooci mi primamljiv ovaj hotel department..plate su bolje a pretpostavljam da posao nije preterano naporan!
zanima me da li neko ima iskustva, koliko se radi, koje su mogucnosti za napredovanje i da li je obavezno iskustvo u hotelijertsvu i sl(znam da uvek pise min.2 god iskustvo iz te oblasti, ali mozda postoji mogucnost da se uleti na neku nizu poziciju pa polako...)??
Tnx
I.

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Pozz!!!
Ja sam se prijavila na poziciju shop assistanta, ali kako citam ovaj forum, zvooci mi primamljiv ovaj hotel department..plate su bolje a pretpostavljam da posao nije preterano naporan!
zanima me da li neko ima iskustva, koliko se radi, koje su mogucnosti za napredovanje i da li je obavezno iskustvo u hotelijertsvu i sl(znam da uvek pise min.2 god iskustvo iz te oblasti, ali mozda postoji mogucnost da se uleti na neku nizu poziciju pa polako...)??
Tnx
I.

Place jesu bolje ali se puno , puno vise radi ( nadam se da su ti spomenuli da je shop zatvoren tokom boravka u luci ? )...Radno vrijeme nije fiksno, sve zavisi od dana, 7 - 12h..., postoji mogucnost napredovanja ali se prvo moras pokazati, obicno to dodje nakon nekoliko ugovora. Nije obavezno iskustvo u hotelijerstvu, sve naucis u praksi. Obicno je lakse osobi proci na interviewu ako ima neko prijasnje isustvo.Naravno, startas od pocetka ( nisam htio napisati od dna... ), entry level i onda ako se pokazes, ako imas srece, ako si pravi covjek na pravom mjestu, ako... dobivas promociju...

Ja bi ti preporucio da zadrzis ovu poziciju u shopu jer je to odlican posao za prvi ugovor a poslije...

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
neznam dal je izvedivo al jel moze neko predloziti nekakav sistem identifikacije za svakog forumasa  ko je na kojoj poziciji na brodu ,da se zna koliko ima konobara ,pursera, sobara itd sta je naj zastupljenije zanimanje na koje ljudi apliciraju il rade





ps. hvala sefe i kad vec pisem ako ima pursera nek se malo probude

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
neznam dal je izvedivo al jel moze neko predloziti nekakav sistem identifikacije za svakog forumasa  ko je na kojoj poziciji na brodu ,da se zna koliko ima konobara ,pursera, sobara itd sta je naj zastupljenije zanimanje na koje ljudi apliciraju il rade

Odlicna ideja, mislim da moze.  :-))))'

Pokusacu kad uhvatim vremena.  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline elvisara

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
najgore je ko sobar i konobar, to je gore nego da si roblje. to nije zivot radit 17 sati svaki dan

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
najgore je ko sobar i konobar, to je gore nego da si roblje. to nije zivot radit 17 sati svaki dan


Sada definitivno pretjerujes...To su dva profila gdje se najvise radi i zahtjeva, istina i to priznajem, koji imaju najvise radnih sati ali nije to vise kao nekad,
nema vise 17h, sada se to smanjilo na oko 12h ( mozda nesto duze kada je embarkation day ).Govorim o mojoj kompaniji gdje uvode vise breaka i rotacija, slobodno jutro ili poslijepodne.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
najgore je ko sobar i konobar, to je gore nego da si roblje. to nije zivot radit 17 sati svaki dan

elvisara, hajde ohladi se malo.

Od prije 3-4 godine, protivzakonito je ne osigurati svakom clanu posade 6.5 sati odmora u 24 sata.
Ne jedan menadzer je dobio na Disneyu otkaz kada mu je promaklo ovo pravilo.
Ljudi skeniraju prst i ukucaju pin kada dodju na posao, softverski se sve nadzire preko satelita iz LA.
Ako program registrira prekrsaj, kapetan mora raportirati u LA i par sati tipkati izvjestaje.
Ovo ti govori covjek koji je sjedio u kancelariji i kontrolirao dolazak ljudi na posao gledanjem u kompjuter i paljenje zelenog signala kada bi se covjek skenirao.
Tako da batali vise tu depru koju propagiras ...  +U+

Ja ne znam da netko radi vise od 12 sati dnevno u prosjeku, u bilo kojem departmentu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline elvisara

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
ako neko pocne radit ujutro u osam, kao konobar, i prvu smjenu zavrsi oko 3, to je vec sedam sati. onda pauza do sest sati, pa opet rad do dva sata, to je plus jos 8 sati.
ups to je petnaest a ne sedamnaest, j***te koja razlika. e taj zakon da se mora imat sest i pol sati odmora u dvadeset i cetiri sata, e to je prava stvar, puste te da spavas sest sati, juhu, budi im vjecno zahvalan.
naravno svi bjeze iz bjede bosne srbije i lijepe nase, ali barem gledajmo stvari realno i priznajmo da je to robovanje, a ne braniti ih.

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
ako neko pocne radit ujutro u osam, kao konobar, i prvu smjenu zavrsi oko 3, to je vec sedam sati. onda pauza do sest sati, pa opet rad do dva sata, to je plus jos 8 sati.
ups to je petnaest a ne sedamnaest, j***te koja razlika. e taj zakon da se mora imat sest i pol sati odmora u dvadeset i cetiri sata, e to je prava stvar, puste te da spavas sest sati, juhu, budi im vjecno zahvalan.
naravno svi bjeze iz bjede bosne srbije i lijepe nase, ali barem gledajmo stvari realno i priznajmo da je to robovanje, a ne braniti ih.

Mozda bi mogao sljedeci put navesto o kojoj se kompaniji radi jer znam da na mojoj nema takvih rasporeda...I ne vjerujem da je svaki dan isti raspored...

A sto se tice robovanja, koristis teske rijeci...Mislim da ima toliko drugih stvari sto kompenziraju tezak rad na brodu, pametni ljudi su ih vec nekoliko puta naveli na ovom forumu...
Cuj, ne branim ni kompanije ni radnike, vec prije smo govorili o slobodi izbora...
Ko ima volje, samouvjerenosti i hrabrosti da ide na brod - takva osoba uvijek nadje nesto pozitivno iz sveg toga...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Ko ima volje, samouvjerenosti i hrabrosti da ide na brod - takva osoba uvijek nadje nesto pozitivno iz sveg toga...


Ovo bi trebao biti moto citavoga foruma.
Zeli li covjek vidjeti pozitivne stvari - vidjece ih, a zeli li vidjeti negativne stvari - one ce naci njega.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zoki85

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
ajmo to staviti ovako... ako ti je dobro raditi ovdje (poput mene i mog primjera) sa faksom za 2000 do 3000 kn onda ostani. ako zelis steci novo iskustvo; pa makar i "robovao", koje ce ti dobro doci u buducnosti onda ides na brod...ja mislim da nema nikoga tko dobro ne promisli o tome i dobro ne istrazi u sto se upusta prije nego ode na brod....svako tko se odluci na to ne moze znati kako je prije nego ode ali se dobro pripremi za to iskustvo i pristane na to...u najgorem slucaju - ode, vidi i vrati se repom medju nogoma :P. svatko mora proci taj prvi put sam za sebe :)

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
ako neko pocne radit ujutro u osam, kao konobar, i prvu smjenu zavrsi oko 3, to je vec sedam sati. onda pauza do sest sati, pa opet rad do dva sata, to je plus jos 8 sati.
ups to je petnaest a ne sedamnaest, j***te koja razlika. e taj zakon da se mora imat sest i pol sati odmora u dvadeset i cetiri sata, e to je prava stvar, puste te da spavas sest sati, juhu, budi im vjecno zahvalan.
naravno svi bjeze iz bjede bosne srbije i lijepe nase, ali barem gledajmo stvari realno i priznajmo da je to robovanje, a ne braniti ih.
POGLEDAJ OVO :

Citat: konta - Listopad 17, 2008, 03:59:13
Zadranine hvala ti na odgovoru, da li mi mozes napisati kako izgleda radni dan jednog bar weitera
posto planiram da apliciram za tu poziciju



Radni dan bar waitera ovisi o schedule - u. Ponavljam da sve zavisi u kojem baru radis.
Svaki bar ima "pozicije" OPEN MIDDLE I CLOSE. Ako radis kao OPEN, pocinjes od 7.30 ili 8.00 zavisi kako se koji bar otvara. Disco se otvara najkasnije, ali u tvom rasporedu imas i drugih barova koje moras odraditi radi onih 10 sati efektivnog rada. Shvati da se radi "12" sati, ali sa OBAVEZNIH 2 sata odmora. Nakon toga kompanija ti je duzna dati 8-10 sati odmora izmedju dva radna dana. Kao OPEN pripremas bar i pomazes bartenderu da ga otvori. MIDDLE je taj koji samo preuzima smjenu od tebe. CLOSE sama rijec govori.
Najtezi posao za barwaitera i bartendera je US port kada se ocekuje USPH (sanitarna inspekcija). Tada se takoreci od starog broda mora napraviti novi brod.To je u kratkim crtama CISCENJE. Tada na scenu stupaju asst. bar manager koji provodi check off i tu najcesce nastaju "problemi". Svi barwaiteri moraju cistiti bez obzira na raspored, jer se ne moze ocekivati od dvoje ljudi koji rade kao close da ociste cijeli bar, sank i pantry.
plovim

Offline kazaki

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
zadranine, potpuno si u pravu, najgori port, american port narocito za komplet f&b department.
ali i to se covek navikne i bude im zanimacija na kraju. jao, kad se samo setim usph-a.....

Offline kazaki

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
zadranine, potpuno si u pravu, najgori port, american port narocito za komplet f&b department.
ali i to se covek navikne i bude im zanimacija na kraju. jao, kad se samo setim usph-a.....

i da ne zabroavim, na celebritiju je uvek bilo dobro raditi kao konobar, jer si placen os trane putnika, tipping system, mada ni kazino nikad nije los, samo zavisi sta radis u kazinu, ne prave ni oni svi lovu.
i jos jedna veoma bitna pozicija
wine stewart iliti sommellier, e tu je dobra lova, lagodan zivot, piju se dobra vina..... mada se sommellier ne postaje preko noci