Author Topic: Polozio prva dva testa ali evo treci pao  (Read 30612 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NEISKUSNA_forumasica_bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #30 on: 05/April/2011 »
Sefe u napred se izvinjam,ali kao sto vidis aktivna sam.. kad ne radim visim na forumu.. ali pitanje ima li neko da mi kaze gde se mogu nac te stvari koje su neophodne na poslu a u srb nisu bas bitne ili pak slicne. tipa iz koje zemlje je koje pice i u kakvoj casi se sluzi,kokteli koji se kod njih preferiraju(kod nas je u svakom kaficu se barem jedan sastojak menja,a o casi da ne pricam) ... Hvala u napred ako negde drugde ima odgovor postavite link pls trazila sam nisam nasla.
Hvala na pomoći :*

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #31 on: 06/April/2011 »
Sefe u napred se izvinjam,ali kao sto vidis aktivna sam.. kad ne radim visim na forumu.. ali pitanje ima li neko da mi kaze gde se mogu nac te stvari koje su neophodne na poslu a u srb nisu bas bitne ili pak slicne. tipa iz koje zemlje je koje pice i u kakvoj casi se sluzi,kokteli koji se kod njih preferiraju(kod nas je u svakom kaficu se barem jedan sastojak menja,a o casi da ne pricam) ... Hvala u napred ako negde drugde ima odgovor postavite link pls trazila sam nisam nasla.

Samo ti lijepo zamisli pitanje, potraži pravu temu za to, napiši ga i pričekaj odgovor.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline erooo

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #32 on: 09/June/2012 »
dali mi netko moze reci ili me uputiti gdje i kada mogu aplicirati za posao konobara na brodu???
novi sam na forumu a ovdje ima tako mnogo tema da se samo vrtim u krug...
bio bih jako zahvalan