Author Topic: Polozio prva dva testa ali evo treci pao  (Read 30661 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #15 on: 13/August/2010 »
baš mi je drago da su stvari krenule na bolje. Izvještavaj nas i dalje  ;)

Offline kuma

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #16 on: 13/August/2010 »
Sefe - tebi hvala sto stojis iza ovog i ovakvog foruma  ="".
Savjet u onoj situaciji nije nimalo zahvalno dati i ja to znam, jer hiljadu ljudi, hiljadu cudi, hiljadu okolnosti..... To da se vrati su mu govorili svi nasi tamo, da je potrajalo, mozda i bi se vratio, mislim on je tamo mjesec i par dana, od toga 3 sedmice bio koledz, poslije toga tih 5 dana za koje je mislio da ce trajati u najmanju ruku do kraja ugovora.  Zbog toga je bila panika... kontas, malo para, gubljenje vremena, a mi razdvojeni...
Hvala Bogu desilo se sto se desilo... Ali kao sto ti rece, ko zna za sto je to sve dobro....
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #17 on: 13/August/2010 »
Hahah. A bogu hvala mi imamo info sa svih strana  svijeta. :)

Bi ce i oni to znaju.

Ma bolje da je lose krenulo a da dobro zavrsi nego obratno. Meni je ova godina jako lose krenula. Ali evo na bolje ide. :), al i konto sam da ce tako biti. :)

Samo glavu gore i nema straha. Vredi za sve. Uvijek se moze izvuci neshto dobro iz svakog zla. Bitno je ne radit iste greske.


Offline kuma

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #18 on: 13/August/2010 »

@natal, ti jos malo i ides... Cini mi se ides i ti na Sensation?! Pozdravi mi muzeka moga...  :nokti: 
I budite pametni, hrabri, veseli i pozitivni... to je ono sto vam ne bi smio niko i nista oduzeti...

A i ja jos malo i intervju... Suzi rekla u septembru, a ovo vrijeme nikad proci...

 ???
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Offline tractor

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #19 on: 13/August/2010 »
Čini se da kad si vrijedan i odradiš 100 posto svoj posao, svi to zamjećuju.
Baš mi je drago da je i kod tvog muža to vrijedilo, i ovi su to znali prepoznati.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #20 on: 13/August/2010 »
@ kuma, 02.10. mi je ukrcaj. Znaci josh misec i po dana. Kolko sam shvatio ostaje muz na sensation pa cemo se vidit. :)

p.s. Ako mu zelish nesto poslat iz RH. Mogu mu ja ponit.

Offline kuma

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #21 on: 13/August/2010 »

E natal, bas ti hvala  ;D Ako nesto skontam  - cucemo se! On za sada ostaje sigurno tamo, e sad jedino da ga premjeste kada polozi taj ispit, a to ne znam kad ce biti... Mozda doceka i tvoju grupu  :rolleyes:
Ne znam jel iko uspio postaviti ovaj treci test ovdje, ali znam sigurno da dva koja su bila ovdje postavljena bila su i tamo, pa se pripremaj i obori ih s nogu :).

Jos jednom, hvala ti ....
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Offline heroes

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #22 on: 14/August/2010 »
@kuma
moze li muzic uslikati taj treci test?
Neko je obecao da ce ga postaviti ali nista od toga :(

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #23 on: 14/August/2010 »
Evo kumo ja idem na Sensation za 10 dana, pozdravit ču ti muža ako ga nađem, nipošto ne smije odustat nakon mjesec dana, mnogi su odustali prvi mjesec i uništili si priliku da se sve popravi, kao što vidi sam brzo se može napredovati.

Tko nije proveo barem 3-4 mjeseca tek može reći jel mu se sviđa ili ne, evo on nakom 5 dana se popeo na bolju poziciju :)
Brod je za strpljive!



Offline kuma

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #24 on: 15/August/2010 »
@heroes - reci cu mu pa ako uspije postavicemo!

@markoQ - e pa super heheh tebi je bas usitnilo ... ehhh da sam ja na tvom mjestu  :rolleyes:, ali hvala sto ces prenjeti pozdrav, nadam se da cete se upoznati.

Mirno more ti zelim i puno uspjeha u onome sto te ceka!!!!
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Offline character

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • 'Think big and grow rich'
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #25 on: 30/August/2010 »
da se ne zove tvoj dragi Zeljko?????

Vjerovatno je, jer je prica ista a samnom na brodu je bio decko iz Bosne kojem se to dogodilo,,,,On je super kao osoba i zafrkant, jedino sto cu reci da je pao sva tri testa, nakon prvoga sam mu rekoa da uci ali ocito je bio problem,,,,college nije problem mozda malo jer ima jako puno informacija u kratkom roku svima je sve novo, ali nista strasno.......
kada je pao htjeli su ga saltat na drugi brod ali sam ga savjetovao daostane na sensationu jer je colleg tamo a jednom kada ode kompanija nece trositi lovu da ga vracxa nazad jer jako puno ljudi koji su poz ispod konobara ceka na college, tako da je osta na brodu kao galley steward nekoliko dana i onda je imao srece pa su ga prebacili kao bar steward znana pozicija kao bar boy,,,,i sad radi to..........meni je zao zbog toga ali iskreno sam si je kriv jer sam mu na vrijeme rekao kako ja tako i ostali.....a sada
proci ce i to,,,,samo puno za*****ancije za nekih 600$ od kompanije i relativno malog tipa od konobara i bartendera za setup bara i pomaganje..... :rtfm: :rtfm: novi ljudi na brodu su novi ljudi i nemaju gotovo nikakva prava i zahtjeve, kasnije kada skuzis malo sistem i shemu svega kako funkcionira recimo da is na konju jer rupe uvijek postoje....ajd pozz i bez zamjerki ali morao sam reci jer ispada da ga je netko za*****ao, carnival nije savrsena komp ali nisu bas takvi da namjerno idu protiv nekoga,

Dobar je kumba limbre :haha: :haha: :haha:
'Control your destiny or somebody else will'

Offline kuma

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #26 on: 30/August/2010 »
Hvala Dominik... to je moj Zelja :)
Cudne su mi neke nepodudarnosti u pricama  :embarrased: , moracu to provjeriti   :rolleyes: ... Neko ce bit bijen  :tuctuc:
Bas nezgodna situacija pravo, ali neka si napisao svoj post jer mislim da je jakooo dobro da svi budu spremni na sve i da imaju sto vise informacija.




"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Offline character

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • 'Think big and grow rich'
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #27 on: 30/August/2010 »
Tako je moram sam reci jer ne zelim da nova ekipa koja ide na brod pomisli da je katastrofa, kada se malo uhodas u posao je prilicna za*****ancija....
Zeljko je car, sa njim uvijek neka za*****ancija, nije bitno kada i gdje uvijek provale sa njegove strane.....
'Control your destiny or somebody else will'

Offline rocknrolla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #28 on: 18/March/2011 »
Jos nisam cuo za taj college.Da li je to samo za bar Department ili cu i ja kao Ass/Waiter imati taj college ?

Offline xaddr

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Polozio prva dva testa ali evo treci pao
« Reply #29 on: 18/March/2011 »
bar college

Postojao je i college za team waitere,  ali je ukinut prije par godina. Asst. waiteri sada dobivaju testove tokom svog prvog ugovora i o njima ti ovisi daljnje napredovanje.