Author Topic: Plavi Srpski pasoš?  (Read 3960 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Laki24

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Plavi Srpski pasoš?
« on: 09/August/2010 »
da li moze da se ide na brod sa plavim srpskim pasosem???

Offline TribalKing

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Pasos
« Reply #1 on: 09/August/2010 »
Mora da bude novi pasos... to kazu u agenciji cim odes tamo :)

Offline Laki24

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Pasos
« Reply #2 on: 09/August/2010 »
znaci nemam sta da trazim sa starim pasosem??? ne moze nikako bez novog posto planiram da se prijavim za intervju u avgustu za princcess cruise???

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Pasos
« Reply #3 on: 09/August/2010 »
znaci nemam sta da trazim sa starim pasosem??? ne moze nikako bez novog posto planiram da se prijavim za intervju u avgustu za princcess cruise???

Trebalo bi da moze,al to moras da vidis sa agentom,tipa da ides na intervju,a da u medjuvremenu izvadis pasos ili da si kao vec podneo zahtev i da cekas da ti izdaju.Na brod,ako budes isao moras da imas novi

Offline kuma

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pasos
« Reply #4 on: 09/August/2010 »
Quote
Trebalo bi da moze,al to moras da vidis sa agentom,tipa da ides na intervju,a da u medjuvremenu izvadis pasos ili da si kao vec podneo zahtev i da cekas da ti izdaju. Na brod,ako budes isao moras da imas novi

 :deda: tako je i moj muz uradio kad je isao na intervju, samo kad dobijes novi trebas poslati faxom ili skenirati da moze aget priloziti uz tvoju dokumentaciju!
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Offline TribalKing

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Plavi Srpski pasoš?
« Reply #5 on: 09/August/2010 »
Ako kompanija napravi papir da ti je hitan pasos, i da ti treba hitno da bi se zaposlio... mozes da dobijes pasos za 2-3 dana. Ali mozes i normalnim putem u medjuvremenu da ga izvadis, neces ti na brod da ides krajem avgusta  no;;;

Offline LkLdKL

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Plavi Srpski pasoš?
« Reply #6 on: 09/August/2010 »
 Pozdrav , evo i ja da se javim, imam i stari i novi pasos ,  stari pasos moze da se nosi i da se ide na brod sa starim, ako ti je kruz po americi, vazna napomena je da ti plavi pasos vazi 6 meseci duze pre nego sto se  vratite sa broda ...
Na primer , ja imam plavi pasos, i u njemu mi je i americka i kanadska viza, americka mi vazi do 2013 a kanadska do kraja 2010 , a imam i crveni kao nov pasos ...  Tako da koliko ja znam MOZEEE ... :D

Offline Laki24

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Plavi Srpski pasoš?
« Reply #7 on: 11/August/2010 »
Hvala na odgovorima :D