Author Topic: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati  (Read 45708 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline MNE_BOY

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • Jedva cekam da idem na BROD!!
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #45 on: 29/August/2010 »
CESTITAM SVIMA KOJI SU PROSLI! UCESTVUJEM U RADOSTI ZA SVE VAS!
SEFE, svaka ti cast za Forum, stvarno pomazes svakom da dostigne zeljeni cilj ... I svaka ti cast jer vodis ovaj forum carski, jer su ti savjeti bas extra ljudski i prijateljski ;) :uzdravlje:

::yes:: u tome je poanta svega. Ja želim pomoći, i još više ... želim da si ljudi pomažu međusobno.  :party:

eto toliko od mene za sada,
sve srdacno pozdravljam  :-* i uzivajte  :banana:
Svijet je mali, a brod jos manji ... Mozda se vidimo! Ako ne, onda upalite svijetlo! :D

Offline TribalKing

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #46 on: 31/August/2010 »
Zavrsio lekarski, dobio vizu na 3 godine hi hi hi... Idem sada da dam 350 evrica

I onda cekam  :plovim:  :yahoo:

Hvala svima na cestitkama... Srecno svima, zelim svima da prodju sve, i da zaplove to pre!  :party:

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #47 on: 31/August/2010 »
Zavrsio lekarski, dobio vizu na 3 godine hi hi hi... Idem sada da dam 350 evrica

I onda cekam  :plovim:  :yahoo:

Hvala svima na cestitkama... Srecno svima, zelim svima da prodju sve, i da zaplove to pre!  :party:
cestitam! samo da te pitam da li si dobio LOE?

Offline TribalKing

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #48 on: 31/August/2010 »
Nisam jos uvek dobio. Dobija se tek sa planom leta, kada mi bude receno na koji brod idem, i kada idem... tada potpisujem anex ugovor. I onda tek na brodu pravi ugovor.

Tako su rekli na treningu Chaba i Zoltan. Inace ne bi ni znao  :D

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #49 on: 31/August/2010 »
Nisam jos uvek dobio. Dobija se tek sa planom leta, kada mi bude receno na koji brod idem, i kada idem... tada potpisujem anex ugovor. I onda tek na brodu pravi ugovor.

Tako su rekli na treningu Chaba i Zoltan. Inace ne bi ni znao  :D
ja sam mislio da se viza, lekarski i 350 eu odradjuju tek kada dobijes LOE. Nista, ja cu cekati da mi se jave iz agencije pa cu tek onda da nastavim sa vizom i lekarskim. u svakom slucaju hvala na info

Offline sikiriki

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #50 on: 31/August/2010 »
bravo tribale kinze   :banana:    jos ja da sredim vizu i vidimo se na sejselima da    :uzdravlje:  . cujemo se vec   oT

Offline TribalKing

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #51 on: 31/August/2010 »
Kad bi samo zapalo da smo na istom brodu  :D Bilo bi do j.... Srecno u ambasadi, i javljaj odmah sta si uradio! Mada bice sve ok  ::yes::  Nema razloga zasto da ne bude... Jos malo pa  :plovim:  :uzdravlje:

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #52 on: 31/August/2010 »
Sutra idem u agenciju po LOE i da im platim  :D
onda prekosutra ujutru u ambasadu za vizu, onda lekarski i ako Bog da 23.9. tu tu di di pa pa  :run:

jedno pitanje za one koji su odradili lekarski i vizu: imam zakazano za vizu u 9:15 ujutru, da li je moguce isti dan odraditi i lekarski, tipa dodjem u 7 sati u Medicinu rada, odradim sto mogu, odem u ambasadu i onda se vratim da zavrsim lekarski?

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #53 on: 01/September/2010 »
jedno pitanje za one koji su odradili lekarski i vizu: imam zakazano za vizu u 9:15 ujutru, da li je moguce isti dan odraditi i lekarski, tipa dodjem u 7 sati u Medicinu rada, odradim sto mogu, odem u ambasadu i onda se vratim da zavrsim lekarski?
Neces ti u ambasadi biti 15 min nego 30min - 1 sat vremena, i verovatno neces uci bas u 09:15 nego malo kasnije,sad ako nije guzva na medicini rada mozda i uspes,ali tamo je pauza od 10h-10:30

Offline TribalKing

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #54 on: 01/September/2010 »
Neces moci nikako... U to vreme na gazeli, brankovom mostu i starom mostu je katastrofa! A i na lekarskom moras da budes extra vest, gledaj da ne ides tamo gde cekaju, cim vidis red idi na neku drugu sobu  :D  Da je ambasada pored medicine rada, onda bi i mogao, ali posto je ovo Nbg a ambasada u centru neces stici... Moras da krenes u 8 iz medicine rada da bi stigao do ambasade. Vidi pa se izracunaj  :)  I neces dobiti LOE nego garantni list od princessa za ambasadu  ;)

Offline frantix

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
  • xexexexe move you ass bitch
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #55 on: 01/September/2010 »
xexe mozgarosi bolje kupite valerijanu za 1 ugovor treba ce vam za sex koji dobijate prva 2 meseca da budete smireni
rolliin bro positive

Offline sikiriki

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #56 on: 02/September/2010 »
bio u ambasadi ( on meni rec, ja njemu rec... )  :haha:  .   Stize viza u ponedeljak, tako su mi rekli  :rofl:

Offline TribalKing

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #57 on: 02/September/2010 »
Toooo matori!  :yahoo: Sada cekamo da nas zovu  :run:

Offline kovach.tauroo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #58 on: 03/September/2010 »
e blago vama mornari,svaka cast...meni jos uvek nista nisu poslali iz agencije..nadam se da ce uskoro =""

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Prvi preliminarni 11.08.2010. - Rezultati
« Reply #59 on: 03/September/2010 »
Prosao juce za vizu, danas lekarski, odneo sve u agenciju, oni meni poslali na mail ugovor  :run: i 22-og u Rim, pa na Star  :plovim:
 ::yes:: ::yes:: ::yes::