Author Topic: Purseri na Royalu  (Read 9862 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Purseri na Royalu
« Reply #15 on: 26/August/2010 »
Uopće ne možeš reći da je na Carnivalu "opuštenije".

Samo jedan od brojnih razloga koji definiraju atmosferu na brodu je onaj tko će ti biti šef.
Ako je loš, i atmosfera će biti loša.
Ako je dobar, atmosfera će biti dobra.
Uopće nema veze u kojoj si kompaniji, na kojem poslu, u kojem rajonu, ...

Isto važi i za disciplinu. Ako si dobar sa šefom, i disciplina će biti opuštenija, a ako te šef ne gotivi, možeš i nedužan otkaz dobiti.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline GSA

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Purseri na Royalu
« Reply #16 on: 26/August/2010 »
Sasvim tacno, Sefe! GS Manager moze apsolutno da upropasti atmosferu i da celu kancelariju drzi na ivici zivaca, samim svojim postojanjem :)
Ja sam imala takvog sefa, Indijac, uzas, niko se ni sa kim nije slagao. Posle nam dosla neka Amerikanka, kao da nas je sve sunce ogrejalo!
Radis sve isto, ali lakse se dise i ljudi saradjuju medjusobno. Isto tako, nije bas da je na Carnivalu krace radno vreme, kod nas niko nije radio manje od 12 sati skoro svakog dana, mada se to naravno nigde ne broji. Jeste nam skoro svima bio prvi ugovor, ali uvek ti nadju nesto da radis :)
Eto, i izvinjavam se ako sam skrenula sa teme o Royalu, necu vise :)
"Mornari znaju: more se plavi samo u sećanju, samo u glavi, samo na slici - na razglednici."

Offline ayrtonsenna

  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Purseri na Royalu
« Reply #17 on: 27/August/2010 »
Sasvim tacno, Sefe! GS Manager moze apsolutno da upropasti atmosferu i da celu kancelariju drzi na ivici zivaca, samim svojim postojanjem :)
Ja sam imala takvog sefa, Indijac, uzas, niko se ni sa kim nije slagao. Posle nam dosla neka Amerikanka, kao da nas je sve sunce ogrejalo!
Radis sve isto, ali lakse se dise i ljudi saradjuju medjusobno. Isto tako, nije bas da je na Carnivalu krace radno vreme, kod nas niko nije radio manje od 12 sati skoro svakog dana, mada se to naravno nigde ne broji. Jeste nam skoro svima bio prvi ugovor, ali uvek ti nadju nesto da radis :)
Eto, i izvinjavam se ako sam skrenula sa teme o Royalu, necu vise :)

Taman posla, svaka komparacija je dobrodosla :uzdravlje:
“Go ahead, make my day”

Offline MNE_BOY

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • Jedva cekam da idem na BROD!!
    • View Profile
Re: Purseri na Royalu
« Reply #18 on: 27/August/2010 »
Caos Amigos  :rolleyes:

Buduci SINBAD ovdje ...32 god.  b00/ cekam sledeci interviju, eh sad ako imam srece zelio bih za pursera ... nesto assistent JR Purser ili tako to.
Znam odlicno ENG, FRA, ITA, TUR, i pomalo GER ... ali samo 2 mjeseca imam iskustva u Hotelu Splendid [5 *] kao recepcioner. A imam i 5 godina iskustva kao office administrator
u chicagu, SAD.

moze li mi neko reci, kolike su mi sanse da dobijem takav posao.

Unaprijed zahvaljujem,

BENI  :banana:
Svijet je mali, a brod jos manji ... Mozda se vidimo! Ako ne, onda upalite svijetlo! :D