Author Topic: maser u kompaniji Uniworld  (Read 12260 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
maser u kompaniji Uniworld
« on: 11/August/2010 »
Ima li neko od vas koji se ukrcao,a da je aktivan ovdje da mi opise situaciju masera u kompaniji Uniworld?? ""]]

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
maser u kompaniji Uniworld
« Reply #1 on: 13/August/2010 »
Ima li neko od vas koji se ukrcao,a da je aktivan ovdje da mi opise situaciju masera u kompaniji Uniworld?? ""]]
prvo pozdrav svima,evo nakon 4 mj.prvi holiday,sve koje nesto zanima u vezi kompanije uniworld mogu mu objasniti,kao npr za masera,pitaj sto hoces,najlakša pozicijaa na brodu,definitivno!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #2 on: 14/August/2010 »
Eh,ovako...interesuje me sve. :)Poslao sam CV u Riverside tako da cekam prvi intervju.Ako mi mozes pribliziti radno vrijeme,platu,uslove globalno.I jel jedan terapeut na brodu ili ih ima više,i jesu zastupljenije dame ili gospoda :nokti:.I kako ti prodje sa tim nacionalnim klanovima,jel bilo kakvih problema.

Pozdrav,hvala... b00/

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #3 on: 14/August/2010 »
Eh,ovako...interesuje me sve. :)Poslao sam CV u Riverside tako da cekam prvi intervju.Ako mi mozes pribliziti radno vrijeme,platu,uslove globalno.I jel jedan terapeut na brodu ili ih ima više,i jesu zastupljenije dame ili gospoda :nokti:.I kako ti prodje sa tim nacionalnim klanovima,jel bilo kakvih problema.

Pozdrav,hvala... b00/
Ajmo redom,plaća za masera je 850€+ tips,zavisi od broda tip se kreče od 600€-800€ mj.radno vrijeme ti nisam siguran za masera ali ujutro krečeš od 7 sa razgibavanjem,zatim obićno puniš boce s vodom koje stavljaju u kabine,nakon toga si na recepciji s purserom ili recepcionarom,kao njemu pomažeš,u prosjeku imaš jednu masažu dnevno,jedan je terapeut na brodu,zastupljenije su dame,one više traže masažu,masaža se posebno plača 60€ pa je to razlog zašto imaš toliko masaža,isto tako kad je ukrcaj putnika,pomažeš u HK,ali to je jednom u 7 ili 14 dana,ili ak su nekakve igre u baru onda praviš budalu od sebe,kao utrka konja itd.sve u svemu najbolje mjesto na brodu,eh da imaš nekad i nordic walking sa gostima,ali obično uvijek imaju nekakav optinal tour tako da većinu vremena si bez gostiju,
Nacionalni klanovi,hmmm masera se to ne tiče,jer on sppada pod najmanji department,pod recepciju i oni se obićno drže za sebe,a taj dept.broji samo troje ljudi,drugačiije je sa kuhinjom,HK itd.
Kao maser na brodu jedino što ti moraš trpiti je ljubomora večine članova posade jer radiš najmanje od svih na brodu(čak i od hotel managera)ali ako si pametan i sve to izbalansiraš imat češ easy life na brodu.
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #4 on: 14/November/2010 »
Ajmo redom,plaća za masera je 850€+ tips,zavisi od broda tip se kreče od 600€-800€ mj.radno vrijeme ti nisam siguran za masera ali ujutro krečeš od 7 sa razgibavanjem,zatim obićno puniš boce s vodom koje stavljaju u kabine,nakon toga si na recepciji s purserom ili recepcionarom,kao njemu pomažeš,u prosjeku imaš jednu masažu dnevno,jedan je terapeut na brodu,zastupljenije su dame,one više traže masažu,masaža se posebno plača 60€ pa je to razlog zašto imaš toliko masaža,isto tako kad je ukrcaj putnika,pomažeš u HK,ali to je jednom u 7 ili 14 dana,ili ak su nekakve igre u baru onda praviš budalu od sebe,kao utrka konja itd.sve u svemu najbolje mjesto na brodu,eh da imaš nekad i nordic walking sa gostima,ali obično uvijek imaju nekakav optinal tour tako da većinu vremena si bez gostiju,
Nacionalni klanovi,hmmm masera se to ne tiče,jer on sppada pod najmanji department,pod recepciju i oni se obićno drže za sebe,a taj dept.broji samo troje ljudi,drugačiije je sa kuhinjom,HK itd.
Kao maser na brodu jedino što ti moraš trpiti je ljubomora večine članova posade jer radiš najmanje od svih na brodu(čak i od hotel managera)ali ako si pametan i sve to izbalansiraš imat češ easy life na brodu.

a maser na recnom brodu je moguce postati uz diplomu, kursa, strucne skole ili opet nečeg trećeg posebnog?

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #5 on: 19/November/2013 »
  Dvoumim se sa aplikacijom za uniworld, jer na njihovom sajtu pise da maser radi i nordic walking, Yogu, meditaciju, stretching... pa vas pitam da li da apliciram, ako znam da radim samo masazu?  :hehe:

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #6 on: 21/November/2013 »
apliciraj..ionako imas trening za ostalo..bitno je da si maser..ostala sranja ionako ucis u hodu
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #7 on: 22/November/2013 »
  Hvala do neba, za ranije odgovore i za ovaj  :wave:

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #8 on: 11/December/2013 »
   Juce stigao mail od mr. Franka. Zakazali smo telefonski intervju sutra ujutru izmedju 9 i 10. Da li je iko imao takav intervju?

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #9 on: 13/December/2013 »
   Juce stigao mail od mr. Franka. Zakazali smo telefonski intervju sutra ujutru izmedju 9 i 10. Da li je iko imao takav intervju?
Frank Dobric..izrazito prijeatan gospodin..razumije i nasi ali ne voli pricati..pa pazi da ne opsujes nesto heheheh
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #10 on: 13/December/2013 »
  Juce sam cekala najavljivani poziv i nije ga bilo. Kasnije sam poslala mail Franku da pitam sta se desava. Odgovorio je da je zvao, ali bezuspesno. Tako da sad cekam ponovo. Nadam se da ce uspeti.
 Mada, bas mi je cudno da nije mogao da me dobije preko telefona  :hmm:

   Sta da radim???  :waiting:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #11 on: 13/December/2013 »
vjerovatno zaboravio čovjek ...  :D
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #12 on: 13/December/2013 »
Nije bilo poziva ni danas...  :moli: znaci li to da nece ni zvati? Da je odustao?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #13 on: 13/December/2013 »
Nije bilo poziva ni danas...  :moli: znaci li to da nece ni zvati? Da je odustao?

To samo on zna. Sada do pon ne možeš ništa, onda ga ponovo mejlaj ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: maser u kompaniji Uniworld
« Reply #14 on: 14/December/2013 »
Ne se brinuti u petak office nije radio..jbg.zaboravio sam sto sam dobio zasto nece raditi petak..imaju nekakav sastanak ili je blagdan..no nebitno..nije te u petak zvao jer nisu radili..a mislim da ni ponedjeljak jos ne rade..govorim ti po sjecanju sto sam procitao u dopisu..
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]