Author Topic: Aerobics ili Fitness instructor na brodu  (Read 7315 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline irma1234

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Aerobics ili Fitness instructor na brodu
« on: 14/August/2010 »
Lijepi pozdrav svima!

Iskreno se ispričavam ako je već bilo sličnih pitanja, no prilikom mojeg "češljanja" forumom nažalost nisam naišla na informacije koje bi mi bile korisne.
Molim ljude dobre volje i sa malo slobodnog vremena da mi daju više informacija vezano za posao aerobics ili fitness instructor na brodu.
Imam 30 godina, diplomirala sam na kineziološkom fakultetu- smjer fitness. Nastupala sam za fakultet u sportskom aerobicu i osvajala visoka priznanja.
Imam već 7 godina radnog iskustva u vođenjima raznih aerobic programa-  aerobic, step, body sculpt, thai box, pilates, joga ...
Radila sam već 4 godine i kao sportski trener u sklopu animacije na Jadranu.
Jako se dobro služim engleskim jezikom, pohađam drugi stupanj njemačkog jezika, te znam pomalo ruski i talijanski jezik.
Prije nego se javim bilo kojoj agenciji zanima me kakve su mi šanse dobiti posao u struci, kakve su plaće, te što sve spada u opis moga posla?
Unaprijed hvala svima na korisnim informacijama.
 

Offline Maja79

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile

Offline nixa011

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Aerobics ili Fitness instructor na brodu
« Reply #2 on: 20/March/2012 »
Sta god da radis nemoj da ides kao fitness instruktor!
Nemas nikakve veze sa fitnessom, jedina veza sa fitnessom je to sto ti pise fitness instruktor na name tagu!
Radis kao prodavac detox programa koji kostaju kao sam djavo i niko ih nece jer znaju da su djubre!
Ja sam ih prodavao i ok sam prosao do nekog trenutka kad sam naleteo na ljude koji su ih vec koristili...
Posao ti izgleda ovako, u 6 ujutru otvaras teretanu u 7 ti je besplatan cas istezanja koji ce biti prepun, u 8 je joga ili pilates.
Imas pauzu za dorucak pola sata do sat zavisi od menadzera, neki menadzeri ti nece ni toliko dati pa moras da bezis krisom da jedes.
U 10 je spin pa posle idu seminiri koje te obucavaju u londonu kako da vodis i da prodas te detox programe...
Radis cisto komisiono nemas platu, baksis je jako mrsav, kompanija Steiner preko koje ides ti daje nerealne targete i ako ih ne ispunis onda ti se*u non stop!
Moj ti je iskren savet idi u gift shop, imaces vise slobodnog vremena laksi posao i uzivaces!
Ako imas dalja pitanja slobodno pitaj, sve cu odgovoriti kako jeste