Author Topic: Agencija za rijecne brodove u Makedoniji?  (Read 4360 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Maja83

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Znam samo neke agente ali to mi nije nesto bas sigurno...zna li neko neku agenciju koja postoji u makedoniji za posao na rijecnim brodovima?

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Agencija za rijecne brodove u Makedoniji?
« Reply #1 on: 18/August/2010 »
Kouzon ove godine slao za ligube catering,znam dečka koji je ošao preko njih,ali se i vratio nakon 2 tjedna....
U pravilu jako malo skoro ništa nema makedonaca na riječnim brodovima,ja konkretno nisam upoznao nikog tko je iz makedonije,a stvarno sam upoznao jako puno ljudi sa različitih kompanija
Taj dečko koji je otišao ove godine je tu na forumu,pod nickom leo02yu evo tu imaš njegove postove,i dvije stranice ispred http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=48.375
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Maja83

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Agencija za rijecne brodove u Makedoniji?
« Reply #2 on: 18/August/2010 »
Fala puno.....

Offline prophet

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Agencija za rijecne brodove u Makedoniji?
« Reply #3 on: 26/August/2010 »
Zna li neko dali ima neku drugu agenciju ili agenta iz makedonij, ja sam proasa neki agen Dejan iz bitole koj navodno radi za Scylla ali od moje iskustva za agentima on mi izgleda kao prevara , znam ja dobro sta bi bio pravi agent zato sto vec sam bio jednom na kruzeri ali sada  volim da idem na recnih

Offline popajce

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Agencija za rijecne brodove u Makedoniji?
« Reply #4 on: 22/November/2012 »
dejan e prevara evo ti  moj mail stojantomeski@mail.com napisimi mail ke ti objasnam sve