Author Topic: Utisci o celoj pri?i  (Read 16064 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline frantix

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
  • xexexexe move you ass bitch
    • View Profile
Re: Utisci o celoj pri?i
« Reply #15 on: 21/September/2010 »
vama je plata u princess 50 $ zagarantovana plus tips
sad cu vam reci jednostavno ako je jaka destinacija i 7 dana cruise vrh kes ako je 16 dana cruise kao azija na diamondu princess  bezi kuci odmah alaska 7 crusie 1200 assi i  buffet steward konobari i do 5 hiljada mesecno zanci dobar kruz  jaka destinacija  ikratko putovanje 7 dana
rolliin bro positive

Offline mbanex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • Life's a journey. Enjoy the ride. ;)
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Regent Seven Seas
  • Recruitment Agency: Jobs on a Ship
  • Job Title: Crew Purser
Re: Utisci o celoj pri?i
« Reply #16 on: 25/September/2010 »
vama je plata u princess 50 $ zagarantovana plus tips
sad cu vam reci jednostavno ako je jaka destinacija i 7 dana cruise vrh kes ako je 16 dana cruise kao azija na diamondu princess  bezi kuci odmah alaska 7 crusie 1200 assi i  buffet steward konobari i do 5 hiljada mesecno zanci dobar kruz  jaka destinacija  ikratko putovanje 7 dana

PREVOD

Vama je zagarantovana plata na Princessu 50$ + tips.
Jednostavno cu vam reci ovako...
Ako je cruise od 7 dana i jaka destinacija imate vrh kes.
Ako cruise traje 16 dana (kao npr. Diamond Princess u Aziji) tu nema para.
Na Aljasci, 7 dana cruise, asst. buffet i buffet stewardi imaju oko 1200$, a konobari i do 5000 mesecno!
Dobar cruise znaci jaka destinacija i kratko putovanje (7 dana).

Oni koji me sreću, misle da ja to putujem. A ne putujem ja. To beskraj po meni hoda...

Offline aleksije d krejzi

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Utisci o celoj pri?i
« Reply #17 on: 26/September/2010 »
Banex kralju :)))
Video sam postove dotičnog i pre, i uvek sam ih čitao dvaput čisto da izvučem poentu :)

Offline yoyo

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Utisci o celoj pri?i
« Reply #18 on: 29/September/2010 »
Pozdrav svima. Ja sam Jelena i sad sedim na plazi u gradu pored Rima gledam kako snimaju spot nekoj curici u farmerkama. Pesma je vesela ali glupa.

Krivo mi je bilo kad sam procitala prvi post pa sam se naterala da se registrujem. Posao fotografa sam dobila preko Safecruisa i nemam nijednu losu rec za Ivana i Djordja. Nije uvek sve islo po planu ali je bilo ocigledno da momci svoj posao rade najbolje sto mogu. Cak sam pogresne informacije dobila od momaka koji su dosli u ime princess-a da nam drze trening u hotelu Central 14. 15. 16 juna, maja ove godine, vise se i ne secam.

Hocu glasno da sa se zahvalim Tsunamiju1984 na informacijama i verujem da mi nije pomogao mozda ne bih ni dosla na brod. Od 20.jula radim na Ruby Princess i mozete da me pitate sta vas zanima. Sigurno cu da kasnim sa odgovorom jer ne znam kako tsunami uspeva da stalno bude online, preskupo je, presporo i oduzima dragoceno vreme.

Punu platu sam dobila pocetkom septembra i iznosi 1200$. Ljudi koji hoce da nanesu stetu Safecruisu ucinice samo to da ljudima koji hoce da dodju na brodove bude teze da to urade.

I hvala onome koji je napravio i uredjuje ovaj forum, svaka cast.

Vidimo se

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Utisci o celoj pri?i
« Reply #19 on: 04/November/2010 »
Oduvek je bilo lakse sedeti sa strane i kritikovati druge,nego pokusati nesto... Za ljude iz S.C. imam samo reci hvale,krajnje su korektni,maximalno spremni da pomognu.

P.S.sa tim fiskalnim racunom koji je "obavezan "po strogom zakonu R.S. jedino od Dinkica mozes traziti stan.A kad taj stan dobijes,onda ni ne moras na brod da crncis za male pare... imas svoju gajbu  :-))))'  poz svim :plovim:   i velikom sefu  :uzdravlje:
smile is my answer ;D

Offline frantix

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
  • xexexexe move you ass bitch
    • View Profile
Re: Utisci o celoj pri?i
« Reply #20 on: 12/December/2010 »
Ja se izvinjavam za pravopis hocu samo da pomognem sa nekim iskustvima i pricama .Hvala
rolliin bro positive

Offline Branko85

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Utisci o celoj pri?i
« Reply #21 on: 31/December/2010 »
sljakeri :)
izgleda da idem na emerald princess za koji dan.
komentari? pare?
iskustva?