Author Topic: Kakve su moje sanse za odlazak?  (Read 5795 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tatjana24

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Kakve su moje sanse za odlazak?
« on: 27/August/2010 »
Citam vec duze vreme komentare na forumu i ima ogromnu zelju da odem...
Dva druga i drugarica su vec na brodovima tako da znam otprilike da se radi mnogo,da moze da se napreduje,da je zivot na brodu ekstra...ali ne znam kakve su meni sanse da odem i nemam tacne informacije jer oni nisu otisli kao maseri vec kao pomocni radnici u restoranu.
Zanima me da li neko moze da mi da informacije kakve su moje sanse za odlazak,zavrsila sam Visu medicinsku skolu u Zemunu,smer fizioterapeut,govorim Engleski i Spanski,trenutno radim u banji kao fizio a ne kao maser..
Zanima me da li je diploma vise skole dovoljna ili mi trebaju posebni sertifikati i kursevi masaze,sertifikati za jezike ili mozda jos nesto...da li svi odlaze u London na kurseve,da li ugovori traju duze od 6 meseci,da li je plata fiksna ili se radi na procenat...brdo pitanja imam  b00/...bilo kakva informacija,kontakt telefon ili mail da dobijem,sve mi znaci  :D hvala......

Offline ayrtonsenna

  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Kakve su moje sanse za odlazak?
« Reply #1 on: 27/August/2010 »
@ Tatjana24

U ovom delu foruma imas dosta informacija o departmentu koji te zanima:

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=49.0
“Go ahead, make my day”

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kakve su moje sanse za odlazak?
« Reply #2 on: 27/August/2010 »

,zavrsila sam Visu medicinsku skolu u Zemunu,smer fizioterapeut,govorim Engleski i Spanski,trenutno radim u banji kao fizio a ne kao maser..


odlične predispozicije, pitaj ovu djevojku, ona je regruter za Srbiju, Hrvatsku ... Helena.Vehovec@invermoreshipping.si
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mona

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Kakve su moje sanse za odlazak?
« Reply #3 on: 27/August/2010 »
Velike!  :)
Ja sam srednji fizioterapeut i prosla sam intervju sad u avgustu...Imas o tome i post na forumu...Jedina je dilema da li znas da masiras,jer koliko sam ja u toku -samo srednji terapeuti imaju u skoli masazu kao nastavni predmet...Ali to se da brzo i lako nauciti...  ;)
Svi idu u London na dodatnu obuku na Steiner akademiji.
Ugovor traje 9 meseci.
...Kazu ukus je karakter,a karakter sudbina...

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Kakve su moje sanse za odlazak?
« Reply #4 on: 27/August/2010 »
Dva druga i drugarica su vec na brodovima tako da znam otprilike da se radi mnogo,da moze da se napreduje,da je zivot na brodu ekstra...

Izvini sto spamam al zadnji dio ove recenice je TOTALNO POGRESAN :) Sretno i sve najbolje ti zelim :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kakve su moje sanse za odlazak?
« Reply #5 on: 27/August/2010 »
Izvini sto spamam al zadnji dio ove recenice je TOTALNO POGRESAN :) Sretno i sve najbolje ti zelim :)

Baš jučer gledam Opru, jedna žena je napisala knjigu "Savršenstvo", u kojoj piše o tome da su ljudi danas opsesivni u tome da svoj život opišu savršenim.
Kako ništa manje od savršenstva nije vrijedno spomena. Savršen posao, savršene kolege na poslu, savršena obitelj, savršena kuća, savršeno tijelo ...

Tako i oni koji odu na brod, ... osjećaju da su se uzdigli iznad prosjeka, i umjesto da izjave kako je sve ok, kako je dobro ... mora biti SAVRŠENO.
Istina je tek da su dobili priliku koja se ne ukaže svakome, a kako će tu priliku iskoristiti - to je ono što će definirati njihov život.
Tko god se osjeti beskonačno sretnim zbog toga što odrađuje 3. ili 4. ugovor radeći posao u kojem su dobri i za koji ih dobro plaćaju, neka se sjete da vrijeme prolazi, i da je brod kao "time capsule". Jednom kada se vrate kući "za stalno" umjesto na bezbrižan odmor, znat će o čemu pričam.

i ja se izvinjavam za spamanje teme  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Kakve su moje sanse za odlazak?
« Reply #6 on: 27/August/2010 »
Izvini sto spamam al zadnji dio ove recenice je TOTALNO POGRESAN :) Sretno i sve najbolje ti zelim :)


Kako se slazem sa ovim.

Dok ne vidish neznash. I meni su rekli svasta al dok ne prodjem ugovor ne govorin nishta.

Nisu svi ljudi isti i nije svima isto.

Ja sam recimo radio na nekih 10-tak mjesta. Od tih 10-tak, 3-4 mjesta nebih nikad nikom preporucio da radi bez obzira shto je meni bilo odlicno dok sam radio.

Sad me prijatelj pito za radit u jedan nocni bar u zagrebu. Dobra placa, uvjeti itd.

Reko sam mu da ne ide ni blizu jer znam shta je tamo i znam da se ne isplati tamo radit, naravno covjek me posluso isto kao shto bih i ja njega.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Kakve su moje sanse za odlazak?
« Reply #7 on: 27/August/2010 »
Baš jučer gledam Opru, jedna žena je napisala knjigu "Savršenstvo", u kojoj piše o tome da su ljudi danas opsesivni u tome da svoj život opišu savršenim.
Kako ništa manje od savršenstva nije vrijedno spomena. Savršen posao, savršene kolege na poslu, savršena obitelj, savršena kuća, savršeno tijelo ...

Tako i oni koji odu na brod, ... osjećaju da su se uzdigli iznad prosjeka, i umjesto da izjave kako je sve ok, kako je dobro ... mora biti SAVRŠENO.
Istina je tek da su dobili priliku koja se ne ukaže svakome, a kako će tu priliku iskoristiti - to je ono što će definirati njihov život.
Tko god se osjeti beskonačno sretnim zbog toga što odrađuje 3. ili 4. ugovor radeći posao u kojem su dobri i za koji ih dobro plaćaju, neka se sjete da vrijeme prolazi, i da je brod kao "time capsule". Jednom kada se vrate kući "za stalno" umjesto na bezbrižan odmor, znat će o čemu pričam.

i ja se izvinjavam za spamanje teme  +U+

Potpis ! Sefe ti kontas sta sam ja htio reci :) Nije to dobro kao sto izgleda , to ja kazem iako sam ja sa svojim ugovorom prezadovoljan !
Svakako treba otici i probati. Bolje mi je nego ovde u svakom slucaju, i to dosta bolje :)