Author Topic: Please be reminded that you must undergo your physical exam  (Read 3694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Crash

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Nedavno sam se vratio sa broda (Carnival Victory) i sad gledam papire koje su mi dali i skontam da imam jedan papir koji kaze sledece:
Please be reminded that you must undergo your physical exam in your country of residence.
You are responsible to find the doctor,clinic or hospital where you want your pre-employment physical to be performed according to Carnival Cruise Lines
standards.The physical exam must be marked "Employable".

A imam validni lekarski sa svim papirima koji vazi jos godinu dana,uradjen u Medicini rada u Bg.Nisam imao nikakvih problema s tim pa me sad cudi
sta znaci ovaj papir?Ako neko zna da mi odgovori,unapred hvala. ="" :(

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Nedavno sam se vratio sa broda (Carnival Victory) i sad gledam papire koje su mi dali i skontam da imam jedan papir koji kaze sledece:
Please be reminded that you must undergo your physical exam in your country of residence.
You are responsible to find the doctor,clinic or hospital where you want your pre-employment physical to be performed according to Carnival Cruise Lines
standards.The physical exam must be marked "Employable".

A imam validni lekarski sa svim papirima koji vazi jos godinu dana,uradjen u Medicini rada u Bg.Nisam imao nikakvih problema s tim pa me sad cudi
sta znaci ovaj papir?Ako neko zna da mi odgovori,unapred hvala. ="" :(

za vrijeme  plova  moraš imat važeći liječnički ukoliko si se vratio s broda i napravio liječnički recimo 2 mjeseca prije odlaska, i sada ides opet za 2 mjeseca a liječnički ti je vrijedio godinu dana.. tekom slijedećeg ugovora isteći će ti i moraš ga  napraviti..
ča je  život vengo fantažija

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ja znam točno šta to znači, ali nemam običaj odgovarati onima koji se foruma sjete samo kad im zatreba.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Crash

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ja znam točno šta to znači, ali nemam običaj odgovarati onima koji se foruma sjete samo kad im zatreba.

Forum je ovde za informacije zar ne?
Ako mi je do sada sve bilo jasno i recimo prvi put pitam nesto i nece niko da mi odgovori cak i ako zna zasto uopste postoji ovaj forum i na koji to nacin onda zelite pomoci ljudima?
Do sada nisam imao nikakvih iskustava o kojima vec nije receno nesto na forumu a glupo je ponavljati s cime bi se i sef slozio?

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Pa da. Forum je za informacije. Dobro si reko.

Ti si odradio ugovor. Kome si ti pomogo il objasnio nesh. Kad bi svi bili ko ti. Dobar bi forum bio. :)

Ak me kontash. Nisi ni u veterane se prijavio. Imash samo 8 postova.

Puno govori o karakteru tvom. Kad tebi treba onda se znash javit a nebi drugima dao neki savjet il malo pregledo forum. Sigurno ima neka situacija u kojoj si se naso pa si mogo koji savjet dobar dati.

Kuis. :)

Ja ti osobno neznam shta to znaci. Nisam na brodu bio josh. Ali vjerujem da je crash u pravu.

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Ja znam točno šta to znači, ali nemam običaj odgovarati onima koji se foruma sjete samo kad im zatreba.
::yes::