Author Topic: Budapest: pozicije ass.buffet steward, buffet steward i kuhinja, 18-21 Sep. 2010  (Read 7162 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia


Prijave se primaju samo do 10. Septembra 2010, prolaznike u Budimpešti očekuje brz ukrcaj.

Galley-Kitchen (sve pozicije 21-30 god.)

1st cooks - 2100$
2nd i 3rd cooks - 1826$/1550$
Assistant cooks -  920$
Assistant Pastry, Ass.baker - 920$
3rd Pastry  - 1550$
Butchers - 920$/1550$
2nd pizza cooks/ 3rd baker - 1826$/1550$

Baker, butcher i pastry imaju istu podjelu (1st,2nd,3rd, asst) i iste zarade kao cooks (1st,2nd,3rd, asst).

Restaurant and Bar

Assistant buffet stewards - 720-1100$ (vrlo traženi, brz ukrcaj) (poznavanje engleskog, do 30g)
Buffet stewards - 900-1350$ (vrlo traženi, brz ukrcaj) (poznavanje engleskog, do 30g)

******************************************************************************

Svi zainteresirani sa posao na kruzerima neka:

1. skinu tj. downloadaju fajl prijava.doc koji se nalazi u dodatku ovoga posta, ispod teksta. (* vidljiv samo registriranim članovima)
2. neka ga ispune sa traženim podacima,
3. sačuvaju (save as ...) sa imenom na način ImePrezime.doc ili .docx,
4. i neka ga pošalju na mail (rok prijave istekao)

*(nije potrebno slati CV, ovo je preliminarna prijava)


* Svi kandidati moraju imati navršenu 21 godinu starosti, i ne biti stariji od godišta koje je navedeno za poziciju.

Prijave koje ne zadovoljavaju ovaj uvjet neće biti razmatrane.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Anccica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Buffet Stewardess na Star princesu
« Reply #1 on: 09/September/2010 »
Pozz za sve forumase  :-))))'...
Ja sam bila u Budimpesti na intervju krajem maja ,i toplo vam preporucujem, ako nista videcete prelep grad...
I evo samo cisto da se javim Sefu i ostalima koji su u potrazi za tudjim iskustvima na brodu. :D
Sada sam buffet stewardess na Star princesu, radim pre podne u room servisu,popodne kao hostesa u dajningu,zapali su mi extra poslici.
Ne zamaram se fizicki puno, radi se 11 sati dnevno,ali svaki 2. ili 3.dan imamo off,tj.par sati vise slobodno.
Ovaj brod je za sada laganica, greske se uglavnom oprastaju svima,sem ako ih ne nastave bas u nekom nenormalnom obimu...
Ship life...pa nije los, izlazi se napolje, obilaze portovi to je moja zanimacija,pomalo teretana ,po malo crew bar,prolazi vreme...
Prvi dani su svima teski ,ali kasnije je sve lakse, vec sam 2,5 meseca on board...
I tako...mozda sam trebala ovo u neku drugu rubriku, ali sorry Sefe znas kako je sa netom na brodu, nemam sad vremena da trazim odgovarajucu temu  :).
I naravno sa paricama sam zadovoljna  :party:.Pozz za sve!!!

Offline makilence011

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
hvala anccice ja sam ti jakooo zahvalna.. znam da ce me shef ubiti verovatno zajedno sa tobom jer smo sigurna sam u pogresnoj rubrici ali tvoje iskustvo je tacno ono sto sam ja pitala, ima li negde posao hostese..( i da se izvinim sto sam napravila dupli post pa sam 10 min kasnije procitala da to ne smeee, shefeeeee oprosti ako boga znas)..
ako anccice mozes da mi opises sta tacno radis i kako si dospela do te dve pozicije- jesu li te tamo tako odredili ili kako..
hvala ti puno i zelim ti lak i lep dan na brodu  :-*

Offline gogo

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
radili agecija u novom beogradu subotom,sta je sa BiH drzavljanima?Kako da ja idem u budapest ...
Seafe agencija?
I kakve su sanse za intervju preko skypa da se ne putuje u beograd i smanje troskovi

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Gotovo je sa prijavama za Budimpeštu, istekao rok za prijavu. :rtfm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline gogo

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
kaze cika djordje nista do 23ec jesam baksuz

Offline Anccica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
hvala anccice ja sam ti jakooo zahvalna.. znam da ce me shef ubiti verovatno zajedno sa tobom jer smo sigurna sam u pogresnoj rubrici ali tvoje iskustvo je tacno ono sto sam ja pitala, ima li negde posao hostese..( i da se izvinim sto sam napravila dupli post pa sam 10 min kasnije procitala da to ne smeee, shefeeeee oprosti ako boga znas)..
ako anccice mozes da mi opises sta tacno radis i kako si dospela do te dve pozicije- jesu li te tamo tako odredili ili kako..
hvala ti puno i zelim ti lak i lep dan na brodu  :-*
Cao... :)...
Na poziciju hostese sam dospela pukom srecom posle 10-tak dana od dolaska,samo su me pozvali da radim tu,pitali jel mi se svidja,meni naravno da i to je to.Tu docekujem ljude na vratima restorana ,pozdravljam ,odvedem do stola,caskam kao malo,ispracam i naravno smeskam se neprestano...ali nije problem jer su putnici uglavnom ok i zadovoljstvo mi je...I tako od 17-22 casa.
A bellbox,ili room service,isporucuje se dorucak,rade pripreme za isporuku,javljanje na telefon...i tako nista posebno,to sam ja trazila jer mi se Horizont court ne svidja,kao ni dajning,i odobrili su mi...
Uglavnom mozes da pitas za mesto koje bi zelela i izacice ti u susret cim se ukaze prilika...pozz

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Cao... :)...
Na poziciju hostese sam dospela pukom srecom posle 10-tak dana od dolaska,samo su me pozvali da radim tu,pitali jel mi se svidja,meni naravno da i to je to.Tu docekujem ljude na vratima restorana ,pozdravljam ,odvedem do stola,caskam kao malo,ispracam i naravno smeskam se neprestano...ali nije problem jer su putnici uglavnom ok i zadovoljstvo mi je...I tako od 17-22 casa.
A bellbox,ili room service,isporucuje se dorucak,rade pripreme za isporuku,javljanje na telefon...i tako nista posebno,to sam ja trazila jer mi se Horizont court ne svidja,kao ni dajning,i odobrili su mi...
Uglavnom mozes da pitas za mesto koje bi zelela i izacice ti u susret cim se ukaze prilika...pozz

A meni jedna pticica javila da je upraznjeno mesto za buffet steward-a u bellbox-u na Star-u....a ja 23-eg tamo  :party:
Jedan veliki  :-* za tu pticicu....Anci vidimo se uskoro  +U+

šefe sorry za off

Offline Anccica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Cekamo te zemo,kako je krenulo Srbi ce da nadvladaju i Filipince na ovom brodu  :haha:,sto je tesko,ali na dobrom smo putu...pozz