Author Topic: C1/D Viza (potrebni formulari i dokumenti, kako popuniti,...)  (Read 200387 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Ja mislim da se to vuce jos od vasih mladih dana... :deda: zavisi ko je kakav Titov pionir bio.... :rofl: :rofl:
Sto bolji, to vise zvjezdica  :D
ma daaaaj nemam ja godina za to tek sam 21 napunio lol
ja google to bio i prati sta je neki biser odgovorio
''it is the opinion of the guy at the U.S. Visa place denoting his rating of the person's "hotness". The more stars the better he thinks you look. If you see someone with like 5 stars, WOW! They are hotter than the sun and will have no trouble finding someone in Hollywood pay their bills as they struggle for acting jobs.''
no comment
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Ja sam dobio vizu na 3 godine - al me interesuje sledece >
naime ispod slike  na vizi imam jednu zvezdicu,dok drug, koji podneo sve isto kao i ja,ima dve zvezdice...
E sad kopka me sta mu to simbolizuje...ako neko zna nek javi...
fala unapred

Interesantno je da na ovo pitanje ne moze nigde da se pronadje odgovor na netu.
Dakle, ili je u pitanju neka zesca zavera belosvetskih razmera (ambasadori komunicitraju sa maticom preko zvezdica na pasasu (jedna zvezdica znaci ugradi chip emigrantu, dve znaci nemoj!) ), ili te zvezdice ne znace apsolutno nista.
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Interesantno je da na ovo pitanje ne moze nigde da se pronadje odgovor na netu.
Dakle, ili je u pitanju neka zesca zavera belosvetskih razmera (ambasadori komunicitraju sa maticom preko zvezdica na pasasu (jedna zvezdica znaci ugradi chip emigrantu, dve znaci nemoj!) ), ili te zvezdice ne znace apsolutno nista.

Najverovatnije je neka procena rizika/pozdanosti, tj  da obrate paznju ovi iz homeland security-a kad ulazis na kolko ce ti dati da ostanes u zemlji etc....
 

Offline fricko

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Quote
Dakle, ili je u pitanju neka zesca zavera belosvetskih razmera (ambasadori komunicitraju sa maticom preko zvezdica na pasasu (jedna zvezdica znaci ugradi chip emigrantu, dve znaci nemoj!) ), ili te zvezdice ne znace apsolutno nista.

Paaaa mozda...zamisljam vec scenario >
We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile. We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.....
 :rolleyes:

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Paaaa mozda...zamisljam vec scenario >
We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile. We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.....
 :rolleyes:

Up yours Borg :P
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
ok ajde zavrsen off topic :rtfm: :deda: :tuctuc:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
O cemu se to prica, kakve zvijezdice? jel ima tko sliku?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
O cemu se to prica, kakve zvijezdice? jel ima tko sliku?

evo
ispod slike imas zvezdice
neka nema nijednu, neko ima jednu a neko dve


Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
evo
ispod slike imas zvezdice
neka nema nijednu, neko ima jednu a neko dve


da ja tu imam jednu zvijezdicu
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline vragolan

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
da ja tu imam jednu zvijezdicu

Po onome sto si ti nas'o preko gugla ispada da im se ruskinja vise svidja.  :D Nja njanja nja nja... 1:0 za ruskinju  :rofl:

Kad njoj dali samo 2, meni ne treba nijedna  :D

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Po onome sto si ti nas'o preko gugla ispada da im se ruskinja vise svidja.  :D Nja njanja nja nja... 1:0 za ruskinju  :rofl:

Kad njoj dali samo 2, meni ne treba nijedna  :D
a dali joj na samo 6 mj. :P
nemam blage sta znace te zvjezdice ja jednu imam ispod :S
a dobio na god tako da ne znaci vjerovatno pouzdanost i sl.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Ljudi, ta zvjezdica oznacava odredjenu grupu drzavljanstava!
Evo gledao sam sad kod sebe, na 5 us viza ima na svakoj po jedna zvjezdica, a dok na primjer kod moje supruge imaju na sve i jednoj po 2 !
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Ljudi, ta zvjezdica oznacava odredjenu grupu drzavljanstava!
Evo gledao sam sad kod sebe, na 5 us viza ima na svakoj po jedna zvjezdica, a dok na primjer kod moje supruge imaju na sve i jednoj po 2 !

To je slucajnost. Fricko ima jednu zvezdicu a ja dve, drzavljanstvo nam je isto.
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Najverovatnije je neka procena rizika/pozdanosti, tj  da obrate paznju ovi iz homeland security-a kad ulazis na kolko ce ti dati da ostanes u zemlji etc....
 

To sam i ja prvo mislio. Ipak, moja devojka je dobila jednu zvezdicu, njena rodjena sestra dve. Nije mi logicno da je jedna "sumnjivija" od druge. Prilikom ulaska u Ameriku obema im je odobren boravak od po 6 meseci.
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
To sam i ja prvo mislio. Ipak, moja devojka je dobila jednu zvezdicu, njena rodjena sestra dve. Nije mi logicno da je jedna "sumnjivija" od druge. Prilikom ulaska u Ameriku obema im je odobren boravak od po 6 meseci.

u USA, niko ne moze da ostane duze od 6 mjeseci u komadu, i ako mu je viza i na 5 ili 10 godina.
Moras izaci, pa opet uci, i tako svakih 6 mjeseci. To se ne odnosi naravno na ljude koji rade na brodovima, jer svo to vrijeme na brodu nije evidentirano kao provedeno u usa.
When it comes to money, nobody can be trusted !