Author Topic: C1/D Viza (potrebni formulari i dokumenti, kako popuniti,...)  (Read 201369 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
  Mene u ponedeljak ceka razgovor za USA vizu  :moli:
Ma bre bez frke, dobijash je ledno i to sa osmehom!!!!!!

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
 Na papiru sa uputstvom za zakazivanje razgovora, za USA vizu, stoji samo da se popunjava formular DS-160. Kakav je to formular DS-157? Moram li i to imati???

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Na papiru sa uputstvom za zakazivanje razgovora, za USA vizu, stoji samo da se popunjava formular DS-160. Kakav je to formular DS-157? Moram li i to imati???
Taj je bio pre, sad se samo koristi DS-160!!!

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Jao, puno ti hvala!!! Vec sam pocela da panicim! :(

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Vec sam pocela da panicim! :(
Kao shto vetj jednom napisah, sa papirima od kompanije, vizu dobijash sa osmehom!!!!!
Opusti se i bez panike!!!

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Na papiru sa uputstvom za zakazivanje razgovora, za USA vizu, stoji samo da se popunjava formular DS-160. Kakav je to formular DS-157? Moram li i to imati???

Ma samo easy. Sve ti pise online. Ja sam neki dan popunjavo. Trebalo mi cc-a sat vremena jer mi istekla session pa sam moro ponovno. Sve pise samo morash polako ispunjavat i ne zurit i snimi se sesiju da ti se ne desi sto i meni.

Sliku preporucujem da odesh kod pfotografa i da ti slika na bijeloj pozadini. Ja san sa mob pokusavo se slikava. Iman 5megapixela i banana. Nije valjala.


Offline frkica008

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: A Priori
  • Job Title: Media manager
Evo popunio sam danas aplikaciju za vizu dobio termin i sad me zanima kako to platim, mislim samo odem u zagrebacku banku i na salteru recem da zelim uplatiti vizu ili trebam donijeti uplatnicu i jos nekakve dokumente, premlad da bi znao takvu administraciju zato molim ="" ="" pomoc.
Biti lud ima prednosti kojih su samo ludaci svjesni !!!

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Ponesi pasosh, to tje ti trebati sigurno, kazi shta ti treba i sve tje ti objasniti!!!

Offline frkica008

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: A Priori
  • Job Title: Media manager
Ponesi pasosh, to tje ti trebati sigurno, kazi shta ti treba i sve tje ti objasniti!!!

ok tnx
Biti lud ima prednosti kojih su samo ludaci svjesni !!!

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Evo popunio sam danas aplikaciju za vizu dobio termin i sad me zanima kako to platim, mislim samo odem u zagrebacku banku i na salteru recem da zelim uplatiti vizu ili trebam donijeti uplatnicu i jos nekakve dokumente, premlad da bi znao takvu administraciju zato molim ="" ="" pomoc.
Kad imas ukrcaj na brod?

Offline frkica008

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: A Priori
  • Job Title: Media manager
Kad imas ukrcaj na brod?
01,10 zasada a letim dan prije, imagination, a ti
Biti lud ima prednosti kojih su samo ludaci svjesni !!!

Offline obrad8

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
ispunio sam zahtev za vizu, dobio barcode, i sa tim barcodom napravio termin u ambasadi za par dana, jel sad samo moram da odem u Zagrebacku banku i uplatim i to je to? i odem sa tom potvrdom u ambasadu, molio bih da mi neko to potvrdi, Hvala!

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
01,10 zasada a letim dan prije, imagination, a ti
Trebao sam ici 26.08, ali sam odlozio zbog fakulteta,ne mogu pre pocetka 10-og meseca,pa sad kad me pozovu

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
ispunio sam zahtev za vizu, dobio barcode, i sa tim barcodom napravio termin u ambasadi za par dana, jel sad samo moram da odem u Zagrebacku banku i uplatim i to je to? i odem sa tom potvrdom u ambasadu, molio bih da mi neko to potvrdi, Hvala!

uplati lovu za vizu dan prije jer se moze dogoditi da promijene cifru nesto sitno pa bi mogao imati problema ako uplatis ranije...
Labor improbus omnia vincit.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ma daj. Pa shta se moze prominit. Prije je bilo 100 dolara. Sad je 140 dolara. Kontan da i oni u banci znaju ka dojesh kolko treba uplatit i di.

@frkica, nemoj radit frkicu di je nema, :), ma trebash imat isprintano tamo di ti je bar code, trebash isprintat tamo di si termin rezerviro i to ponit. Putovnicu. I orginal LOE i matrikulu ak imash. Ak nemash matrikulu nije greda. Pise ti sve to gore iznad bar code.