Author Topic: Koje bi pozicije na Carnivalu mogao dobit?  (Read 2447 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jake_

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Koje bi pozicije na Carnivalu mogao dobit?
« on: 11/September/2010 »
Evo nekih mojih mišljenja.
Upravo sam kontaktirao agenciju i definitivno idem. Sve je to ok sto se tiče plaće i ostalih uvjeta ali ako uzmem u obzir da sam ovu sezonu radio istih 10-12 sati u Valamaru i da sam npr za 7 mj dobio cca 4500 kn plaću onda je razlika i više nego velika. Zanima me s obzirom na to da iskustva u baru i retoranu imam i više nego dovoljno koje bi pozicije na carnivalu mogao dobit iako malo više preferiram bar zbog ležernije atmosfere što mi više paše? Hvala unaprijed

Offline slobabob

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Koje bi pozicije na Carnivalu mogao dobit?
« Reply #1 on: 12/September/2010 »
Evo nekih mojih mišljenja.
Upravo sam kontaktirao agenciju i definitivno idem. Sve je to ok sto se tiče plaće i ostalih uvjeta ali ako uzmem u obzir da sam ovu sezonu radio istih 10-12 sati u Valamaru i da sam npr za 7 mj dobio cca 4500 kn plaću onda je razlika i više nego velika. Zanima me s obzirom na to da iskustva u baru i retoranu imam i više nego dovoljno koje bi pozicije na carnivalu mogao dobit iako malo više preferiram bar zbog ležernije atmosfere što mi više paše? Hvala unaprijed

sam si sebi dao odgovor. ako ti vise pase bar department zasto bi radio u restoranu ili bio pool boy.  :rolleyes: :rolleyes: ???

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Koje bi pozicije na Carnivalu mogao dobit?
« Reply #2 on: 12/September/2010 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline gogo

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Koje bi pozicije na Carnivalu mogao dobit?
« Reply #3 on: 13/September/2010 »
bar je lezeran i radis na procenat,pa koliko prodas,a da bi prodao samo trebas hodati i nudkati,  1 i 2gi dan su ti naj bitniji!Gosti te upoznaju i ako im se dopadnes samo tebe zovu...i to ide

Restoran je za tihe i povucene momke ,jace gradje,koji baksis dobiju kvalitetom usluge sa sto manje price jer su ograniceni rokom posluzivanja,a to gosti i znaju!Pare su za nijansu bolje al se i malo vise radi

uglavnom ko je imalo vrjedan i prijatan moze mjesecno staviti u dzep  1500$ bez problema sta god radio,pa cak i kao utilyti

ja mrzim pisati i to rjetko radim a 10 god vec sljakam a rjetko sta pisem,zato za 1000de prvopisih gresaka se izvijavamo