Author Topic: Savjeti III  (Read 184474 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline josy

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Savjeti III
« Reply #195 on: 14/February/2011 »
sorry, šefa, ne šeficu..

pošto je on izvrsni gitarist, može li se prijaviti kao glazbenik? zna li netko možda nešto o tome.. nisam našla na forumu ništa u vezi glazbenika..

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Savjeti III
« Reply #196 on: 14/February/2011 »
employment power i uspinjača su isto! ista agencija, samo dva imena... ne znam za split, ali u Lovranu (rijeci) imas jednu...uostalom, sve ti pise o agencijama tu na forumu.. malo istrazuj.. i meni je trebalo nekoliko dana da se snađem..

Offline Kuda

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Savjeti III
« Reply #197 on: 13/March/2011 »
cao ljudi imam jedno mozda malo cudno pitanje.
stigao sam u hotel i sutra mi je sign on medjutim iskrsla mi je neka obaveza pa me interesuje jel mogu odloziti sign on za 2  nedelje

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Savjeti III
« Reply #198 on: 13/March/2011 »
cao ljudi imam jedno mozda malo cudno pitanje.
stigao sam u hotel i sutra mi je sign on medjutim iskrsla mi je neka obaveza pa me interesuje jel mogu odloziti sign on za 2  nedelje
KAko to mislis dosao si u hotel, jel si u MAjamiju? i sta sad ne mozes na brod sutra, pa zovi lepo carnival imas broj i reci im da ne mozes i zasto ne mozes na brod. Svaki dan over u hotelu ti je $70 koje sam placas. A i se ne ukrcas na taj brod koji ti stoji na ugovoru mozda ce ti promeniti i brod. Ne verujem da neko ovde moze nesto vise da ti pomogne, jednostavno zovi carnival i objasni im sve.

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Savjeti III
« Reply #199 on: 30/March/2011 »
Znam da se provlacilo na forumu, ali nisam uspeo naci preko pretrage foruma ?? :(

Naime, cim odem planiram da uzmem lnotebook HP DV9260us - koji uglavnom (sto sam ja nasao po net-u) kosta oko $1500.

Gde je najjeftinije da se to uzme ?  :D


BURAZ, razmisli jako dobro pre kupovine HP DV(bilo kog) laptopa. Raspitaj se malo o tim njihovim modelima. Radim servis laptop uredjaja vec oko 5 godina i veruj mi,
sredjivao sam nebrojeno mnogo tih HP djubradi koja se greju i crkavaju u periodu od godinu dana max... Cim istekne garancija, racunaj da ce da crkne.
Eventualno ako si bas pazljiv, redovno ga cistis, pazis na grejanje i gde ga stavljas, mozda ti malo duze pozivi!  BEZITE OD HP-a
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Savjeti III
« Reply #200 on: 30/March/2011 »
Quote from: peterbra on 18-12-2007, 13:22:55   +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Savjeti III
« Reply #201 on: 30/March/2011 »
 :rofl: :rofl: :rofl:

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Savjeti III
« Reply #202 on: 30/March/2011 »
:rofl: :rofl: :rofl:


u vidi Boga ti... nisam ni obracao paznju na datume...
Jos se slabo snalazim na ovome, nisam bas neki forumas. Volim da ih koristim za iscitavanje, al ovo je prvi put da pisem nesto...

Pa dobro, ipak, savet svima NE KUPUJTE HP laptope a da se dobro ne raspitate! Oni imaju izuzetan marketing i popularni su, al se isto toliko izuzetno i kvare!
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Savjeti III
« Reply #203 on: 30/March/2011 »
A da li Samsung P1000 Galaxy Tab moze da se meri sa iPadom?Jel u necemu bolji osim sto ima funkciju telefona u odnosu na iPad? :hmm: ...Ja se ne razumem u performanse toliko,ali na oko,oba izgledaju savrseno.  :rolleyes:  :rofl: Ali Apple je ipak Apple  :pop1:  sta strucnjaci misle? :rofl:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Savjeti III
« Reply #204 on: 30/March/2011 »
Apple iPod je bez premca na tom polju, pogotovo nova verzija iPad2!
Takodje ni funcionalnost nije uopste losa, ima preko 70.000+ aplikacija...
Why Always Me?

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Savjeti III
« Reply #205 on: 30/March/2011 »
Apple iPod
Apple iPAD!!!! :tuctuc: o njemu pricamo! :deda:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Savjeti III
« Reply #206 on: 30/March/2011 »
Ja nebi nikada vise kupio mobitel skuplji od 100 KM ili oko 60$  :deda:


Za 600$ mogu kupiti Canon Powershot SX30IS Digitalnu Kameru,Mobitel,Western Digital My Book Elite 1TB USB 2.0 External Hard Drive


I ostane mi desetak dolara da kupim cokoladu i koka kolu dok gledam perfomanse stvarcica  :party:



 :run:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Savjeti III
« Reply #207 on: 30/March/2011 »
Ja nebi nikada vise kupio mobitel skuplji od 100 KM ili oko 60$  :deda:



Pametno! ::yes::
A sto se tice odece... koja su najbolja mesta za dobru kupovinu?Posebno mislim za brendove koji se ne mogu naci kod nas ( ili mogu,samo mnogo lose iskopirani) ? :rolleyes:  Cula sam da u USA kad su snizenja,odeca padne na neke bas smesne cene :-))))' Ja zivim da opustoshim sve Victoria's secret radnje! :nokti: :embarrased:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Savjeti III
« Reply #208 on: 30/March/2011 »
Ti ces morati ici na poziciju kapetana broda,valja sve te radnje pokupovati  :party: :yeah:

\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Savjeti III
« Reply #209 on: 30/March/2011 »
Pametno!
A sto se tice odece... koja su najbolja mesta za dobru kupovinu?Posebno mislim za brendove koji se ne mogu naci kod nas ( ili mogu,samo mnogo lose iskopirani) ? Cula sam da u USA kad su snizenja,odeca padne na neke bas smesne cene :-))))' Ja zivim da opustoshim sve Victoria's secret radnje!

E draga moja dunjice ja mislim da je St.Tomas za tebe raj :)
A pogotovo KMart shopping center,ali ne onaj kod terminala vec u brdu, zazene je tamo raj  :nokti: :party: