Author Topic: Molio bih pomo?, koji bih posao mogao tražiti?  (Read 2887 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vlado87

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Imam 24 godine, završenu srednju poljoprivrednu školu smjer prehrambeni tehničar,
poslije toga sam upisao informatički fakultet ali završio sam samo dvije godine fakulteta od tri, ako kakve koristi ima položenu vozačku za C kategoriju umam I NIKAD NISAM NIGDJE RADIO (tj nemam radnog iskustva).
ENGLESKI ZNAM (malo sam zaboravio jer poslije srednje nisam imao engleski ali trebao bih malo ponoviti).

Čuo sam da na polsove može uticati i to štase treniralo ili trenira pa da navedem i to trenirao sam košarku 6 godina, i sada treniram latino i standardni ples (treniram već nepune 4 godine).

A sledeće me zanima za kruzer poslove:

 - sa svim tim gore otprilike koji bih posao mogao tražiti
 - jel koštaju prijave za taj posao ili šta već
 - jel se daju kakvi kursevi (ako ih ima pretpostavljam da se plaćaju) za posao za koji se prijavim

TJ ZANIMA ME UOPŠTE SVE U VEZI TIH PRIPREMA ZA POSAO

Offline TribalKing

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Molio bih pomo?
« Reply #1 on: 15/September/2010 »
Prvo sto moras da uradis je da iscitas ceeeeo forum. E onda pitaj pitanja, posto su ova pitanja stvarno jednostavna da se saznaju na ovom forumu. Pogledaj sve teme vezane za agencije preko kojih ides na brod, i lagano planiraj...  ;)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Molio bih pomo?, koji bih posao mogao tražiti?
« Reply #2 on: 15/September/2010 »
Najviše šanse za dobivanje posla imaju oni koji znaju engleski i imaju iskustvo u ugostiteljstvu/konobarstvu.
Ti zadovoljavaš prvi uvjet, ali ne i drugi.
Nemaš relevantnog iskustva.
O troškovima odlaska na kruzer imaš posebno posvećenu temu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vlado87

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Molio bih pomo?, koji bih posao mogao tražiti?
« Reply #3 on: 16/September/2010 »
ma pitam to za posao pošto neki ovdje po  forumu govore da nije baš previše bitno iskustvo, a usto moj prijatelj iz srednje je otišao na taj posao na brodu (neznam šta je radio a otišao je nepunu 1 god poslije škole,isti smo razred bili) koliko znam nije imao ni on baš puno iskustva u konobarenju ili slično a i normalno imao je sve petice

pa me čisto zanima po vašem mišljenju šta bi me zapalo

JOŠ NISAM NAIŠAO NIGDJE JEL SE DAJU KAKVI KURSEVI U SLUČAJU DA NEMAM ISKUSTVA ZA NEŠTO A DA JE TO PROSTO  ;D

Offline mbanex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • Life's a journey. Enjoy the ride. ;)
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Regent Seven Seas
  • Recruitment Agency: Jobs on a Ship
  • Job Title: Crew Purser
Re: Molio bih pomo?, koji bih posao mogao tražiti?
« Reply #4 on: 18/September/2010 »
Eto ja ti mogu pomoci, ali najbolje ti je da odes u agenciju Safe Cruise i popricas sa Ivanom ili Djordjom...
Oni imaju trening koji traje 3 dana... Specijalizovan je bas za konobare i posle toga ce ti dosta toga biti
jasnije...
Ja sam otisao preko njih na Princess... Imas na ovom forumu na pocetnoj strani sve o agencijama i naci ces
i njih...
Ako ti treba neki savet baci PM....
Pozdrav!
Oni koji me sreću, misle da ja to putujem. A ne putujem ja. To beskraj po meni hoda...

Offline vlado87

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Molio bih pomo?, koji bih posao mogao tražiti?
« Reply #5 on: 19/September/2010 »
ok, hvala drugar  =""