Author Topic: 38 leta ,sve manje sanse  (Read 2841 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Serafimi

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
38 leta ,sve manje sanse
« on: 19/October/2015 »
Pozdrav svima,kao sto napisah 38 godina,i rekoh da  obavestim sve one moje ispisnike ako zele da se upuste u pricu broda da dam par informacija.
 
Kontaktirao sam par agencija,e sad sto se tice tehnickih pozicija ,nije kasno,znaci IT ,vodoinstalateri,stolari ,elektricari itd itd.
Posto za mene jos nema otvorena pozicija (stolar) trazio sam housekeeping,bilo sta,cisto da sto pre odem da bar nesto uradim dok se ne otvori ta pozicija,odgovor je bio da ipak na te pozicije F&B,Hotel ipak biraju mladje momke i devojke,tako da uzalud novci moji sinovci.
Krivo mi je jer ipak imam odlicne godine za posao ,ispada da mi malo iskusniji ne mozemo da obavljamo taj posao,jeste da su te godine,ali sam i dalje agilan,aktivan sportista,i u odlicnoj kondicijI.
Sta da radim,cekacu da se otvori moja pozicija koja je inace moja struka gde  imam velikog iskustva.

Offline amerigo

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: 38 leta ,sve manje sanse
« Reply #1 on: 19/October/2015 »
Valjda ti je bolje da sacekas da odeš kao stolar za 2300$ nego da odeš kao housekeeping za 600-700$ i propustis  odlazak za stolara.

Offline Serafimi

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: 38 leta ,sve manje sanse
« Reply #2 on: 19/October/2015 »
Jeste druze ,u pravu si ,ali posto jos ne mogu da nadjem ovde posao,i ako mi verujes poslao sam preko 10 ponuda,niko ne zove,mislio sam da radim makar i to ,jer brate moj racuni stizu,dvoje dece itd itd

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: 38 leta ,sve manje sanse
« Reply #3 on: 19/October/2015 »
carpenter, mislim da je Safe Cruise ponekad tražio ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Serafimi

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: 38 leta ,sve manje sanse
« Reply #4 on: 19/October/2015 »
Danas sam se cuo sa njima Shefe,u ovoj turi za novembar im ne treba ,videcemo za dalje  :(  ,ali rekla da zovnem sutra,mozda nesto naprave ,videcemo.