Author Topic: Novajlija na furomu  (Read 2210 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dariola

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Novajlija na furomu
« on: 19/September/2010 »
Jedno pitanje. Citam ovaj forum vec desetak dana i koliko vidim niko da se javi iz Banjaluke. Jako sam zainteresovan za odlazak na brod ali koliko znam ne postoji nijedna agencija za zaposljavanje na brodu u BL. Gdje mogu najblize da se javim za posao ili kome ovdje u BL, a da ne idem u zagreb ili beograd u agencije za zaposljavanje na brodovima. Molio bih ako ima neko iz BL da se javi na forum.

Unaprijed hvala... :)

Offline fajki

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Novajlija na furomu
« Reply #1 on: 19/September/2010 »
dolazili su iz zagreba (EP) u sarajevo, vjerovatno ce opet nekad pa kada bude navratis do rajvose

Offline Dariola

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Novajlija na furomu
« Reply #2 on: 19/September/2010 »
Koliko sam shvatio, prvo treba da podnesem zahtjev za zaposljavane EP-u iz zagreba pa kad oni budu dolazili u sarajevo da idem na interview. Ispravi me ako grijesim.

Offline Jarod

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Novajlija na furomu
« Reply #3 on: 19/September/2010 »
Jedno pitanje. Citam ovaj forum vec desetak dana i koliko vidim niko da se javi iz Banjaluke. Jako sam zainteresovan za odlazak na brod ali koliko znam ne postoji nijedna agencija za zaposljavanje na brodu u BL. Gdje mogu najblize da se javim za posao ili kome ovdje u BL, a da ne idem u zagreb ili beograd u agencije za zaposljavanje na brodovima. Molio bih ako ima neko iz BL da se javi na forum.

Unaprijed hvala... :)

Druze ja sam ti iz BL i koliko znam imas u BL prestavnika EP koji za njih radi ali ja sam ipak isao u Zagreb nije to toliko daleko 2.5 sata busom.
Ja sam hteo da popricam sa njima u zagrebu licno odneo potrebne dokumente i uradio test engleskog.
Sada cekam da me zovu na intervju.

Ako imas jos pitanja samo pitaj.

Offline Dariola

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Novajlija na furomu
« Reply #4 on: 19/September/2010 »
Hvala Jarod, ali naravno pitanja nikad dosta.
Prije koliko si isao u zagreb sta si predao od papira i sta su ti oni na sve to odgovorili.
Ja sam se nesto malo raspitivao i koliko vidim EP nudi trening za sve one koji su zainteresovani.
Ovako stoji moja prica:
Sto se tice skolovanja zavrsio sam Poljoprivrednu skolu smjer Pekar, cime se trenutno i sada bavim.
Radio sam u restoranu Jezero dve godine kao konobar.
Imam 21 godinu, a sto se tice engleskog nije mi bas najbolji.

Volio bih da cujem tvoj prijedlog koji je nacin najbolji da se zaposlim na brodu,
da idem u zagreb kao ti i ponesem papirologiju.

Usput bilo bih dobro ako imas neki indeks sta je potrebno od papira u EP-u. :plovim: