Author Topic: Crystal: Bilo kakve informacije: visine place, vrste gostiju, zahtjevi?  (Read 11829 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sta ja znam

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
 
 Trazila sam po forumu ali bas i ne pise previse o Crystalu.
 Muz je trebao ici na Seaborn ali nije uspio srediti papire na vrijeme pa mu je u zamjenu ponudeno da ide na Crystal.
 Bilo kakve informacije: od visine place, vrsti gostiju, zahtjevima na brodu itd.
 On inace ide za konobara, ukrcaj mu je sad 29. ili 30.09. pa tako  :moli: please.
 Na internetu sam pronasla osnovne podatke o brodu i ruti plovidbe tako da to ne treba.
 Hvala  +U+

Offline dalmoš

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Crystal
« Reply #1 on: 28/October/2010 »
bok,ja se nadam da ti je suprug otišao  i da je zadovoljan, jer moje pitanje i priča je ista ko tvoja,suprug trebo na sebourn pa mu ponudili chrystal prošo razgovor i ide 03.11.,sad te molim ako imaš kakvih korisnih informacija da podjeliš,
hvala

Offline sta ja znam

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Crystal
« Reply #2 on: 28/October/2010 »
bok,ja se nadam da ti je suprug otišao  i da je zadovoljan, jer moje pitanje i priča je ista ko tvoja,suprug trebo na sebourn pa mu ponudili chrystal prošo razgovor i ide 03.11.,sad te molim ako imaš kakvih korisnih informacija da podjeliš,
hvala

Evo i mene, svaki dan svratim u nadi da je netko napisao nesto al nista. Sutra je ravno misec dana kako je otisa, on je na Crystal Serenity-u. Kaze da je o.k. , odradis svoj dio posla i nitko te ne gnjavi. Na Azamari je puno vise trca. Sad je meni on objasnjava kako sve ovisi o stanici koju radis i vrsti gostiju i dali su u luci ili na moru. Prva dva tjedna su mu bila ludnica jer je stalno ima one treninge ali svugdi je tako kad tek dodes. Ima dosta nasi ljudi (balkanaca) i nije sam tamo. Na kraju je ipak dobio misto assistant waiter i malo teze se napreduje jer ljudi se ne mijenjaju tako cesto ( zadovoljni uvjetima ). Prva dva tjedna ili 10 dana ucis mislim da tad nema place il nesto malo ni on mi nije zna objasnit jer mu se ne zamara sa tim ( za razliku od mene ). Sto se place tice dobivaju je po kruzu, svaki ti gost uplacuje + napojnice koje dijeli sa konobarom ( ne znam u kojem omjeru ) a ja sam zapamtila dio da mozes uvatit oko 2500$ misecno ( malo vise, malo manje ). Za as.w. je zadovoljan tom placom. Dvojica su u kabini i kaze da mozes trazit premjestaj ako zelis sa nekim stat. Ugovor je 5mjeseci s tim da ti prvi mogu malo produzit, tjedan dva. Jedino sta mu se ne svida je to sto ne moze pusit u tom njihovom baru vec mora izac na vrh i pusit na otvorenom. Gosti su kaze ko i svugdi, kad su na moru da ih izlude da smo jedu. Imaju par uniformi kroz dan i dosta slojeva na sebi ( a on ni zimi ne nosi jaketu,pa kaze da se topi tamo). Kaze da se stigne i lec popodne a kad zavrse ti treninzi da je puno lakse. I to je to za sad  :hekla:

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Crystal
« Reply #3 on: 31/January/2011 »
Preko koje agencije se uopće ide na Crystal? Ja sam probao direktno palicirati preko nihovog sitea, bilo je malo spetljano, ali nitko mi nije ništa odgovorio.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Crystal
« Reply #4 on: 31/January/2011 »
Preko koje agencije se uopće ide na Crystal?

Nekad je EP iz Zagreba radio Crystal, a sad trenutno ne znam.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Crystal
« Reply #5 on: 31/January/2011 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Crystal
« Reply #6 on: 31/January/2011 »
Znam za njihov europski ured u Oslu, ali me zanimalo radi li neka od lokalnih agencija s njima, jer sam načuo neku nepouzdanu glasinu da bi EP uskoro i za njih mogao posredovati, ako već nisu počeli.

peanutz

  • Guest
Re: Crystal
« Reply #7 on: 31/January/2011 »
Moja drugarica je otisla preko Kouzona ali samo na konto prethodnog brodskog iskustva.

Offline sta ja znam

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Crystal
« Reply #8 on: 10/March/2011 »
Znam za njihov europski ured u Oslu, ali me zanimalo radi li neka od lokalnih agencija s njima, jer sam načuo neku nepouzdanu glasinu da bi EP uskoro i za njih mogao posredovati, ako već nisu počeli.

On je otisao priko EP ( uspinjace)

Offline hrgi

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Crystal
« Reply #9 on: 01/April/2011 »
Pozdrav svima,
Imam isto pitanje i istraživajuci nisam naisla na puno postova o Crystal CL. Radim na Carnivalu kao bar waitress. Na odmoru sam i ponudili su mi posao na Crystal CL. Molim vas ako itko zna kako je tamo? Koliko se moze zaraditi kao bar waiter i koji su uvjeti?
Hvala puno!   

p.s.: Uspinjaca zaposljava i za Crystal Cruise Lines

Offline Pomahnitala Pufnica

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
A jesam ,znaam  oT  i citam, trazim ali ubija me cekanje..
Prijavila sam se preko kompanije u Oslu, direkt za Crystal sto su zaduzeni.
Znam da ne cekam dugo ali ne radim a dala sam otkaz jos u avgustu a ne umem da ne radim nista i onda mi dodje da se ubijem (ne stvarno naravno) :)
Imam 25 god, zdrava, mlada i zeljna da radim i da odem odavde  :happy:
Hvalaaa ti puno za odgovor  :run: