Author Topic: Da se predstavim, Island princess, Utility Cleaner  (Read 2592 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline princess_sailor

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Drustvo da vam se predstavim.

Ja sam Mladen, imam 28 godina i za 5 dana letim za kanadu gde se ukrcavam na Island princess kao Utilllity Cleaner.
jeste da je pozicija najniza ali ne pitajte me nista. i to je bolje nego da sedim kuci. pa nek mi je bog na pomoci  :pop1:

ako ima neko nesto da me posavetuje sad je pravo vreme. za utillity ima mnogo malo postova ovde pa je i malo iskustva.
ali bio bih zahvalan da me neko uputi bar malo

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Da se predstavim, Island princess, Utility Cleaner
« Reply #1 on: 25/September/2010 »
Ništa ti specijalno korisno ne mogu reći.

Radi svoj posao, otvori oči i uši, skupi iskustva, komuniciraj sa ljudima, i puno ćeš naučiti.
Za prvi ugovor je to najvažnije.
Prvi tjedan nećeš znati ni gdje spavaš ni gdje jedeš, tako da se znaš pripremiti, psihički.
Zbog raznih neizbježnih predavanja uz posao (za novopridošle), nećeš se naspavati.
Hrabro  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline princess_sailor

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Da se predstavim, Island princess, Utility Cleaner
« Reply #2 on: 25/September/2010 »
e hvala. ja se na brod ukrcavam 1 oktobra a brod isplovljava 4tog. bice na dry docku. nije mi problem da radim i ucim. brzo cu se snaci tamo.
nego znate li nekog naseg ko je na islandu trenutno?

Offline TribalKing

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Da se predstavim, Island princess, Utility Cleaner
« Reply #3 on: 25/September/2010 »
Upoznao sam jednog decka na obuci, on je tamo assistant baker na Island Princess-u... Zove se Dejan Grbic... Nadji njega ok je  :) Pisao mi je na mail, rekao je da ih ima 6-7 nasih... inace sada im je renoviranje broda u toku, pa skoro da nista ne rade  :D

Joj kada ti dodje embarkation day, ima da utrnes kao utility cleaner  :D  Sta da ti kazem srecno, i nema odustajanja!  :google!:

Offline princess_sailor

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Da se predstavim, Island princess, Utility Cleaner
« Reply #4 on: 25/September/2010 »
e super. sreca je sto su kruzevi u glavnom preko 15 dana. pa nece biti mnogo embarkacija hehe