Author Topic: kolike su sada plate za obicnog gift shop radnika?  (Read 17104 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: kolike su sada plate za obicnog gift shop radnika?
« Reply #15 on: 29/January/2011 »
Da li je neko skoro radio za Starboard? Kolike su prosjecne plate za Sales assistant poziciju?

Offline g.shop

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: kolike su sada plate za obicnog gift shop radnika?
« Reply #16 on: 24/March/2011 »
ja radim u starboard vec tri godine.

plata je 500+procenat koji ti zavisi dali pogadjas target ili ne. ako pogodis target onda dobijas 1.5% a ako ne onda 1.25%. procenat od inch of gold je 5% plus neki mail procenti.
sve u svemu meni je prosli ugovor plata bila oko 1500$ a mogu ti reci da brod nije bio dobar za pre ali je ekipa bila odlicna. imali smo puno slobodnog vremena i odlicnog menadzera.
ako ides prvi put placas kartu, vizu, medicinski. kad se ukrcas na brod vratice ti pare za medicinski i za taksi. vizu i kartu ti nevracaju.
kartu za povratak ti placa kom. i svaki sledeci dolazak na brod i odlazak na odmor je na racun kompanije. inaca vec sam odradio pet ugovora.
pozdrav :plovim:

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: kolike su sada plate za obicnog gift shop radnika?
« Reply #17 on: 28/March/2011 »
ja radim u starboard vec tri godine.

kartu za povratak ti placa kom. i svaki sledeci dolazak na brod i odlazak na odmor je na racun kompanije. inaca vec sam odradio pet ugovora.
pozdrav :plovim:

Vau! Svaka cast ... ovo bih volela da i ja jednog dana pricam  ;)

Ej,  nego mogu li te pitati - ja sam isla da konkurisem za Starboard i rekli su mi da je neophodno znanje Italijanksog - kog ja ne znam ... i onda mi je agentica preporucila da konkurisem za kompaniju Harding Brtohers, sve sto mi je rekla o njima cini mi se ok - jel si cuo za njih, znas li mi nesto reci??

Offline g.shop

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: kolike su sada plate za obicnog gift shop radnika?
« Reply #18 on: 28/March/2011 »
Harding Brtohers- neznam nista konkretno. znam par jludi koji hvale par koji su ogorceni. u principu ti je sve vise manje isto nema tu puno razlike u poslu. mozda su pare malo bolje ali je posao isti. za starboard jedino ako ides na costu ti je potrebno znanje italijanskog za ostale cruise kompanije engleski je dovoljan.