Author Topic: Ma?ioni?ari  (Read 5037 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Ma?ioni?ari
« on: 30/September/2010 »
Evo kako sam dobio posao za navedenu poziciju, pa me zanima ima li tko da je bio frend s jednime po mogućnosti na Carnivalu..jer ne vjerujem da je itko osim mene na ovom forumu mađioničar koji je radio na brodu..
Dakle zanima me jeli magician - staff ili crew pozicija, pa jeli tko vidio koliko rade i gdje i kako, Suzana iz agencije vjerojano je u gužvi pa dok se ona ne javi ako netko može da napiše a zna nešto o ovome

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ma?ioni?ari
« Reply #1 on: 30/September/2010 »
Na Princessu je to staff pozicija, jedna od najboljih
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Ma?ioni?ari
« Reply #2 on: 01/October/2010 »
bit ces staff. nasi madjionicari su imali kabinu pored nas (camp carnival) i cura iz spa.  :party: ::bin-laden:: na sva tri broda su bili indijci, bas fora sta ce bit neko odavde.

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: Ma?ioni?ari
« Reply #3 on: 01/September/2012 »
Upoznao sam na Carnival Pride mađioničara iz Hrvatske. Staff je. Plaća je, čini mi se 1.500$ mjesečno i plaćena je karta. Samo prije večere prilaziš gostima za sto i demonstriraš trikove po svom nahođenju. Uglavnom te odjebu, jer im je više do hrane nego do trikova, ali baš te briga jer ne živiš od napojnica. Čini mi se da je ugovor na 6 mjeseci. Uglavnom, taj momak je veoma zadovoljan i platom i uslovima rada.
Ne je*e lijep nego uporan.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ma?ioni?ari
« Reply #4 on: 01/September/2012 »
Moguće je da je to ovaj iz prvoga posta
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Ma?ioni?ari
« Reply #5 on: 26/November/2012 »
da se nadovezem na ovo gore...jer nije istina sto pise... manje od 1% ljudi odbije pogledati trik....drugo, tips je vrlo znacajan...uz fiksnu placubod 1500 dolara uz tips ona se penje do 2500-3000 dolara (zavisi koliko si dobar te koliko ciganske krvi imas hehe)...nadalje na karnivalu sada poceli forsirati showove uz koje satnica od 5 sati ide na 3 i pol sata... pozdrav sa Fantasija...