Author Topic: USA miami put i dojmovi  (Read 5001 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
USA miami put i dojmovi
« on: 03/October/2010 »
Evo da se javim da sam doso u miami danas. Sad sam u hotelu. Imaju free wireless. Shto se tice snalazenja po aerodromu sve je vrlo jednostavno.

Klopa je okej. Skompo sam se da deckom jednim iz RH koji isto ide na poziciju kao i ja, skontali se u parizu ja i on. Smjestaj je okej. Nishta posebno.
Ima ih dosta shto na college idu za nasu poziciju skonto sam neke srbe, njih par i neke decke isto al poiman neman koi su jer ne razumijem jezik njihov.

Sve u svemu dojam odlican za pocetak. Ameri ljubazni jako. Na granici normala. Bio neki crnac. za*****aje se lik i gleda okolo stjuardese. Taman su bile neke spanjolke ono sve do jedne predobro izgleda. Baca sale itd. :)

Prevoz za port canaveral ujutro u 5 i 30 imamo. Sad cu mislim ici spavat jer sam mrtav. Nisam nish spavo u posljednja dva dana.

Shto se puta tice samo relax. Kasnio nam avion sat vremena. Neki ljudi se ukrcali u avion a USA odbila ih primit pa ih izbacili van i cekali da naju prtljagu njihovu jer ukrcana bila vec.

Tolko od mene. Pozz, javim se sa college.

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: USA miami put i dojmovi
« Reply #1 on: 03/October/2010 »
Napi se plavog Powerade-a tamo u hotelu kad ides da klopas  !   :D 

 :haha:

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: USA miami put i dojmovi
« Reply #2 on: 03/October/2010 »
Vidite što je lojalnost. Nije čovjek ni spavao, a već nam je javio prve dojmove. :)

Sad odmori kolega i hvala na javljanju.  :D

Sretno.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: USA miami put i dojmovi
« Reply #3 on: 03/October/2010 »
svaka čast što si se ovako brzo javio... sretno i javi se opet.  :uzdravlje:

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: USA miami put i dojmovi
« Reply #4 on: 14/October/2010 »
Evo da se javim nakon skoro dva tjedna. 21 osoba na college. Puno se uci. Prvi test proslo nas 20. Jedan decko iz RH je pao.

Budem pred kraj college napravio post jedan i sve detaljno opiso sa pitanjima itd.

Ako pazish i malo ucish svak moze proci. Najvise problema imaju oni koi nemaju iskustva u ugost. Nikad nisu radili.

Onda bash idesh od nule. Al kao shto vidite i oni su prosli.