Author Topic: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu  (Read 9416 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline frantix

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
  • xexexexe move you ass bitch
    • View Profile
dan na brodu  za galley staff


dan se pocinje u 6.30 radi se neko vreme 1.5 onda na break zaa dorucak 30 min .onad krecu pauze 2,5do 3 sata pocinji u 10 do1 ili od 1 do 4 zavisi od rasporeda radi se neko vreme pa na vaeceru zavsis kako kome od 6 do 8 pauza 30 min neki imaju i jos pola sat tea break zavisi od sefa.dan se zavrasava oko 10 sati  .hocu reci dobar sef dobar zivot ,los sef los zivot ,ida vas ne zavaravaju lep zivot na brodu ,pr2-3 meseca sex posle ok privikavas na sistem ,ako ne iizdrzis , kuci sam radis sign off ,svi vam sole pamet skinut cu ti poziciju ima sea sickness dozvoljeno je ovoliko ne mnogo ,price za malu decu ,najbitnije je biti cist i tacan an dolazak na posao ,eve primjera agencija trazi eng jezik da bude dobar ,najbitnije je koliko zans o poslu eng jezik moze i najosnovnije . nnaravno ima i lepih trenutaka na brodu .rasizam je ovde veoam izrazen videt cete i sami ko ode na brod ,ima ljudi koji idu na brod za zarade pare samo ima samo da vide sveta ,cimeri u sobi xxexexexe ,najgori indusi filipinci ima i ix i prljavih i cistih alo bolji od indusa .rad sa filipima je ok u kuhinji ali lido dining area sabattini i ostali restorani nekad sex sa njima ljudi lude nekad sa njima .hrana je pretezno podredena njima i indusima ,curry ko je volio imada zamrzi i pirinac ,ima i evropske hrane ali njima teze pretezno sabaw brodu, xexexe omiljena hrana filipa redove u crew messu ima da naprave ,sex na brodu omiljen atema posade u principu sreca ali pretzno se juri stripes, double bed i dobra plata tj ofifciri jure ix svi na brodu .u principu zivot na brodu je tezak i nimalo lak ali ima i lepih trenutaka plata portovi i destinacije disco u baru to sistemi koji dobro fukcionisu  ako ix krsis ides kuci kapetan daje ispomoc na gangwayu za prtljag tj chicken or beef .sve naj zelim novim pomorcima
rolliin bro positive

peanutz

  • Guest
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #1 on: 21/September/2010 »
izvini decko ali ti si nepismen.... nije da te vredjam ali hajde opet post iz pocetka ali polako, daj nekom lektoru da rascivija ovo...


SAY NO TO DRUGS!

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #2 on: 21/September/2010 »
Zanimljivo stivo  :pop:

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #3 on: 21/September/2010 »
Hahah. Pa da bash je napiso ono. Jedva procito.

Ali ae. Hvala.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #4 on: 21/September/2010 »
izvini decko ali ti si nepismen.... nije da te vredjam ali hajde opet post iz pocetka ali polako, daj nekom lektoru da rascivija ovo...


SAY NO TO DRUGS!

Potpis  ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline mbanex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • Life's a journey. Enjoy the ride. ;)
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Regent Seven Seas
  • Recruitment Agency: Jobs on a Ship
  • Job Title: Crew Purser
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #5 on: 21/September/2010 »
Brat ga zamsio totalno... Hahahahhaaa  :haha:
No dobro sustina se lako dokuci, ako si radio na brodu nekad...  :deda:
Oni koji me sreću, misle da ja to putujem. A ne putujem ja. To beskraj po meni hoda...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #6 on: 22/September/2010 »
Čovjek se predobro predstavio korisničkim imenom (frantix), da bih ja rekao i riječ protiv njegovog izražaja.

http://www.thefreedictionary.com/frantic

1.  Highly excited with strong emotion or frustration; frenzied
2.  Characterized by rapid and disordered or nervous activity
3.  Archaic Mad; insane.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

peanutz

  • Guest

Offline konta

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #8 on: 22/September/2010 »
Ja sam primetio u ranijim postovima, al mi bilo glupo na napisem

Offline frantix

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
  • xexexexe move you ass bitch
    • View Profile
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #9 on: 22/September/2010 »
sta je klosari napisite vi nesto samo guglate ovuda ko promaje u kamionu na granici .samo blejite ovde dzaba .
rolliin bro positive

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #10 on: 22/September/2010 »
sta je klosari napisite vi nesto samo guglate ovuda ko promaje u kamionu na granici .samo blejite ovde dzaba .

Lijepo je vidjeti malo interpunkcije. I najveće putovanje počinje prvim korakom. Iskreno, ni meni nije lako čitati takve postove ali sam već oguglao na to pa ne komentiram.

U svakom slučaju, dobar početak. Može se kad se potrudi.

Kolege forumaši, nemojte tako napadati čovjeka, nije on kriv što je takav. Očito da se radi o iznimno teškom slučaju disleksije i disgrafije istovremeno.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Milko_Ceh

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #11 on: 22/September/2010 »
Čestitke visokoobrazovanim kolegama, no moram ih podsetiti da je čovek kasapin a ne Nobelovac kao što ste vi. Stoga komentarisanjem gore pomenutog padate na niže grane nego što je on sam... Ako nije naučio u osnovnoj školi neće ni na forumu od vas...

P.s barem se potrudio na napiše nešto, što većina Vas Nobelovaca neće uraditi posle odlaska na vaš visoke pozicije (uglavnom higijeničari, perači suđa ili u najboljem slučaju pomoćnici konobara).

peanutz

  • Guest
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #12 on: 22/September/2010 »
Čestitke visokoobrazovanim kolegama, no moram ih podsetiti da je čovek kasapin a ne Nobelovac kao što ste vi. Stoga komentarisanjem gore pomenutog padate na niže grane nego što je on sam... Ako nije naučio u osnovnoj školi neće ni na forumu od vas...

P.s barem se potrudio na napiše nešto, što većina Vas Nobelovaca neće uraditi posle odlaska na vaš visoke pozicije (uglavnom higijeničari, perači suđa ili u najboljem slučaju pomoćnici konobara).
Sta ti iskucka, prstiju ti? kakvi peraci posudja? (ja sam na 1. ugovoru supervizor, Sef je sef, majst0r je IT analyst (nece skoro neko da se pohvali tom pozicijom, veruj mi) a Seaman je sales specijalista). DECKO NE ZNA DA PISE, lupeta nesto nepovezano i NIKOME NIJE POMOGAO ovim rasulom od posta, kao sto ti nisi ovim svojim, samo si mi podigao pritisak. ti si promaja u kamionu i zato cuti molim te, ne blamiraj se. Pun mi je bre k**** vas debila, odem bre u tri lepe pi*de materine(Majami) , isti dan se javim, pokusavam da hvalim crew mess, dam detaljan opis posla i radnog dana ne bi li vas ohrabrio da promenite nesto u zivotu, da bi mi na forum dosao neki seljak od konobara kome je krajnji domet kafana na Ibarskoj magistrali da mi soli pamet... da se nosiste u tri lepe svi, necu vise jedan post normalan da napisem pa neka me banuju, je*e mi se!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: dan na brodu za galley staff i malo istina o brodu
« Reply #13 on: 22/September/2010 »
@peanutz

Zaista nema potrebe da se uzbuđuješ, ja lijepo vidim tko je i koliki doprinos napravio na forumu.
Mogao si mi poslati PM i reći da te je čovjek iznervirao. Zašto ti je toliko stalo do njegovog mišljenja? Ja bih ga i tako vrlo brzo banirao zbog vrijeđanja.

Zaključat ću ovaj topic i za par dana ga izbrisati. Nikome nije pomogao, i to je jedino mjerilo vrijednosti na ovome forumu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)