Posao na Brodu > Hotel & Housekeeping

Assistant Stateroom Steward/ess (Team Service) job description

<< < (2/3) > >>

Aleksandar 152:
Zdravo svima ! Ja sam dobio tu poziciju ass stateroom ili ass cabin steward ( isto je ) za Royal kompaniju sad imamo iducu nedelu trening-obuku u Skopje za tu poziciju,lep posao,moze brzo da se unapredje,tipping i komunikacija sa gostiju !! :yeah: :)

natal:
Nemojte se puno na taj tipp veselit. Jer pazite ameri doju na brodu i plate cruz jeftino i oni ne moraju platit nishta vise nego sto su platili kompaniji. Njihova dobra volja oceli platit za vas.

Dobar dio ih nece platit. Ja znam da asst stat. stw. su znali za dva tjedna imat po 500 do 600 dolara, nekad bude i bolje, ovisi do gostiju a oni ne vole u pravilu placat stvari ekstra jer oni kontaju da su platili a pogotovo ovi koji su prvi put sa carnival.

Nema neshto tippa. Pogotovo housekeeping. Restoran ajde, bar ajde.

Al ak imate dobar brod mozete racunat na oko 1500 dolara. Preko toga je pretjerivanje.

krissj:
mozda ce moje pitanje ciniti glupo, ali zanima me da li ova pozicija spada u staff ili crew? koliko sam shvatila citajuci forum staff i crew imaju drugacije privilegije... glava mi je puna informacija koje sam odavde dobila i sad sam totalno zbunjena  -()-

CEO:

--- Quote from: krissj on 06/March/2011 ---... glava mi je puna informacija koje sam odavde dobila i sad sam totalno zbunjena  -()-

--- End quote ---

onda nemoj Ĩitati forum  +U+

ledeni6:
Koji si ti kralj.....  :haha: :haha: :haha:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version