Forum
21/Listopad/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: koji su to troškovi mjesečno za hranu i ostalo?  (Read 2018 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
SuziQ
Registered
*

Country: croatia
Company: carnival cruise lines
Hire Agency: A priori
Occupation: ass waitress
Ship: n/a

View Profile
« on: 13/Listopad/2010 »

Hey , imam jedno pitanje vezano uz Spa zaposlene na brodu preko Stainera,
zanima me koji su to troškovi mjesečno za hranu i ostalo koji se oduzimaju od Vaše mjesečne plače za boravak na brodu. Pošto imam završenu srednju medicinsku školu za kozmetičarku i 2 coursa za ugradnju noktiju (Alessansdro i Prefessionail), zanima me dal se može sa pozicije ass waiter koju sam dobila (nisam još otišla na brod) može prebaciti u SPA.
Hvala unaprijed
Forum
« on: 13/Listopad/2010 »

frkica008
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Croatia
Company: Carnival cruise line
Hire Agency: A Priori
Occupation: Photographer
Ship: Victory, Magic

View Profile
« Reply #1 on: 14/Listopad/2010 »

Hey , imam jedno pitanje vezano uz Spa zaposlene na brodu preko Stainera,
zanima me koji su to troškovi mjesečno za hranu i ostalo koji se oduzimaju od Vaše mjesečne plače za boravak na brodu. Pošto imam završenu srednju medicinsku školu za kozmetičarku i 2 coursa za ugradnju noktiju (Alessansdro i Prefessionail), zanima me dal se može sa pozicije ass waiter koju sam dobila (nisam još otišla na brod) može prebaciti u SPA.
Hvala unaprijed

spa na carnivalu je koncesija sta znaci da moras aplicirati direktno njima a ne doc na brod pa mijenjat department...

Biti lud ima prednosti kojih su samo ludaci svjesni !!!
Forum
« Reply #1 on: 14/Listopad/2010 »

SuziQ
Registered
*

Country: croatia
Company: carnival cruise lines
Hire Agency: A priori
Occupation: ass waitress
Ship: n/a

View Profile
« Reply #2 on: 16/Listopad/2010 »

da znam da je koncesija , ali negdje na forumu sam vidjela da je jedna cura napisala da je otišla na brod s prijateljicom koja se kasnije prebacila u spa i svjedno me zanima koliko se zaposlenicima koncesionara oduzima s plaće za trošak boravka na brodu :hekla:
Forum

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima