Author Topic: Pozz svima, koje poslove preporucujete i kome da se obratimo?  (Read 1701 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marko1011

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozz svima moje ima je Marko i imam 21 godinu dolazim iz Osijeka
cura i ja bi zelili ici raditi na brod nisam znao di i koga da pitam pa sam na jednom forumu dosao do ovog foruma :) Trenutno radim kao zastitar ali imam ugovor do sredine 2. mjeseca 2011 i kako stvari stoje kada nam istekne taj ugovor dobiti cemo otkaze.
Bavim se svacime treniram kickbox i ucim dijecu plesati razno razne plesove
Kako sam rekao cura i ja bi htijeli ici raditi na brod tamo negdje oko 3 mjeseca jedno 6 mjeseci minimalno zanima me koje poslove preporucujete i kome da se obratimo kojoj agenciji
Hvala na svakakvom odgovoru

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Marko, imaš nekoliko mjeseci da prostudiraš ovaj forum i saznaš za koji posao imaš najviše šanse.
Sve je bolje nego biti zaštitar. Sa tim poslom nemaš nikakvu budućnost.

Vjerovatno ćeš morati prihvatiti realnost da nijedna posrednička agencija neće htjeti uložiti dodatni napor kako bi poslala dvoje ljudi zajedno na isti brod. U agencije se javlja dovoljno kandidata koji ne postavljaju nikakve zahtjeve, tako da si agenti ne žele komplicirati život ako ne moraju.

Možda budu htjeli jedino ako im kažeš da želite na brod zajedno, bez obzira na vrstu posla.
Tada morate računati na onu poziciju koja agenciji u tom trenutku najviše odgovara, a to je nekakav entry level, poput Assistant Buffet Steward itd ...

Što se tiče pitanja kojoj agenciji da se obratiš, najbliža ti je SafeCruise, pa onda EP ...

Sretno  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)