Author Topic: LeuPay  (Read 1619 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
LeuPay
« on: 25/February/2019 »
Ima li netko da prima plaću preko LeuPay? Ja sam primao tko svoju plaću dok sam radio za River Advice i djelovalo je prilično zgodno, bolje nego kad sam imao OceanPay na NCL-u. U međuvremenu sam napustio tu kompaniju ali mi je i dalje ostalo dosta love na toj njihovo kartici. Na novoj kompaniji sam dobio opet nešto slično Ocean Payu pa sam, odlučio ne služiti se LeuPay karticom dok ne dođem natrag doma na odmor, s obzirom da živim dosta blizu granice s eurozonom pa sam zaključio da mi više odgovara EUR račun koristiti tamo gdje se plaća eurima. Dakle, zadnja transakcija s tim računom mi je bila u Kotoru početkom lipnja. Još sam ju jednom bezuspješno pokušao koristiti u Piraeusu, ali sam pretpostavio sam jednostavno zaboravio pin. Kad sam se napokon vratio doma, i pokuišao nešto platiti s njom, bila je odbijena. Odmah sam im pposalo mail i tražio da me odblokiraju. Rečeno mi je da je kartica blokirana jer je umetnut netočan pin i da se zato ne može odblokirati, i da trebam naručiti novu. To mi nije imalo baš previše smisla, ali sam primjetio da mi je kartica zapravo istekl,a pa bi ti ionako trebalo učinit. Odabrao sam opciju "express delivery" koja košta 10 EUR i dobio error "Insufficient Funds"što mi je bilo dosta čudno jer se tu radi o sasvim pristojnoj svoti na tom računu. Rečeno mi je da mi je račun blokiran i da se trebam obratiti River Adviceu, što je još jedan pokazatelj da oni ništa ne provjere prvo, već samo odgovaraju na autopilotu, i za to im obično treba oko dva dana. Kad sam im rekao da ja ne radim za njih već više od godinu dana, dali su mi mail preko kojeg mogu kontaktiratui nekakav "higher authority" te njihove institucije. Taj "higher authority" ni nakon dva tjedna još uvijek ništa nije odgovorio, A Costumer Service me moli da budem strpljiv jer imaju jako mnogo upita, kao da tamo sveukupno rade tek 2-3 osobe. U međuvremenu mi je stigla nova kartica, ali ne i SMS s pinom.
Je li itko ikad bio u nekoj sličnoj situaciji s tim "brodskim bankama"? Je li uopće legalno da onim mene toliko zavlače s tim? Ima li netko iznad njih kome bih se mogao obratiti? Ipak je to EU.

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: LeuPay
« Reply #1 on: 25/February/2019 »
Hehe - "brodska banka"  :D

LeuPay je zadnjih godinu-dve dosta bio aktuelan u Srbiji i ljudi su počeli masovno otvarati račune i uzimati kartice kada je rudarenje kripto valuta bilo u punom zamahu, jer se preko LeuPay naloga mogao lako podizati novac. Međutim, pre nekoliko meseci LeuPay je obavestio sve svoje korisnike da će biti ugašen račun i poništene kartice svim korisnicima koji su bazirani van Evropske Unije. Tosu i uradili, i više nisi mogao pristupiti ni njihovoj Android aplikaciji.

E sad dolazi poenta priče: ta zabrana je trajala možda nekoliko dana. Ja sam nedelju dana nakon zabrane pokušao ući i na njihov website i Android aplikaciju, i sve je radilo besprekorno  :???: :rolleyes: :facepalm: :hmm: :pad:  Niti me je neko obavestio da mi je račun ponovo aktiviran, niti sam dobio bilo kakav SMS, bilo kakvo pismo, bilo kakav email - ništa. Prema tome, ja ne znam šta oni mute ali nisu baš profesionalni...
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: LeuPay
« Reply #2 on: 06/March/2019 »

Dobio novi pin u međuvremenu, ali račun je još uvijek blokiran, pa nema nikakve koristi od toga. Kad god im se javim, odgovore mi nešto u ovom stilu: "We kindly inform you that you are going to receive a reply about your request. There is a delay in the processing due to the huge volume of inquiries sent to the indicated email." i tako bar već zadnja tri tjedna. Zadnji je glasio ovako: "We kindly inform you that the funds are still in your Maltese IBAN and you need to wait for the official answer." Više ti nije jasno tko tu koga. Ne znam postoji li tu neki zakonski rok da to oni riješe. Ubrzo nakon zadnjeg maila stigao je mail u kojem traže da ocijenim kvalitetu njihove korisničke podrške. Naravno, tu sam ih pošteno ogadio. Na Facebooku postoji čak i grupa pod nazivom "Victims of SATA Bank" što nikako ne može biti dobar znak. Sve me više strah da ću morati natrag na brod prije nego išta od ovog bude riješeno.

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: LeuPay
« Reply #3 on: 06/March/2019 »
Druže, potpuno mi je jasno o čemu pričaš. Vidi, zadnjih par godina je došlo do sveopšte poplave tih novih banaka, online banking usluga pa samim tim i raznih novih kartica na tržištu. Tome je značajno doprineo i taj crypto boom. Mora se dobro istražiti koju karticu uzimaš i koliko su dugo na tržištu. Druge nema. A još ako si iz banana države, to ti dodatno otežava stvar... Na primer, ja sam se prijavljivao i za neke za neke kartice da bi me u zadnjem trenutku ispalili jer menjaju spisak zemalja sa kojima sarađuju, i naravno da su ove balkanske nedođije na tom spisku. Šta drugo reći..
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić