Author Topic: Pozdrav svima, New Hire - Carnival  (Read 3039 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bav

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Pozdrav svima, New Hire - Carnival
« on: 21/October/2010 »

Evo da se i ja predstavim.
Ja sam Ivan iz Skoplja 23 god. Dobio posao asst waiter na Carnival Triumph i ukrcavam se 29.10.
Inace radim IT vec 3 godine ali bez ikakvog serifikata pa eto idem radit nesto u sta nemam ni dan iskustva, pa malo treninga kod kuce malo googlanje, youtube da ne bi bio totalni noob u posluzivanju, intervju prosao kod Indijca Eric mislim da je bio necelih 5 min... sve ostalo naucit cu kad se ukrcam  :D
Idemo se ubijat od posla i cekamo novi Cranival Magic jer mislim da bi to bilo dobra prilika za promotion.

Zahvaljnost Sefu za ovaj forum :uzdravlje: jer tu sam dobio mnogo vazni i tacni informacije koje agenti u agencijama ili ne znaju ili kriju.

Offline marvell

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Pozdrav svima, New Hire - Carnival
« Reply #1 on: 21/October/2010 »
Pozz i tebi
Cestitam na brzom odlasku , pretpostavljam da si bio na interview 24.09.10.?
Ja isto cekam na poziv za ukrcaj , za sada jos nista malo se oteglo sa ljecnickim pa se nedam da ce mi se uskoro javiti :)
Sretno ti bilo i mirno more!

Offline bav

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pozdrav svima, New Hire - Carnival
« Reply #2 on: 21/October/2010 »
Pozz i tebi
Cestitam na brzom odlasku , pretpostavljam da si bio na interview 24.09.10.?
Ja isto cekam na poziv za ukrcaj , za sada jos nista malo se oteglo sa ljecnickim pa se nedam da ce mi se uskoro javiti :)
Sretno ti bilo i mirno more!

Intervju je bilo na 28.08.10 u Hotel Slavija - Beograd. E sad ne znam samo dali je Eric stvarno super ili Cranival treba mnooogo novi ljudi jer svi 35 koji smo bili iz Makedonije prosli smo i veci dio su vec na moru a ja idem zadnji, neracunajuci Bariste koji duze cekaju za poziv.
I ja sam imao malo sex sa ljecnickom jer mi je BMI ispalo 32 a oni primaju samo ispod 30. Pa morao sam da idem opet da to promene pa onda su trazili potvrdu da sam sigurno smrsavio itd.. na kraju sva sreca sve je ispalo kako treba.

Sretno i tebe pa da sta prije bobijes taj poziv.

Offline marvell

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Pozdrav svima, New Hire - Carnival
« Reply #3 on: 21/October/2010 »
Ajde barem to :)
Navodno da trebaju puno ljudi tj. ass. waitera na Carnivalu , ali i Eric je super bio je i nama na interwiev sve je proslo glatko.
Meni su nesta leukociti zezali pa sam isto morao to ispocetka mjerit , sada je sve ok i samo treba cekati , nadam se da ce me dobri ljudi iz EP nazvati uskoro :)

Offline aleksije d krejzi

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Pozdrav svima, New Hire - Carnival
« Reply #4 on: 21/October/2010 »
...intervju prosao kod Indijca Eric mislim da je bio necelih 5 min...

Tebe je baš ispitivao :) Mene nije ni cela 2 min :) Apu Nahasapinahasalon :) Ok je lik... :)


Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozdrav svima, New Hire - Carnival
« Reply #5 on: 22/October/2010 »
@bav, koliko para si morao dati Majomi za "posredovanje"?
Pitam jer sam sretao ljude koji su davali 1500 eura da bi preko Jovke došli raditi u HKP department.
Trebalo im je 3 mjeseca rada na brodu da bi zaradili taj trosak.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bav

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pozdrav svima, New Hire - Carnival
« Reply #6 on: 22/October/2010 »
@bav, koliko para si morao dati Majomi za "posredovanje"?
Pitam jer sam sretao ljude koji su davali 1500 eura da bi preko Jovke došli raditi u HKP department.
Trebalo im je 3 mjeseca rada na brodu da bi zaradili taj trosak.
Jovka dere nacisto to sam svestan al u pitanju je bio sta brzi odlazak, jer raspitao sam se i u Kouzon i kao rekli su mi min 4-6 meseca a poznajem ljudi koji su cekali i po 1 god za odlazak, ovako mi je trebalo samo 2 meseca, e sad jbg meni se zuri da idem sta pre pa nisam +-200-300 eura  uopce razmisjlao.
Meni ja ovako ispalo:
 - Prvicna Aplikacija - 25 e
 - Ljecnicki - 100e
 - Viza - 100 e
 - Provizija agencije - 350 e
 - Avionska karta - 800e
 - Marlins - 20e
Znaci sve o svemu 1400 Eura + Putovanje do BG za intervju.
A i zamalo da sam zaboravio "BESPLATNI" dvodnevni trening sa Ivica iz EP.